Skocz do zawartości
Forum Burgmania

POLSKA-czyli co odwiedzić


vindzior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbe. jak możecie to dajcie znać gdzie w waszym rejonie można coś zwiedżić i ewentualnie mapke dojazdową itp !scooter pozdrawiam

Temat przeniesiony z "Ogólnego" do "Imprezy, podróże".

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza

Wiele jest pięknych miejsc w Polsce ba nawet u nas znalazłem zakątki w które uwielbiałem jeździć tyle ze wtedy rowerem ale polecam Pieniny i może sie nawet ja jeszcze skusze !scooter

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie polecam Podkarpacie i bieszczady.

Nie widze lepszych dróg do jazdy skuterem. Piękne widoki, drogi wiodące przez las. Można się zatrzymać i pochodzić po góach.

Okoliczne miejscowości mają wiele do zaoferowania.

Właśnie po to sam chcę nabyc maxi skuter aby jeździc po moich okolicach.

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wiesz, w Polsce jest tyle ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, że trudno wymienić nawet ułamek. Nie napisałeś o jaki region Ci chodzi... Ja wrzucę pierwsze lepsze dwa linki z brzegu, które przyszły mi do głowy w ciągu kilku sekund ;)

Tu masz trochę opisów i zdjęć.

Objazdówka Puszczy Bolimowskiej (mazowsze)

Rajd Świętokrzyski

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam że wycieczka w okolice Nieborowa jest super, warto jechać przez Paprotnię, Szymanów i dalej do Nieborowa, zaliczyłem ją 4 razy - uważajcie na policję na odcinku od Aleksandrowa. Ciekwa jest trasa do Ciechocinka ale przez Sochaczew, Śladów dalej drogą nr 575 wzdłuż Wisły ( super widoki i świetna nawierzchnia) do Płocka, dalej 62 również wzdłuż wisły przez pojezierze łąckie, Włocławek i Ciechocinek. Można pooodychać dotlenić siebie i

!happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zalezy co kto lubi ogladac, ja w Wawie i okolicach mam kilka fajnych miejsc ktore mnie kreca bo sa pod ziemia !happybth np zapasowe centrum dowodzenia na wypadek III wojny swiatowej czy radiostacja kontrwywiadu !piwko kanaly Warszawskie ciekawe choc nielegalne jest ich zwiedzanie ;) W Polsce masz pelno ciekawych miejsc, choc Polskie gory omijam z daleka nie lubie tloku.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Do samego wnetrza nie da sie dojechac, ale w okolice 300 metrow od wejscia tak. Do tego mocna latarka jest niezbedna. Reszta na PM

Odnośnik do komentarza

mam taką prośbe czy jak ktoś napisze o fajnym miejscu to mógł by podać ewentualny koszt noclegu, jedzonka itp??

ja polecam wisłe, szczyrk oraz od strony bieszczadkiej to wyprawe połoninami na soline krajobraz fajowy a droga prawie na skuty pozdrawiam :D ja płaciłem ok 35 zł od osoby ale jedzenie miałem we własnym zakresie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...