Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sidney-a parę słów o skuterach (i Klubie:))


szorstki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jak ktoś jeszcze nie czytał, to Pollacco popełnił ciekawy wywiad:

Jazda na skuterze i kilka machów po drodze :D

Doczytajcie do końca to się wyjaśni o jakie "parę machów" chodzi... :D

BTW:

Jarek, nic nie pisałeś, że mieliście "dzwon" <_<

BTW2:

Korekta w portalu, puściła takiego "babola":

najpierw jest zajawka:

"- Niby jest tak, że motocykliści nie pozdrawiają skuterzystów. Ale ja, jadąc maksiskuterem, pozdrawiam ich."

A następnie w tekście:

"- Niby jest tak, że skuterzyści nie pozdrawiają motocyklistów. Ale ja, jadąc maksiskuterem, pozdrawiam wszystkie jednoślady."

To jak to w końcu jest ? ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Cytat: "Poza tym jak zaczyna się jeździć jakimkolwiek jednośladem, to człowiek dostrzega problemy użytkowników innych jednośladów w mieście."

Święte słowa, jak byłoby pięknie, gdyby każdy kierowca 4oo jeździł też 2oo !piwko

Odnośnik do komentarza

Alu tu chodzi o Sydneya i jego twórczą

nutę..Gdyby nie on nie powstała by tak fajna piosenka

o skuterze maxi. Fajnie ze mamy takiego kolegę tak pozytywnie

zakręconego na temat swojego skutera.

Wielkie dzięki za ten utwór... ;) !V

W artykule podkreśla, co daje mu obcowanie ze skuterem

jaką frajdę i przyjemność...jazda maxi :)

Odnośnik do komentarza

Ja w trasie na terenach niezabudowanych pozdrawiam każdego kierownika jednośladów (poza rowerami i taczkami) tzw. odruch bezwarunkowy.W miastach zaś nie stosuję tego bo uważam że ta tradycja dotyczy tylko wędrowców.

Pozdrawiam J.D.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja ostatnio "macham" coraz mniej. Dzieciaki na chińskich pięćdziesiątkach

nie kumają o co biega, podobnie jest z napotykanymi czasem na podobnych

sprzętach, sporo starszymi ludźmi. Szlifierkowcy niezmiernie rzadko mają

czas na odmachnięcie :):) Więc najczęściej kurtuazja z mojej strony

ogranicza się do kiwnięcia głową, kiedy stoję na światłach z jakimś innym

jednośladem. Czasy się zmieniły, ilość jednośladów napotykanych codziennie

stała się tak duża, że machanie nie ma większego sensu (zwłaszcza w mieście).

pzdr

Odnośnik do komentarza

ja macham każdemu. Fakt, że w mieście ogranicza się to do uniesionej ręki opartej nadgarstkiem na kierownicy, a poza miastem na wysokość lusterka. W mieście sporo 50 z małolatami :) lub starszymi osobami, które nie wiedzą o co chodzi. Motocykliści też rzadko mi odmachują (czasem się zdarzy kiwnięcie głową). Poza miastem zawsze spotykałem się z pozdrowieniami od maxiskuterów, choperów i tego typu 200, natomiast od ścigaczy tylko raz. Co do sidneya - nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza

Wzruszające. Może zrzucimy się na jakaś skorupę na głowę Pana Artysty? Przekaz adresowany do małolatów. Dzieciaki na chińskich pięćdziesiątkach i tak dalej... !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
ja na trasie też mam kilku motocyklistów. Jest jedna szlifierka ducati, której ustępuję a ona zawsze dziękuje podnosząc lewą nogę !placz1

Podnoszac lewa noge moze poprostu znaczy teren !scooter

Odnośnik do komentarza

To normalne, ze sporty pozdrawiaja podnoszac noge ;) .

Sam teraz juz pozdrawiam jedynie na trasie, w miescie to jedynie jadac np. zima (za duzo 2oo po prostu).

Dobry tekst pod zdjeciem: "(...)Jego własna maszyna jest u blacharza, który likwiduje uszkodzenia(...)" :) .

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wrocil, (krol Burgman:) w koncu, po kilku tygodniach wakacji, 4 kolek i kilku dniach spedzonych na wypozyczonym Burgmanie 400.

Skrzynia zrobiona, ponoc rok rekojmi, na razie chodzi bez zarzutow, ale jakos tak boje sie przelaczac na manual:)

Plastiki zrobione, nowy tlumik - jeszcze nie podpalony:)

Chodzi dobrze i odpukac....zobaczymy co sie bedzie dzialo dalej, dwa lata ma i 30 tysi najechane:)

Panie i Panowie,

Burgman 400 to naprawde gorszy skuter od 650, jest problem z jednym garem, chodzi slabiej i gorzej skreca. Lusterka sa porazkowe, jednak to skladanie elektryczne to super patent w 650.

Naprawde , wiem ze to kwestia przyzwyczajenia ale wydaje mi sie ze 650 jest po zlozeniu wezszy niz Burgman 400 troche wyzej na wysokosci lusterek - ktore na dodatek sa dokladnie na wys. lusterek suv'ow. A tych coraz wiecej w wawie.

Przepraszam wlasciciceli 400 ale skoro bezposrednio kilka dni tym i tym to mozna sie pokusisc o ocene:)

pozdr.pollacco

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
........ ale jakos tak boje sie przelaczac na manual:)........

Przełamię w Tobie strach, przy najbliższym wspólnym śmiganku na :blink: !piwko !happybth

Trzeba sprawdzić, jak się zbiera po naprawie. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Normalnie jest wszyscy pozdrawiaja wszystkich. Sa tacy co sie nie pozdrawiaja, ale wtedy nie ma znaczenia czym jada. Pozdrowionka

Kilka dni temu jechałem windą :blink: w hotelu w mieście Wiedeń. Winda była pełna. Po drodze na parter zatrzymała się na 3. piętrze. Pan, który ją "ściągnął", kiedy zauważył, że się nie zmieści, szeroko się uśmiechnął i rzekł: "I wish you a pleasant journey!"

Odnośnik do komentarza

I już jakiś zakompleksiony małolat skomentował pod artykułem że Sidney wziął kasę za reklamę Suzuki...

Ręce opadają. Kiedy w tym naszym kraju przestawi się ludziom mentalność??? Za wszelką cenę trzeba komuś dopiec bo ma lepiej... Trafia mnie jak takie głupie docinki czytam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...