Skocz do zawartości
Forum Burgmania

odwiedziny burgmaniaków ze śląska


vindzior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • vindzior

    49

  • Joasia70

    42

  • winpio

    32

  • waw

    18

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

!starwars Zaje...... se pogadali !zorro !piwko !TOMCAT Temat się rozkręca.Pogadajcie sobie dalej.Sorki,fajna pogawędka. !yeah !yeah !tank

Odnośnik do komentarza

Jo tyż je ze ślunska jeno z dolnego i odwiedziłem pierunów jeno z kujawów.

Był większy fest niż u Bercika. !zorro !starwars !TOMCAT Pozdrawiam J.D.

Odnośnik do komentarza

Jo żech był pieruna 13 sierpnia w Chudowie co by Ślunskom Burgmanię odwiedzić, ale żeście sprawe olali i ino Dzięgiel był, ale wartko pojechoł na jakoś parada abo cóś na autobahnie A4 !starwars !TOMCAT

Odnośnik do komentarza
Jo żech był pieruna 13 sierpnia w Chudowie co by Ślunskom Burgmanię odwiedzić, ale żeście sprawe olali i ino Dzięgiel był, ale wartko pojechoł na jakoś parada abo cóś na autobahnie A4 !starwars !TOMCAT

ja czekałem na nich w chrzanowie

Odnośnik do komentarza

Czy to prawda, że na Śląsku już prawie się tego nie robi? !happybth !piwko !happybth

Mówi się o tym na Pomorzu :lol::lol:

Widzę, że tylko odwiedzacie ciotki !OKK !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
ja czekałem na nich w chrzanowie

Jeden w Chudowie a drugi w Chrzanowie bo odwiedził babiczkę i tak się nigdy nie spotkają na !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
Czy to prawda, że na Śląsku już prawie się tego nie robi? !happybth  !piwko  !happybth

Mówi się o tym na Pomorzu :lol:  :lol: 

Widzę, że tylko odwiedzacie ciotki  !OKK  !V

robi się robi ,ciocia nie jeżdzi ale za to pędzi ;) wyborne :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Coś mi się o uszy obiło na spocie w Warszawie, że "centrala" wzięła region śląski pod lupę i możliwa jest kontrola połączona ze zdobyciem zamku. Jak coś więcej na ten temat uda mi się podsłuchać !happybth , to was powiadomię. !piwko !OKK

Pozdrawiam Śląsk !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Coś mi się o uszy obiło na spocie w Warszawie, że "centrala" wzięła region śląski pod lupę i możliwa jest kontrola połączona ze zdobyciem zamku. Jak coś więcej na ten temat uda mi się podsłuchać !happybth , to was powiadomię. !V :lol:

Pozdrawiam Śląsk !piwko

To dopiero będą się stroić i !happybth -y pucować !OKK

Odnośnik do komentarza
Czy to prawda, że na Śląsku już prawie się tego nie robi? :)  !happybth  :rolleyes:

Mówi się o tym na Pomorzu :)  :lol: 

Widzę, że tylko odwiedzacie ciotki  !OKK  !V

Tomuś . To nie możliwe

Chopaki na pewno spożywają !piwko !piwko !piwko

taka tradycja :D:D

Pozdro dla Ślązaków !OK

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście tylko soczki.Procenty jakoś mi nie wchodzą :rolleyes:

A co do odwiedzin to tak się sprawy mają:U Wawów wielokrotnie,u Migów kilkukrotnie,u Roniego i jego rodzinki dwukrotnie,u Imc Gregora wielokrotnie,u Vindziora raz,u Rycha raz,u Ja-rka raz,u Drinków raz.Wszystkim wielkie dzięki za gościnę :)

Odnośnik do komentarza
U Wawów wielokrotnie

Zaczynam się poważnie zastanawiać nad postawieniem w garażu maszyny do robienia kawy :):) bo nogi już bolą od ciągłego biegania do domu.

Albo ustale godziny przyjęć !winkiss !winkiss !winkiss i przygotuje wcześniej wielki gar czarnego napoju co by dla wszystkich starczyło :)

Odnośnik do komentarza

pamiętajcie że u mnie tylko w czasie jak są gruszki :))

za pare dni będą i brzoskwinki więc zapraszam

p.s. byłem u wawa dziś:) impreza wspaniała nawet kawy nie zrobił ( taki żarcik) kawka była oczywiście

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Worlan, daj cynk kiedy to zdobycie zamku to trochę obluzujemy kamienie w murach ;-) ... gościnni jesteśmy i pomożemy trochę "centrali"

waw ... ja mam trochę mielonej kawy w domu ... "odrobinkę" się przeterminowała bo rozpuszczalną piję, to mogę Cię wspomóc żebyś miał czym tych opijców częstować ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...