Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kolejny popis głupoty


szorstki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak najbardziej jestem za, ba nawet rozwinal bym akcje ze w dni parzyste zakaz powinien dotyczyc kobiet jadacych autem, a nieparzyste facetow w autach, w niedziele zakazalbym poruszania sie po miescie komunikacji publicznej. :o

Odnośnik do komentarza

-i dodałbym jeszcze zakaz poruszania się po pasach babciom nie wyrabiających się na jednych zielonych ze zmianą strony jezdni. Stwarzają niebezpieczeństwo i korki.

-Również emerytom zakazałbym tworzenie kolejek na poczcie w przeciągu trzech roboczych dni od dnia wpłynięcia emerytury.

-Dzieciom zabrałbym piaskownice z terenów zabudowanych.

-i proponowałbym zdjęcie urzędników z IQ poniżej 20, gdyby tylko nie wiązało się to ze zwolnieniami grupowymi..

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
-i proponowałbym zdjęcie urzędników z IQ poniżej 20, gdyby tylko nie wiązało się to ze zwolnieniami grupowymi..

Zwolnienia grupowe nieuniknione przy tak ustawionej poprzeczce... :o

A wracając do tematu, to coś mi się przypomina jak Arecki walczył z podobnym tematem, chyba w Legionowie.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Ten pomysł jest jakiś chory. Uwzieli się na motocyklistów bo były w tym roku chyba z 3 śmiertelne wypadki z ich udziałem, tylko nikt nie nie dodaje, że w dwu przypadkach sprawcami wypadków byli kierowcy samochodów. W tym czasie w samochodach zginęło kilkanaście osób. Dodatkowo oskarżają motocyklistów o jazde bez uprawnień i z nadmierną prędkością. W tym czasie zatrzymano kilkadziesięciu lub kilkuset nietrzeźwych kierowców 4oo bez uprawnień itp

Może Płock ustawi zakazy wjazdu do centrum dla samochodów ? ;) One są groźniejszymi narzędziami w rękach kierowców piratów. Często jeden zabójca kierujący samochodem zabija siebie i czterech pasażerów.

Odnośnik do komentarza

;) Pomysłowość tej osoby która wymyśliła te punkty

w ankiecie jest bardzo twórcza...

To tak jakby dzielić na lepszy i gorszych użytkowników

dróg w Płocku.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A wracając do tematu, to coś mi się przypomina jak Arecki walczył z podobnym tematem, chyba w Legionowie.

Dla przypomnienia klik.

Temat ożywa co jakiś czas w lokalnych mediach, niestety opinia większości "porządnych obywateli" jest dla władz ważniejsza od zdrowego rozsądku :D .

Zresztą całej sprawie niespecjalnie dobrze służą nocne rajdy grupy zapaleńców które słychać dobrze słychać w niektórych rejonach miasta ;) .

Odnośnik do komentarza

Cóż skoro już ograniczać ruch to może zrobić tak że nie będzie niczego, nie będzie samochodów, nie będzie motocykli, pieszych też nie będzie. niczego nie będzie. - ale takie podejście to już chyba ktoś kiedyś przerabiał i nie zaszedł za daleko ;)

Odnośnik do komentarza
Gość auksencjusz
W każdym razie pomysł

na ankietę wskazuje, że myślenie jednak boli...

To chyba najbardziej trafne określenie. :D Komuś musi się naprawdę nudzić, żeby produkować tak beznadziejne pomysły.

Myślę, że jeśli chodzi o zakłócanie spokoju, to prawo jest jako tako uregulowane i zabrania się jazdy z wysoką prędkością obrotową silnika, jeśli wiąże się to z nadmiernym hałasem.

Jeśli ktoś chce walczyć z hałasem, to proponuję zatrzymywać "zbyt głośno jadących". Rozumiem, że może to być uciążliwe. Byłem ostatnio u znajomego na ul. Dolnej w Warszawie. Hałas panujący w mieszkaniu przy uchylonym oknie jest trudny do opisania. Co chwila przejeżdża jakiś narwaniec na szlifierce i chyba niezbyt myśli o osobach, które mieszkają w blokach przy jezdni. <_<

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rzeczywiście tu chodzi zapewne o narwańców na motocyklach jeżdżących na wysokich obrotach lub bez tłumników. Sam mieszkam na Broniewskiego gdzie kilku takich łebków jeździło wieczorem w jedną i drugąstronę na odcinku 500 m i na wysokich obrotach, z podziurawionymi tłumnikami z przestawionymi strzelającymi zapłonami, że nie można było w mieszkaniu otworzyć okien. tearz się uspokoiło, ale nie wiem dlaczego. Niestety u naszym kraju wszystkich wkłada się do jednego garnka, jak na 2oo to bandyta i trzeba go ograniczyć. Najprościej zakazać. Myslę, że kontrole przyniosłyby więcej rezultatów niż dawanie bzdurnych zakazów. Zresztą Płock to szczególne miasto jeśli chodzi o oznakowanie i ogranizację ruchu, pamiętam jak fragment ulicy ( to chyba Wyszogrodzka) w przeciągu miesiąca był kilkakrotnie zmieniany na jedno i dwu kierunkową i to nie z powodu jakichś prac remontowych, taka sobie radosna twórczość. Tym razem jednak można pochwalić policję bo sprzeciwiła się durnemu pomysłowi wiceprezydenta. A ankieta jeszce nic nie wnosi. Policja też musi życ w zgodzie z władzami miasta.

Odnośnik do komentarza

Proponuję również:

- zakaz jazdy samochodom marki BMW w mieście

- zakaz jazdy samochodom ciężarowym poza miastem

i będziemy mieli komplet. Potem jeszcze należy przekonać parlament europejski, że nasze przepisy są słuszne i jak chcą przyjechać do Polski to niech się dostosują <_<

Odnośnik do komentarza
Gość auksencjusz
- zakaz jazdy samochodom marki BMW w mieście

- zakaz jazdy samochodom ciężarowym poza miastem

Popieram! !V

Zastanawiam się, czemu Forumowicze Burgmanii mogą zrozumieć, że zakaz jazdy dla motocyklistów jest tak samo kuriozalny i niedorzeczny, jak zakaz jazdy dla kierowców BMW, a urzędnik nawet jakby chciał, to nie zrozumie. I to zazwyczaj ten urzędnik, który posiada decydujący głos w danej sprawie... B)

Hm... co tu jeszcze można wymyślić? Już wiem! Zakaz jazdy dla wszystkich kierowców, którzy nie mają przynajmniej 5-letniego stażu za kierownicą. W końcu to oni powodują najwięcej wypadków. !tut

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • Klubowicze
- zakaz jazdy samochodom marki BMW w mieście

- zakaz jazdy samochodom ciężarowym poza miastem

Popieram! :rolleyes:

Zastanawiam się, czemu Forumowicze Burgmanii mogą zrozumieć, że zakaz jazdy dla motocyklistów jest tak samo kuriozalny i niedorzeczny, jak zakaz jazdy dla kierowców BMW, a urzędnik nawet jakby chciał, to nie zrozumie. I to zazwyczaj ten urzędnik, który posiada decydujący głos w danej sprawie... :)

Hm... co tu jeszcze można wymyślić? Już wiem! Zakaz jazdy dla wszystkich kierowców, którzy nie mają przynajmniej 5-letniego stażu za kierownicą. W końcu to oni powodują najwięcej wypadków. whist

I zakaz jazdy kierującym w kapeluszach. Co do BMW, to wprowadziłbym ograniczenia roczników BMW, np. do rocznika 1995 BMW 5 i do 1998 BMW 3.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...