Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Scarabeo 500 gdzie w Wawie można obejżeć


Gość Sali

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, za jakiś czas chciałbym zmienić skuter i jak narazie najbardziej przypadła mi do gustu Aprilia, tylko nie mogę nigdzie znaleźć salonu ze skuterami tej marki. Przy okazji jak byście mogli wypowiedzieć się na temat tego skutka. pozdrawiam

a kryteriami jakimi się kieruje to:

pozycja krzesełkowa i wielkość przy moich 194 cm wzrostu

możliwie niska masa i smukłość skuta do przeciskania się w Wawie

możliwość montażu wysokiej szyby

duże koła

podgrzewanie od silnika przy montażu termoscuda ( mam w obecnym i jest super jeździłem przy -3)

osiągi ( dobre odejście)

ciekawy wygląd

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Raczej Aprilia odpada z racji serwisu. Proponowałbym Ci, po analizie

oczekiwań Piaggio Beverly 500 ! ;) Zajebisty sprzęt z naprawdę porządnym silnikiem.

Ew. zapytaj o Peugeota Satelisa DrBiga, bo sprzęt jest po prostu nówka. Silnik ten sam co X9/Atlantic500/nexus500/satelis500/...etc... A egzemplarz niesamowity jeśli idzie o wyposażenie i stan...

pzdr

Odnośnik do komentarza

A o które scarabeo chodzi?

Jeżeli to:

http://www.burgmania.net/index.php?go=scarab

Jeszcze w zeszłym roku stało używane takie w Bosmotocycles na Łopuszańskiej.

Jeśli nie model powyższy tylko ten nowszy:

http://www.burgmania.net/index.php?go=scar500

To bardzo podobny (wyglądowo i rozmiarowo) jest do Piaggio Beverly

Osobiście nie wiem który bym wybrał. Pewnie w lepszym stanie.. :D

Pierwsza Aprilia ma na

+ super oryginalną sylwetkę (taka brzydka że aż piękna :D )

+ bogate wyposażenie, rozbudowana deska rozdzielcza

+ wydaje mi się że jest trochę lepiej obudowana i bardziej nadaje się do dużej turystyki

na

- możliwości transportowe to padaka: zero miejsca pod kanapą, ale co gorsza oryginalnie montowany kufer także jest mały (widzialem na zdjęciach Scarabeo z większym kuferkiem a'la Givi ale to nie było to, po prostu do tego stylu nie pasował a i pasażer miał marne podparcie - kufer dosyć mocno wysunięty do tyłu)

Nowsza Apka

+ lekka

+ więcej kufrów dopasujesz

+ trochę miejsca pod kanapą

+ do tej samej "budy" Aprilia pakuje silniki 200, 250, więc wielkościowo skuter świetny na miasto

- stylistycznie bardzo podobna do Beverly

Serwisowo nie jest źle, jeżdżę Scarabeo 200 i nie narzekam. Fakt na nie które materiały ekspl. trzeba trochę poczekać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Raczej Aprilia odpada z racji serwisu. Proponowałbym Ci, po analizie

oczekiwań Piaggio Beverly 500 !  :D  Zajebisty sprzęt z naprawdę porządnym silnikiem.

Ew. zapytaj o Peugeota Satelisa DrBiga, bo sprzęt jest po prostu nówka. Silnik ten sam co X9/Atlantic500/nexus500/satelis500/...etc... A egzemplarz niesamowity jeśli idzie o wyposażenie i stan...

pzdr

Satelis powinien byc dzisiaj odebrany, jest sprzedany :D . Zostaje na Burgmanii, ale niech nowy wlasciciel sie sam pochwali :D . Beverly 500 moge polecic, zarowno na miasto jak i na dluzsze (solo), dzienne (do 700km) trasy... W dwie osoby nawet 300km to juz lekka "udreka" :D .

Odnośnik do komentarza
Raczej Aprilia odpada z racji serwisu. Proponowałbym Ci, po analizie

oczekiwań Piaggio Beverly 500 ! :( Zajebisty sprzęt z naprawdę porządnym silnikiem.

Silnik w Scarabeo 500 jest dokładnie taki sam jak ten w x9 - made by piaggio

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak tak bardzo chcesz obejrzeć Aprilię Scarabeo 500, to mój kolega na takim jeździ i mogę Cię z nim skontaktować.

Odnośnik do komentarza
Raczej Aprilia odpada z racji serwisu. Proponowałbym Ci, po analizie

oczekiwań Piaggio Beverly 500 !  :(  Zajebisty sprzęt z naprawdę porządnym silnikiem.

Silnik w Scarabeo 500 jest dokładnie taki sam jak ten w x9 - made by piaggio

też mi się tak wydawało, więc z serwisowaniem nie powinno być problemu. teraz jeżdżę nietypowym skutem z popularnym silnikiem Yamahy YP i żadnego problemu nie mam, klocki również pasują od innych modeli. Beverly też mi się bardzo podoba, ale nie dogrzewa pod kocykiem, mimo to też chce się do niego przymierzyć

Jak tak bardzo chcesz obejrzeć Aprilię Scarabeo 500, to mój kolega na takim jeździ i mogę Cię z nim skontaktować.

nie dzięki, nie będę komuś tyłka zawracał, bo mam ostatnio tyle na głowie, że trudno było by mi się umówić, ale jeszcze raz dzięki. W salonie to zajedzie się o której pasuje i już, pozdrawiam

proszę uzywać funkcji "edytuj" posty łącze

Artix

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...