Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Chudów


Worlan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Tak, nas jakoś naszło na małe śmiganko, że postanowiliśmy odwiedzić naszych przyjaciół ze Śląska, w miejscu ich spotkań czwartkowych. Więcek, szuwarek i ja ruszyliśmy we czwartek na podbój zamku do Chudowa. Pod Katowicami dołączył do nas działkowiec, który w tym czasie przebywał w tych rejonach na urlopie, zwiedzając Beskid Żywiecki i Słowację swoim T-Maxem.

Zamek został zdobyty

IMG_0278.JPG

Miłe spotkanie z gospodarzami

IMG_0293.JPG

IMG_0283.JPG

IMG_0284.JPG

IMG_0292.JPG

Najpiękniejszy skuter

IMG_0288.JPG

Podczas powrotu następnego dnia nie obyło się, bez odwiedzin Wadowic

IMG_0297.JPG

Zakup kremówek

IMG_0303.JPG

I odwiedziny naszego kolegi Kubo (kafka super)

IMG_0306.JPG

Kremówki się trochę "rozjechały"

IMG_0307.JPG

Ale i tak bardzo smakowały (Kubo nie jadł, bo się odchudza)

IMG_0309.JPG

Od Kubo pojechaliśmy pośmigać, tam gdzie jeżdżą prawdziwi mężczyźni

!piwko na swych rumakach. A te fotki to już po śmiganku. Szuwarek jest chyba zadowolony. :lol:

IMG_0320.JPG

IMG_0317.JPG

Dziękuję bardzo Śląskiej grupie za miłe przyjęcie. Joasia, ciasto rewelka. Bafka, kurtę masz zaj...stą. Dzięgiel, załóż wreszcie kobiecie te grzane manetki. Paweł, boki mnie jeszcze bolą od śmiechu.

Kubo, jak Ciebie nie lubić. !piwko Dzięki za kafkę i poświęcony cenny czas dla paru zgredzików z warszafffffki. !piwko :lol: !piwko

A Więckowi, szuwarkowi i działkowcowi dziękuję za wspólne kulanie. Mam nadzieję, że nie byłem kulą u nogi.

:D !piwko

Album

Do następnego.....

Odnośnik do komentarza

Również dzięki panowie, grupie śląskiej za przemiłą atmosferę jaką macie pod tym zamkiem. Ja łącznie z tym wyjazdem nakulałem 1580km !piwko

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać że spontaniczny wyjazd w odwiedziny do Ślązaków wypadł bardzo udanie B) .

Zamek Chudów jest położony na odludziu i nikomu nie przeszkadza towarzystwo motocyklistów wszelkiej maści , z zapleczem gastronomicznym pod parasolami.

Trzeba przyznać że nikt nie pali gumy nie zap… B) za plecami 100 km/h jest bardo sympatycznie.

Nie dziwne bo zanim trafisz pod zamek to wyjeździsz się po okolicznych serpentynach z pięknymi widokami o małym ruch ulicznym.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas z Grupą Śląską !tut miło było was wszystkich poznać do zobaczenia.

Następnego dnia odwiedziliśmy kolegę Kubo w Trzebini wypiliśmy kawkę z ciachem pogadaliśmy takie tam… i oczywiście o skałkach, trochę mie przestraszył. !V

Czasem jego koledzy dzwonię żeby zabrać rozbity motor i nie kozaczyłem.

Skałki są super ale nie widać co jest za zakrętem, miałem pietra nie zamknąłem gumy. B)

Pełen wrażeń już w domu było zaje... fajnie, jazda z wami to czysta przyjemność.

Śląsk na pewno nie raz jeszcze odwiedzimy.

Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podziękowania za nawiedzenie Trzebini...

Było miło, choć krótko, ale zawsze na +

Zapraszam każdorazowo, niezależnie od dnia, ani godziny...

Pozdrowki B)

Odnośnik do komentarza

witam :blink: szkoda że przyjechałem 400 chciałem wam przypomnieć stare dobre dzieje i pokazac HELENKE ,postaram sie to jakoś nadrobić dzięki za mile spędzony czas i mam nadzieje, że deszcz wam nie przeszkadzał :angry:

pare fotek mojego !YES HELIXA

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
....... i mam nadzieje, że deszcz wam nie przeszkadzał !O

Vindzior, myślałem, że żartujesz z tym deszczem i tak nas tylko wkręcasz. A okazało się, że jesteś lepszy od Dragona. K...wa, pierwszy raz jechałem skuterem w taką ulewę. Nasze maszyny robiły za skutery wodne. Prawie jechaliśmy w ślizgu. :blink: T-Max działkowca bił strumieniem prosto w szuwarka. :angry: Ale daliśmy radę i dojechaliśmy szczęśliwie do Żywca, chociaż momentami było mało ciekawie. !YES

Odnośnik do komentarza
....... i mam nadzieje, że deszcz wam nie przeszkadzał !O

Vindzior, myślałem, że żartujesz z tym deszczem i tak nas tylko wkręcasz. A okazało się, że jesteś lepszy od Dragona. K...wa, pierwszy raz jechałem skuterem w taką ulewę. Nasze maszyny robiły za skutery wodne. Prawie jechaliśmy w ślizgu. ;) T-Max działkowca bił strumieniem prosto w szuwarka. ;) Ale daliśmy radę i dojechaliśmy szczęśliwie do Żywca, chociaż momentami było mało ciekawie. !OKK

no to całe szczęście że wam sie udało bez większych problemów !OK

ciekawe jak tam nasza ekipa po spotkaniu w bieszczadach ;)

w razie pytań o pogode macie moje namiary !OK

pozdrawiam i mysle że częściej sie bedziemy widywać !OK

Odnośnik do komentarza

Nic dodać nić ująć !OK grupa inspekcyjna z Warszawy opisała już wszystko, a zdjęcia pokazują nasz wypad w bardzo piękne rejony Polski !OK

Trzeba teraz skontrolować grupe 3miasto !OKK oni też się spotykają na jakiejś sumie, zobaczymy czy miejsce jest również atrakcyjne jak zamek w Chudowie !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Trzeba teraz skontrolować grupe 3miasto !OK oni też się spotykają na jakiejś sumie, zobaczymy czy miejsce jest również atrakcyjne jak zamek w Chudowie :D

Jarek, czy to ma znaczyć, że mam czekać na telefon od Ciebie w środę rano, a około południa wyjazd ??? !OK !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super wypadzik. Ważne, że pogoda była piękna. My za to na czwartkowym spocie

zrobiliśmy szybki transferek do Łomianek, "na szarańczę" !OK

pzdr

BTW:

Grzesiek, przeedytuj pierwszego posta i postaw "enter" po przedostatnim zdjęciu, to

ostatnie "wskoczy" pod spód i nie będzie się rozjeżdżał layout forum

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Paweł, dzięki. W piątek było dobrze ;) , nie wiem o co chodzi, ale jest już poprawione.

Piszesz, że na szarańczę śmigaliście !piwko . Oj nie ładnie, nie ładnie. To sobie o nas pomyślą kierowcy katamaranów !OKK . A ja myślałem, że Ty jesteś wzorem do naśladowania. !tut !w00t

My natomiast podróżując na Śląsk, jechaliśmy zgodnie z przepisami, nie przekraczając dozwolonej prędkości, dbając o kondycję skrzyni B650 Więcka. :P

Odnośnik do komentarza

Trzeba teraz skontrolować grupe 3miasto :P oni też się spotykają na jakiejś sumie, zobaczymy czy miejsce jest również atrakcyjne jak zamek w Chudowie !piwko

Jarek, czy to ma znaczyć, że mam czekać na telefon od Ciebie w środę rano, a około południa wyjazd ??? !OKK ;)

Ja tu tylko tak nie śmiał zaproponowałem, ale kontrolę 3miasto proponuję w przyszłym roku, bo teraz za dużo szczęścia byśmy mieli !tut i za duże przebiegi bym swoim B650 zrobił !w00t

Wiesz skrzynię trzeba oszczędzać !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...