Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesień w Regionie Zach –Pom.


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

Sonda jawna pytanie, jakie jest zainteresowanie????

Pragniemy dowiedzieć się kto i ile osób jest chętnych na przyjazd i spędzenie weekendu w miesiącu Październik lub Listopad gdzieś w jakiejś agro- turystyce w Zach-Pom.(Może nad morzem) :):D:):):) !TAZ !TAZ

PS. Sonda 14-o dniowa.

Dopisane :)

Miesiąc LISTOPAD jest bardziej realnym terminem.

1) W nazwie miesiąca nie ma literki [ R ] osoby które organizowały imprezy wiedzą o jaki przesąd chodzi.

2) Ceny noclegów i posiłków można negocjować z większym powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Czemu nie? Wazne zeby termin podpasowal i nie bylo za daleko :D ...

No właśnie, ważne jest miejsce i czas. Akurat w październiku mam w końcu trochę urlopu.

Listopad to już chyba tylko :) czyli na 4oo :)

Odnośnik do komentarza

Miesiąc LISTOPAD jest bardziej realnym terminem. !piwko !OK :lol:

1) W nazwie miesiąca nie ma literki [ R ] osoby które organizowały imprezy wiedzą o jaki przesąd chodzi.

2) Ceny noclegów i posiłków można negocjować z większym powodzeniem :P

Odnośnik do komentarza

W listopadzie beda jeszcze tylko funkcjonowaly jakies "lepsze" osrodki, bo te czysto "letnie" juz nie !piwko ...

PS. Slub w miesiacu z literka "R jak rozwod" !OK ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeżeli chodzi o nas to jak zwykle mnie nie trzeba namawiać - jestem na tak !OKK !OKK !piwko

A terminy, trochę mi niepasują pierwsza i trzecia niedziela miesiąca (szczególnie trzecia) :( , ale jak będę wiedział wcześniej to jakoś poprzestawiam terminy !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to jak z tą imprezką czy ona ma trwać cały LISTOPAD czy co? Bo nie mogę znaleźć nigdzie terminu???.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystkim pewnie nie będzie pasował termin 6-7-8,11 ,który przyjmijmy za obowiązujący dlatego wpisałem tą datę,z uwagi na to że jeśli ktoś nie sprecyzuje chociażby przypuszczalnego terminu to mała szansa na jakikolwiek odzew.Myślę że dobrze znać termin wtedy można ustawić sobie grafik w pracy.Co nie którzy chętnie przyjechali by nawet i w czwartek wieczorem czyli 05.11. :) Dłuższa integracja !OK i więcej zabawy !piwko !V :P

Odnośnik do komentarza

Ze względu na małe zainteresowanie zorganizowaniem Imprezy integracyjnej w Regionie Zachodniopomorskim

Zamykam sondę informacyjną przed terminem. !OKK !OK !OK

Kolega Siemik z/Malborka ma przygotowaną propozycje weekendowego spotkania integracyjnego nad morzem w Listopadzie.

PS. dr.big /jacek316/bilety. próbowałem pobudzić kolegów z regionu Zachodniopomorskiego do „działania” do organizacji spotkań to na pewno winny jest kryzys światowy (wszystkiego brak)i na nic niema czasu. ;) !OKkoniec.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mareczek jestem zawiedziony twoim postępowaniem szkoda myślałem że masz już jakiś dobry pomysł to co ja biedny żuczek będę się wcinał, a tu proszę na krzyczał na krzyczał i powiedział SORRY CHŁOPAKI zróbcie sobie sami. !OK

Odnośnik do komentarza
Mareczek jestem zawiedziony twoim postępowaniem szkoda myślałem że masz już jakiś dobry pomysł to co ja biedny żuczek będę się wcinał, a tu proszę na krzyczał na krzyczał i powiedział SORRY CHŁOPAKI zróbcie sobie sami.  ;)

Bilety – Marku nie jestem w stanie być „wodzirejem” w Zachodniopomorskim

W regionie Zachodniopomorskim cała nadzieja jest w Tobie i Jerzym pozostali tylko się przyglądają i czekają na Was ( co zrobicie – zorganizujecie)

Zapraszam do Regionu Centralnego czyli Pomorskiego wszystkich Kolegów z Zachodniopomorskiego.

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=8665&hl=

Po jednym dniu od ogłoszenia jest już 16-e osób które zgłosiły chęć przybycia. :P !piwko

Odnośnik do komentarza

Przeglądam sobie ten wątek i mimo, że rozmawiałem niedawno z Mareczkiem - nie bardzo wiem o co tu chodzi.

Jeśli o wykazanie, że Zach-pom. jest mniej zwarte niż Pom. - to bez tego zamieszania wiadomo (co do przyczyn nie będę się rozwodził).

Jeśli o stymulację kolegów do działania - to można jakoś inaczej, bez wywoływania po imieniu do tablicy (choć mnie jakoś się upiekło).

Wiem, że koledzy ze Szczecina śmigali gdzieś wspólnie bez czekania na - jak to Mareczek ujął - wodzireja. Byli w Darłówku na rozpoczęciu sezonu - Pomorze środkowe stało się "platformą" dla Pom. i Zach-pom. mimo sporych odległości.

Nie włączałem się do "sondy" wcześniej, bo zanim nie ogarnę spraw ważniejszych nie mam nic do powiedzenia w tak niezobowiązująco przedstawionej propozycji. Tak myślałem, ale okazuje się, że jednak "było na poważnie".

Wydaje mi się, że problem tkwi w nieporozumieniu (jak to najczęściej bywa): postawione pytanie dotyczyło chętnych do uczestnictwa i ci się nieśmiało zgłosili, a oczekiwanie na zgłoszenie się organizatora, czego nikt nie podjął bo Mareczek wyglądał na takowego - co można wywnioskować z postu Bilety'a i odpowiedzi na niego.

Panowie - jakiś cierpkawy niesmak jest. Trzeba zatem go osłodzić.

Listopad nad Bałtykiem jest wyjątkowo nieprzyjemny - wiem coś o tym. Mimo to jeśli jest takie zapotrzebowanie jestem gotów sprawdzić ceny w okolicy i przedstawić je na forum. Dajcie mi tylko na to kilka dni. I tyle.

"Com napisał..." Nie usuwam postu tylko edytuję, choć przed chwilą (po napisaniu tego co powyżej) przeczytałem w innym temacie, że kwestia spotu jest już rozwiązana poza Zach-pom. Żadnych cen zatem sprawdzał już nie będę. Tym razem :P. I tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...