Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skywave vs Burgman


-=Dee Jay=-

Rekomendowane odpowiedzi

przegl?daj?c ostatnimi czasy okno na ?wiat jakim jest internet, napotkałem ogłszenie na antka 650, w którym autor zaznacza "burgman 650 - wersja sky wave"

wcze?niej wiele razy, spotkałem sie juz z tym mianem i wiem ze to wersja "stuki-puki" dla Dżapońców ... o ile pamiętam to Komar (pozdro) posiada takie cu? tylko ze 400ccm ..

jak stałem przed wyborem swojego motocykla, znajomi ostrzegali mnie przed np Hond? CB 750 w wersji japońskiej, bo jej bebechy s? u nas cięzko dostępne ... z reszt? mówili tak o każdy moto przygotowanym na rynek japoński i amerykański ... - a przyznać musze że ich cena była bardzo atrakcyjna ...

cena antka z allegro nie jest taka super atrakcyjna, wiec mozna podejrzewać ze od burgmana odróznia go tylko nazwa ...

tak więc :

pytanie mam jedno ... jakie s? zasadnicze różnice między Burgmanami a Skywave'ami ??

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzz

I ja Cię pozdrawiam Dee i spieszę z odpowiedzi?.

Po pierwsze wygl?d prawie bez zmian. Prawie bo Sky Wave nie posiada z prawej strony "ucha" do mocowania blokady typu lina, łańcuch, czy cu? innego :rolleyes: Wizualnie to tyle choć moja K1 jest już wersj? przej?ciow? do europejskiej K2. Tzn zegary już od K2 ale dupcia jeszcze od K1.

Po drugie inny gaĽnik i osprzęt silnika

Po trzecie i chyba najważniejsze ?ruby calowe a nie metryczne. Niektóre serwisy miewaj? z tym problem kalecz?c łby nakrętek lub ?rub używaj?c podobnego klucza nasadowego ale ciut większego i dziwi? się " że ta ?ruba jest taka luĽna" :rolleyes:

Po czwarte pomarańczowe ?wiatła pozycyjne, inny typ reflektora głównego (chodzi chyba o typ ?wiateł asymetryczne???? ja mam inne - ?wiec? na obie strony tak samo, a w Europie to jest niedozwolone.

Po pi?te brak wł?cznika - przeł?cznika ?wiateł. W Sky Wave tam s? ?wiatła awaryjne

To chyba tyle. I jeszcze jedno Sky Wave to nie jest wersja Burgmana tylko oznaczenie handlowe na Japonię

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Bzzzzzzz

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja nigdy w zyciu nie uzywalem tego otworu do zapiecia, bo poza taka mala blokada nic wiekszego nie wejdzie, a ustawianie skutera obok slupka zeby idealnie go mozno bylo przypiac przez ten maly otworek zmarnowalo by mase czasu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...