Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesień na Mierzei Wiślanej


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jesień na Mierzei Wiślanej

6-8 Listopada 2009 Kąty Rybackie

Organizatorem Imprezy jest kolega Siemik. Właścicielami ośrodka są Jego bardzo bliscy znajomi więc wybór miejsca imprezy padł na ośrodek „PANORAMA” w Kątach Rybackich.

http://www.panorama.mierzeja.pl/

Jak wiadomo miesiąc LISTOPAD nie ma w nazwie literki ® więc w ośrodku znalazł się wolny termin i odbędzie się nasza impreza „Jesień na Mierzei Wiślanej”, i zarazem zakończenie sezonu skuterowego 2009r.

http://www.pieknechwile.pl/index.php?mod=spis&wnumer=186

Koszt pobytu wraz z wyżywieniem to 150zł/osobę. Zakwaterowanie w pokojach 2-u osobowych, a dla lubiących nocleg w większym towarzystwie, znajdą się pokoje 3i 4-osobowe lub w domkach przy basenie ale obecnie bez wody.

Wyżywienie: Piątek - 1) obiad, 2) biesiada

Sobota - 1) śniadanie, 2) obiad, 3) biesiada

Niedziela - 1) śniadanie

Jest możliwość pozostania w ośrodku na kolejne dni (do ustalenia z właścicielami).

Zapraszam do zgłaszania swojej chęci przyjazdu oraz spędzenia weekendu nad morzem , więcej informacji otrzymacie od organizatora na (PM).

Termin zgłoszenia i wpłaty zaliczki na poczet zakupu żywności przez ośrodek upływa 30 października 2009r

PS. Jest możliwość wędkowania ( pomost 150m od sypialni).

Pomocnik Organizatora

Mareczek !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    27

  • Agnus

    15

  • Tomekgdz

    12

  • Mareczek

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Witam serdecznie i zapraszam wszystkich chętnych do spędzenia wspólnie kilku dni w ośrodku położonym między zatoką gdańską a zalewem wiślanym.

150zł.jest to kwota z wyżywieniem i noclegiem za cały pobyt.

Dzieci do 12tego roku 50% kwoty za dorosłą osobę.

Czwartek również wchodzi w rachubę,kwestia ilości chętnych.

Nocleg z czwartku na piątek płatny na miejscu i bez wyżywiania.

Listę rozpocznę od siebie:

-Siemik +1+0,5 B)

-Mareczek +1 B)

-Magduska

-Tomekgdz +1 :lol:

-grzegorz76 :(

-Bobas :D

-komar +1+0,5 ;)

-Burgerman +1 :(

-fundi600 +1

-klaf +1+0,5 :)

-michu +1

-DIZEL :)

-mumin :)

-Abach+1=Smerfetka :)

-Dziadek+1=Babcia :)

-oyooyo+1+0,5 :)

-Agnus :)

-kilerux+0.5=?

-antoniaczek+1 :)

-Wrzonio & Ewik :)

-bargacz+3 :)

-ZYBEX+2+(2x0.5) :)

-przemek-1963 :)

-Lucjan73 :)

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo chętnie ino na rowerze troszku daleko. Rozglądnę się za ciuchcią i możliwościami lokalnych stacji dial, więc kto wie? Mam trochę czasu więc myślę że uda się znów z Wami spotkać. Pozdro J.D. B)

Odnośnik do komentarza
No to muszę się sprężyć mając możliwość obcowania ze słynnym PREZESEM. ;):P !piwko

Bardzo dziękuje ;) za takie lukrowanie :P My również chętnie się spotkamy z Wami wszystkimi !w00t

Porozmawiaj z Grzesiem coś załatwi z tymi dializami !YES !YES

Kujawsko –Pomorskie nie widziało, że robi się impreza !tut zapisywać się śmiało !OKK

Odnośnik do komentarza

Jak mówią słowa piosenki-" Znowu w życiu mi nie wyszło" W związku z tym że PKP zlikwidowało bezpośrednie połączenie z J.G. do Gdańska, niestety muszę zrezygnować z udziału w imprezie. :angry: !placz1 !placz1 Szkoda może inną razą.

Pozdrowienia dla tych którym się uda J.D.

Odnośnik do komentarza

Bardzo chętnie bym się zjawił,byłaby świetna okazja się poznać ale niestety w tym czasie mam wyjazd do poznania na targi branżowe(trzeba być w temacie) i w wziązku z tym skorzystam z innej okacji :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
:angry: ciekawa propozycja ale nie stety nie mogę przyjechć ze względu na stan zdrowia, ponad 1,5 tygodnia lezałem w wyrku chory, dopadło mnie jakieś przeziębienie !tut . Pozdrawiam i ak dobrze pójdzie to spotkamy się w pszyszłym roku Doktorek !w00t
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...