Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ciekawa akcja społeczna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Troche sie zastanawialem czy aby bardziej nie pasuje do kawałów, ale w sumie jest to przykre ze sa takie osoby i ktos je wreszcie zaczal pietnowac. Kazdy z nas pewnie nie raz sie wkurzyl ze jakis balwan zaparkowal tak jak hmmm no sami zobaczcie jak !piwko

Pomysl mi sie na tyle spodobal ze jak zobacze takiego dekla to podesle sam jakies foty !piwko

nie parkuj jak k**as

Odnośnik do komentarza

przynajmniej od 2006 działa Nie parkuj jak łoś

na moje oko, to 20% aut zaparkowanych jest niezgodnie z prawem: a to w poprzek a nie wzdłuż krawędzi jezdni, a to szerokość pozostawiona pieszym mniejsza niż 150cm, o jeździe wzdłuż chodnika czy parkowaniu na zakazach/ częściach drogi wydzielonej z ruchu nie wspomnę... !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak Łoś chyba jest mniej dosadne. Mysle ze na tej stronie nikt nie chcialby sie znaleźć, wlasnie dlatego mi sie spodobala.

Odnośnik do komentarza

Dla chętnych powinny być dostępne naklejki z klejem który później trudno usunąć... Jakby gościu namęczył się trochę zanim usunie taką naklejkę ze środka przedniej szyby to by trochę przemyślał to co zrobił...

Odnośnik do komentarza

to mogę podesłać troszkę zdjęć takich ku****w co to notorycznie parkują mi pod garażem i blokują wjazd, a jak się zwróci uwagę to odpowiedź brzmi : " przecież skuteremm to pan bokiem przejedzie - K***a czy ja im każę do domu wchodzić przez komin !!

Tak więc jak najbardziej popieram tą zacną akcję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Dla chętnych powinny być dostępne naklejki z klejem który później trudno usunąć... Jakby gościu namęczył się trochę zanim usunie taką naklejkę ze środka przedniej szyby to by trochę przemyślał to co zrobił...

parkujesz - zdrapujesz

Tutaj klej jakiś zwykły, ale naklejka nadcięta tak aby odklejało się ją w małych kawałkach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...