Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wrzesień 2009 w zach-pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc to gdzie jedziemy?? o 17 musze juz być na imieninach teściowej. Pozdrawiam!! :ph34r:

Taki krotki OT :) , Romano, nie jechales czasami SW 26.08 m. in. trasa Przybiernow- Parlowek- Swinoujscie?

Kolo Przybiernowa wyprzedzil mnie szary(?) SW na swinoujskich rejestracjach, machnal za zrobienie miejsca, ale busem nie mialem szans zeby go dojsc i caly czas byl jakies 100- 200 metrow z przodu...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja chętnie dołączył bym do przejażdżki jednak nie dam rady podmienić się w pracy. :) A chętnie przejechał bym się w tamte strony.Pozdrawiam i życzę udanej pogody.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale miło że chociaż koledzy z Kuj-Pom i Pomorskiego coś napisali (oczywiście zapraszam w nasze strony).

Jeżeli chodzi o mnie to chyba skoczę do Berlina na zakupy, skoro niema propozycji.

Odnośnik do komentarza

z romanem wymyslilismy ze ok 10 wyjedziemy w strone szczecina i z tamtad pojedziemy gdzies na niemcy a powrot przez swinoujscie o ile pogoda nam nie zabije

planow

Odnośnik do komentarza
Ale miło że chociaż koledzy z Kuj-Pom i Pomorskiego coś napisali (oczywiście zapraszam w nasze strony).

Jeżeli chodzi o mnie to chyba skoczę do Berlina na zakupy, skoro niema propozycji.

Witajcie

Marek , to przywieź mi coś fajnego :rolleyes::) !happybth !piwko

Pozdro z Bydzi

Odnośnik do komentarza
z romanem wymyslilismy ze ok 10 wyjedziemy

Jeśli można spytać to w sobotę czy w niedzielę

w sobote ale w necie jest kiepska prognoza na ten dzien podobno ma padac :) wiec rano sie zdzwaniamy z romanem i podejmujemy decyzje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i szkoda pogoda pokrzyżowała nam plany, deszcz właściwie nie jest problemem lecz porywisty wiatr w skali 9. Jutro jak pogoda dopisze to po 15-tej. jakiś mały wypad może do Trzebieży.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i wróciliśmy ze spotkania w Bieszczadach na liczniku dużo ponad 2000 km., nasi obecni: ja, melmacie i Jerzyk. Parę fotek już nie długo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeżeli chodzi o mnie, to jutro rano do Berlina też małe zakupy w Louis-e (pierwszy raz od dłuższego czasu jadę 400) a w niedzielę mam giełdę kolekcjonerską, ale po południu gdzieś śmignę.

P.S. graulacje dla ArtCho, mamy nowe maxi w Szczecine

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki w Bydzi widziałem kilka razy ostatnio granatowego burgolota 650 muszę kiedyś się za nim puścić ciekawi mnie kto to jest

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...