Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I rudawski rajd skuterawski.


jack daniels

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że najpiękniejszą porą roku w Rudawach janowickich jest jesień, proponuję górską skuterowo-marszową wyprawę Burgmanii w dniach 02-04 pażdziernika tj. piątek niedziela.

Plan jest taki: dużo chodzenia mało jeżdżenia, a w programie - urokliwe miejsca, przepiękne widoki, ciekawe zabytki, grill (w razie niepogody zamienny na standardową kolację), balanga, zaprawa poranna (peintbol), szamanko, kimanko i małe improwizowanko...

Cena od osoby 180 pln ilość miejsc ograniczona 12 .

Ze względu aby nie blokować hoteliku czekam na zgłoszenia 100%-towo chętnych do 11 września i jeżeli zbierze się komplet to odpalamy coroczną imprezę.

Więcej informacji i szczeguły na PM.

Pozdrawiam i zapraszam.J.D.

P.S. Dojazd, powrót i pogodę każdy uczestnik organizuje we własnym zakresie. !happybth

Z powodu braku wymaganej liczby chętnych rajd odwołany!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

z chęcią bym pojechał w tym roku jakiś zlot pod koniec lata ale od 1 września podjąłem pracę, serdzecznie pozdrawiam burgmaniaków :D:D:D . Do zobaczenia w przyszłym roku Doktorek

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszej inspekcji w Karpnikach więcej szczgułów na temat Rajdu.

Pobyt w agro-hotelku Karioka z przepięknym ogrodem w Karpnikach u podnóża Gór sokolich. Do dyspozycji 3 pokoje 2osobowe i 2 pokoje 3 osobowe (tj. 100% obiektu)oraz możliwe 2 dostawki. Cztysto schludnie i wygodnie, dla komputeromaniaków bezprzewodowa sieć internetowa (można zabrać laptopy będą chulały), a dla skuterów przygotowany duży namiot.

PIĄTEK 02.10.2009

Startujemy w piątek od godz 15 i witamy kolejnych przyjezdnych oraz wstępna improwizacja zależnie od tego czy już wszyscy przyjechali.

godz 19.00 grill lub standardowa kolacja odpowiednio do warunków atmosferycznych.

godz 20.00 szklanka grzańca dla lepszego tańca i Karaoke w Karioce.

godz.??.?? oficjalne zakończenie dnia.

SOBOTA 03.10.2009

godz 08.00 zaprawa poranna czyli I peintbolowa wojna skuterowa.Ten punkt programu w razie niepogody zostanie przesunięty na dogodniejszy termin.

godz 09.00 śniadanie

godz 10.00 wyruszamy na wędrówkę marszowo-skuterową. 3 min jazdy na Przełęcz Karpnicką. Następnie około 2 godzinne wyjście z buta w Góry Sokole, a tam schr.Szwajcarka, Starościńskie skały Krzyżna Góra i Sokolik. Po powrocie siadamy na rumaki i jedziemy 12 min pod leśniczówkę w Janowicach Wielkich.Z tego miejsca ok. 1,5 godz butowanie na zamek Bolczów i jeżeli po powrocie pozostaną siły i entuzjazm jedziemy ok 20 min do Wieścieszowic z kąd 1,5 godz piesza wyprawa na Klolorowe Jeziorka.

godz. 16.00 powrót do Karpnik, czas wolny i ćwiczenia w podgrupach.

godz 17.30 obiadokolacja.

godz 19.00 Gawędy skuterowych obieżyświatów i idziemy na żywioł czyli wielka improwizacja.

godz ??.?? cisza nocna.

NIEDZIELA 04.10.2009

godz 09.00 śniadanie pakowanie i sprzątanie.

godz 10.30 pożegnalne szwendranko w pełnym rynsztunku ok 10 min jazdy ok 1,5 godz zwiedzania (zamek w Karpnikach, pałac Łomnica, Dom wdowy, pałc Wojanów).

W pałacu Wojanów niespodzianka na rozstanie po czym dojazd na wylot z Jeleniej Górt ok 15 min i KONIEC .Szerokiej drogi życzy J.D. :D:D:D

A narazie zapraszam.

A traz sprawy organizacyjne. Jeżeli do 11.09 2009 zbierze się komplet 12 osób to prześlę PM nr konta na które należy wpłacić kwotę180 złotych od osoby do dnia 17.09.2009. Kolejność rezerwacji i wybór pokoi wg kolejności wpłat. W/w kwota pokrywa w/w noclegi w/w posiłki w/w grzaniec karaoke strzelaninę oraz pałacową niespodziankę.

Jeżeli ktoś byłby chętny przyjechać wcześniej lub zostać dłużej to podaję kontakt z hotelikiem Karioka 607865151 proszę powoływać się na rajd skuterowy.

Z poważaniem J.D.

Z powodu braku wymaganej liczby chętnych rajd odwołany!!!

Odnośnik do komentarza

Minął termin zapisów na jesienną turystyczną wyprawę w Rudawy Janowickie . W związku z tym że niebyło chętnych na udział w imprezie jestem zmuszony odwołać ją, oraz odklepać noclegi i wszystkie zamówione atrakcje.J.D.

P.S.Szczególne pozdrowienia i podziękiwania dla Wąskiego i jego dziewczyny za okazane zainteresowanie i gotowość do wzięcia udziału.

Z wyrazami szacunku J.D.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...