Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jak daleko masz do pracy?


Ile kilometrów masz do pracy?  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatnie 7 lat miałem do pracy 23 km, wcześniej 5 lat jeździłem 25 km. Teraz od października będę miał 46 km B)

Ciekawy jestem jak jest u Was? Czym jeździcie i ile zajmuje Wam to czasu?

Sonda dotyczy pracy, do której dojeżdżamy codziennie w dni pracujące oczywiście a nie jakies kontrakty, na które jeździmy co jakiś czas często bardzo daleko.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Olsen

    2

  • Marcin S.

    2

  • zx_space

    2

  • Shinji

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Dziennie do pracy 59km w obydwie strony, ale w jedna stronę mam dłuższą trasę, ponieważ rano jadę dłuższą, a wracam krótszą.

Przy sprzyjającej pogodzie oczywiscie skuter, reszta auto.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dojeżdżam do pracy skuterem co drugi dzień prawie 30 km w jedną stronę , i tak ok. 9 miesięcy w roku , odpuszczam tylko wtedy gdy temperatura spada poniżej 0 i pada śnieg lub inne kaprysy pogodowe , i tak od 6 lat . Czas dojazdu to ok. 20 - 25 min , raz wracałem bodajże w lutym br. ok. godzinę - pojechałem rano , było kilka stopni w plusie , a wracając po 21 temperatura spadła do -3 i padał śnieg , który zamarzał a drogi jeszcze nie posypane były :angry::blink: , myślałem że już nie dojadę , średnia prędkość to 30km/h , wróciłem spocony z wrażenia i w gaciach też prawie mokro - to był chyba mój najgorszy powrót z pracy !YES

Odnośnik do komentarza

Do pracy mam 34km w jedną stronę. Dojeżdżam najczęściej 4oo wraz z 3 kolegami, którzy pracują w tym samym budynku. Co czwarty dzień roboczy to ja biore auto. Gdybym jeździł sam to pewnie korzystałbym z 2oo. Czas dojazdu 4oo do pracy to rano 35-40 minut, powrót 40-45 minut.

Czasami jednak jadę 2oo wtedy analogicznie rano około 30 minut, powrót około 35 minut.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 12,5km rano czyli godz. 6.40 śmigam około 13min.

Okres wakacyjny mnóstwo turystów. godz. 13.00 około 25min.

Wrzesień (najlepszy miesiąc na jazdę po mieście ) :blink: studyci jeszcze nie przyjechali na uczelnie, turystów już nie ma wyjechali , w godzinach największego nasilenia ruchu do 15min. !YES

Odnośnik do komentarza

Jakieś 15km wersja "krótka" i 20km wersja dłuższa. W jedną stronę. Jak nie ma ciapy pośniegowej to 2oo. W błocie - komunikacja miejska !YES Lód czy sam śnieg bez błota - 2oo ;P Zamykam się spokojnie w 30min. Średnio 25min jadę. Najszybciej w 17min przejechałem.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 12,5 km. w jedną stronę.

Dojeżdżam w to samo miejsce już od ponad 13 lat.

Kilka razy złapałem się na tym że jadę np. po żonę do centrum - a ląduje u mnie pod pracą !V .

Co do czasu dojazdu to:

Samochodem raniutko - 20 min, po południu w korkach 40-50 min. ;)

Motorkiem rano 15 min, w korkach 20 min.

Teraz się "polepszyło" i pracuję co drugi dzień :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!OKK - 12 km (teraz ~15 minut), jak jadę autem to wtedy z małżonką do Jej pracy i dopiero do mnie, wychodzi z 20 km...

Jakbym jeździł MZA, to jechałbym jakieś 1,5 godziny rano i drugie tyle po południu.

pzdr

Odnośnik do komentarza

30 km !OKK 35 do 40 min a 400 godznine ponad !OK za pare dni niestety bedzie sie trzeba przyzwyczaić do autka i tracić tyle zbędnego czasu np: na piwo

10 min= 1 piwo czyli 4 piwa mniej na dniówke !OK

Odnośnik do komentarza

Ja przez pięć lat miałem 27 km w jedną i tyleż spowrotem. W lato poginałem rowerkiem dopóki nie kupiłem swojej popierdółki !OK .

I tak: rowerkiem 1.20min, autobusem i na nóżkach 1.10, a 2oo 35min. !OK

Niestety od piętnastego mam zero kilosów do pracy bo mimo wzorowej pracy i pełnego zaangażowania firma postanowiła mnie zwolnić gdyż nie podobało się jej, że leczę zerwane więzadła w kolanku... !OKK

Odnośnik do komentarza

25 km w jedna strone. Skuterem 20-30 minut w zaleznosci od sytuacji na drodze. A autem .... B) stanowczo za duzo. No chyba ze na 6 rano i do 6 wieczorem. To wtedy czas przejazdu taki sam. Dlatego poki pogoda :lol: skuter i wio.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...