Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tapeta Burgmanii na GSM


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ostatnio maj?c woln? chwilę doszedłem do wniosku że poprzednia tapeta, któr? wgrywali sobie ode mnie wszyscy Klubowicze do telefonów była jest jaka? taka... mizerna :D . Samo logo prezentowało się ładnie ale było takie "biedne" :D

Po chwili zabawy zrobiłem co? takiego:

pa0700047tj.jpg

Odrazu chciałem napisać, że tapetka w rzeczywisto?ci prezentuje się dużo, dużo lepiej niż na fotce (nie widać tych malutkich kwadracików).

Rozdzielczo?ć idelnie dobrana jest na aparat Nokia 6230i. Niestety nie kombinowałem z innymi modelami... my?lę, że na starsz? 6230 też wejdzie OK ale będzie trochę gorzej widoczna (6230 ma wy?wietlacz 128X 128 pixeli a 6230i 208X 208 pixeli).

Je?li jest kto? chętny z Wawy to na spotkaniu w R66 mogę przesłać Bluetooth' em lub IrD?.

Pozostałym mogę odst?pić na spotkaniach regionalnych w całej Polsce a także na zlotach :D .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jak miałby? logo w jakim? pliku jpg na komie to jak możesz przesłać mi je na maila: ciochin@wp.pl    :D

Mam i wysłałem.

Obraz jest w JPEG bez zmniejszania do formatu ekranu GSM.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mam tak?:

598X 199 pixeli więc, jak domniemam, na ekran kompa się nie nadaje.

Je?li chcesz do telefonu to ok... Podaj maila :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tapety wysłane.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Pytanko tegpo typu... Czy można takow? tapetkę sporz?dzić w lepszej jako?ci, coby chodziła ładniutko na --> "Wy?wietlacz z matryc? aktywn? o 262 144 kolorach (320 x 240 pikseli)"

Byłoby miło...Bo burgmana 650 zawsze mieć przy sobie chciałem, a tu widzę jest okazja...

Je?li da się co? zrobić z jako?ci?, to byłbym BARDZO wdzięczny --> abuk4@poczta.onet.pl

Chyba, że nie trzeba poprwiać jako?ci i to co m każdy u mnie też będzie wygl?dało OK whist .

Pozdrówki, Kuba whist vel. Wypłosz whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...