Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy można się uzależnić od forum na burgmanii


Rekomendowane odpowiedzi

Oj można -można w domu siedzę zalogowany. W pracy jako Gość , gdy mam chwile czasu co jakiś czas sprawdzam co się dzieje na Forum. Normalnie walnięty ( zakręcony na max) :D:D !sciana

Odnośnik do komentarza
żona zaczyna się śmiać, że ostanio za długo przesiaduję głównie na jednej stronie :D

Bzzzzzz

Niech się śmieje - śmiech to zdrowie, a racja i tak będzie po naszej stronie.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

ehh te kobity :D z forum jest tak samo jak w życiu codziennym , jak odwracasz się za 2oo to źle i mają pretensję a jak za inną kobietą się rozejrzysz baaaa nawet spojrzysz to jeszcze gorzej , ehhhh paranoja :D

Odnośnik do komentarza
Oj można -można w domu siedzę zalogowany. W pracy jako Gość , gdy mam chwile czasu co jakiś czas sprawdzam co się dzieje na Forum. Normalnie walnięty ( zakręcony na max) :Dwhist !sciana

Mareczek ja to chciałem napisać :D:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja, to już od paru lat jestem uzależniony :D . Na początku czytałem forum tylko w domu wieczorem, później sporadycznie w pracy. Teraz to praca, dom, a poza tymi miejscami łączę się przez komórkę. !sciana Normalnie wariat. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja, to już od paru lat jestem uzależniony :D . Na początku czytałem forum tylko w domu wieczorem, później sporadycznie w pracy. Teraz to praca, dom, a poza tymi miejscami łączę się przez komórkę. !sciana Normalnie wariat. :D

Też tak mam

Odnośnik do komentarza

Taż tak mam. Poza 2 innymi stronami to właśnie Burgmania mi sie otwiera na starcie przeglądarki i zwykle tutaj zaglądam najpierwyj po powrocie w roboty. W pracy to pracuję i czasu autentycznie nie mam - choć czasami jako gość podejrzę zamiast korzystać z 5min przerwy na zrobienie herbaty ;P

Odnośnik do komentarza

Dzień w dzień po kilka razy.

W sobote miałem 39 gorączki i powstanowiłem przeleżeć cały dzień, ale nie wytrzymałem i musiałem zobaczyć co tu słychać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja, to już od paru lat jestem uzależniony  ;) . Na początku czytałem forum tylko w domu wieczorem, później sporadycznie w pracy. Teraz to praca, dom, a poza tymi miejscami łączę się przez komórkę.  ;) Normalnie wariat.  ;)

Też tak mam

Ja od niedawna, ale też tak mam. !piwko

Odnośnik do komentarza

Dzień bez Burgmanii, dniem straconym ;) i tak mniej więcej to wygląda. Oprócz tego forum, jestem jeszcze stałym bywalcem pewnego forum 4oo.

Oczywiście nie zamierzam tego leczyć !piwko

Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...