Skocz do zawartości
Forum Burgmania

B400 - stracilem idola


Gość Michał Kupczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał Kupczyk

Witam wszystkich.

Otoz w zeszlym tygodniu mialem okazje przejechac sie Burgmanem 400. K3/2003r, 8.5kkm.

Cala przejazdzka trwala 20min. Troche w korku, troche na podmiejskich drogach, kilka rondek.

Moze zbyt wiele wrazen sobie obiecywalem, ale niestety rozczarowalem sie. !NOT

Przyspieszenie - klapa !sciana . Tak jakos myslalem ze miedzy 8kW a 24kW poczuje WYRAZNA roznice <_< . Owszem, przyspiesza lepiej, ale tak 1.3 raza lepiej.

Z efektow dodatkowych to podczas przyspieszania ma sie wrazenie za sklada sie z dwóch czesci '--' i one robia tak '/\' , tzn srodek(siedzenie) unosi sie lekko do gory.

Oczywiscie przy 90km/h, tam gdzie YP125 juz sie konczy, on nadal ma ochote jechac.

Schowek - jaskinia. Pi?tka z plusem.

Kieruje sie dobrze, znacznie stabilniejszy niz YP125, nie czuje sie tych 200kg.

Jezeli nie trafilem na felerny egzemplarz, to mój subiektywny wniosek:

w uzytkowaniu do 85km/h prawie to samo co YP.

Pogada ktos ze mna na ten temat? Jestem zalamany, stracilem idola! A juz prawie wiedzialem co bedzie nastepne!

Michal.

Odnośnik do komentarza

Ladnies mnie pocieszyl w tym momencie.

Tez sobie ostrzylem zeby na burga. Z tego co piszesz wynika, ze pojazd niewiele odbiega od dobrej 250... a to mnie troche stopuje w wyborze burga....

Ehhh....ciezkie jest zycie niezdecydowanego skuterzysty ;(

Jesli mozna wiedziec, za czym wobec tego sie rozgladasz?

Odnośnik do komentarza
Gość Michał Kupczyk

>> Jesli mozna wiedziec, za czym wobec tego sie rozgladasz?

Sam nie wiem.

Moze przejade sie Honda SilverWing 400?

Chyba ze Aprilia Leo 300. Ale slabo wykonana, widzialem na Modlinskiej/Wawa.

Inni ludzie proponowali mi Honde Deauville. 700 ccm, 55kW, V2, kardan (niecierpie lancuchow), bardzo ladna, ciekawe jak jezdzi, bo z kolei na forum turystow BMW ktos napisal 'super, jedyne ale to malo mocy' !!!

Juz nic nie wiem!

Michal

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

cze?ć

niewiem co to za sztuka naktórej latałe? ale u mnie nic takiego niema .cały burgman to jedna cało?ć przyspiesza dobrze,winkle łamie super(w czechach w drodze na pradziada,na super winklach kilka razy zamkłem gumki)hamuje ok czego jeszcze mu brak ?

pawel883

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich.

Otoz w zeszlym tygodniu mialem okazje przejechac sie Burgmanem 400. K3/2003r, 8.5kkm.

Cala przejazdzka trwala 20min. Troche w korku, troche na podmiejskich drogach, kilka rondek.

Moze zbyt wiele wrazen sobie obiecywalem, ale niestety rozczarowalem sie. :angry:

Przyspieszenie - klapa !sciana . Tak jakos myslalem ze miedzy 8kW a 24kW poczuje WYRAZNA roznice <_< . Owszem, przyspiesza lepiej, ale tak 1.3 raza lepiej.

Z efektow dodatkowych to podczas przyspieszania ma sie wrazenie za sklada sie z dwóch czesci '--' i one robia tak '/\' , tzn srodek(siedzenie) unosi sie lekko do gory.

Oczywiscie przy 90km/h, tam gdzie YP125 juz sie konczy, on nadal ma ochote jechac.

Schowek - jaskinia. Pi?tka z plusem.

Kieruje sie dobrze, znacznie stabilniejszy niz YP125, nie czuje sie tych 200kg.

Jezeli nie trafilem na felerny egzemplarz, to mój subiektywny wniosek:

w uzytkowaniu do 85km/h prawie to samo co YP.

Pogada ktos ze mna na ten temat? Jestem zalamany, stracilem idola! A juz prawie wiedzialem co bedzie nastepne!

Michal.

Co do przyspieszeń.

Ja po przeiadce z hexagona na K3 nie czułem róznicy w przyspieszeniu, ba wydawal mi sie wolniejszy.

Nic bardziej mylnego, w burgmania przyspieszenie jst oddawane bardzo równo i ma te około 10 do setki.

(W hexagonie było jakos bardziej racingowo !NOT , gło?niej czuło sie te wkręcanie na obroty itd)

Widze to teraz jak odjeżdzam tym, którzy kiedy? objeżdzali mojego hexagona.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza

A co bys powiedzial o kymco bet&win 250?

Moto dosc interesujace, ciekawe jak by sie sprawdzalo w akcji !sciana

Osobiscie zaczynam sie tez powoli interesowac Yamaha Verisiti (tak to sie chyba pisze)

Odnośnik do komentarza
A co bys powiedzial o kymco bet&win 250?

Moto dosc interesujace, ciekawe jak by sie sprawdzalo w akcji !sciana

Osobiscie zaczynam sie tez powoli interesowac Yamaha Verisiti (tak to sie chyba pisze)

Z kymco 250 jeĽdziłem tylko jako pasażer Grand Dinkiem.

Co do jego przypieszeń ...

Wła?ciciel mówił, że objeżdza go runner 80.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Gość Michał Kupczyk
Osobiscie zaczynam sie tez powoli interesowac Yamaha Verisiti (tak to sie chyba pisze)

Tez sie ni? interesowalem.

Do momentu gdy zobaczylem jaki to ma schowek: ledwo jeden kask wejdzie.

Juz ciekawszy jest X-Max 250, ale tu dealerzy nie maja tego w salonach.

:

Ja po przeiadce z hexagona na K3 nie czułem róznicy w przyspieszeniu, ba wydawal mi sie wolniejszy.

To bardzo mozliwe ze ocenialem po pracy silnika. (Cicho= powoli <_< ).

Hmm. Chyba musze zrobic druga jazde, tym razem tak ze 40minut.

pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziwny model trafiles, bo w moim AN400 przyspieszenie jest rowne do 150 km/h potem zwalnia ale dalej sie rozpedza tyle ze juz z bolem. Wlasnie to jedna rzecz jaka mi sie podoba w Burgerze nie ma dziury w przyspieszeniu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dziwny model trafiles, bo w moim AN400 przyspieszenie jest rowne do 150 km/h potem zwalnia ale dalej sie rozpedza tyle ze juz z bolem. Wlasnie to jedna rzecz jaka mi sie podoba w Burgerze nie ma dziury w przyspieszeniu. Pozdrawiam

Potwierdzam słowa Artixa chociaż niew?tpliwie jestem cięższy od niego <_<:D:angry: to nie miałem kłopotu z przyspieszaniem do prędko?ci rzędu 140 - 150km , jedyne co traciłem to poprzez swoj? MAXYMALNˇ masę :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...