Skocz do zawartości
Forum Burgmania

YP 400 z USA


ptaku_1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy sa jakies znaczne roznice miedzy Majesty 400 z USA a Europa. Chodzi mi bardziej o wnetrze silnik/elektryka. Czy nie bedzie w przyszlosi problemow z serwisowaniem u nas takiej maszynki za wielkiej wody?

Odnośnik do komentarza

Widoczne różnice to brak drugiej tarczy z przodu, dodatkowe odblaski po bokach, licznik podający dystans w milach oraz skala na prędkościomierzu. Więcej widocznych gołym okiem zmian nie dostrzegam. Lampa przednia pewnie też będzie dawać inną wiązkę światła nie tak jak w Europie asymetryczną tylko symetryczną ale tego pewien nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Roznica jest tylko w zegarach-mile, chociaz na predkosciomierzu sa tez kilometry-dodatkowych odblaskach, jednej tarczy z przodu, no i innego ze tak napisze "swiecenia swiatel z przodu" :lol: . Silnik i reszta sa te same. Co do serwisu nie widze zadnych problemow. Sam mam sztuke zza malej wody :blink: - Anglia.

Ale jak chcesz byc pewnym for sure sure to najlepiej bedzie zorientowany Robson, gdyz posiada Majke made in USA.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak się zastanawiam, czy w związku z tym, że Amerykanie mają system calowy,

w Polsce nie trzeba będzie używać nieco innych narzędzi ? Czy producenci

motocykli, w USA sprzedają sprzęty z metrycznymi śrubami ?

Mógłby to ktoś rozjaśnić ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na pewno amerykanskie auta produkowane w wersji europejskiej czyli z normalnym licznikiem w km/h wszystkie gwinty, sruby maja calowe wiec pewnie moto tez to dotyczy robione na ich rynek. O hamerykanskich wersjach rodziwmej produkcji to juz nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dokładnie jest , tak jak piszą poprzednicy. Żadnych gwintów calowych itp. wynalazków , no może trochę lepsze wykonanie , wiadomo rynek USA jest bardzo wymagający :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...