Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Równica i takie tam..


Dzięgiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

no i ja też w domku ( nawet nie było śladu po imprezie potworów hihihi, grzeczne dzieci jakieś mam ??? ;-) )

bemol77 ... bo tak jak mówiłyśmy z Bafką ( początek postu ) bez nas dziewczyn nie dajecie sobie rady na męskim wyjeżdzie hihihi

dzieki wszystkim za miłą wycieczkę

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • winpio

    32

  • bemol77

    19

  • Joasia70

    19

  • vindzior

    13

Top użytkownicy w tym temacie

ja też jestem w domciu .Kapitalna wycieczka , powrót jeszcze lepszy w cichej atmoswerze skuterów !OKK dzięki za wypad liczę na więcej !OKK

czyżby przeszkadzały Ci Piotrze te rynny w Intruderze? :(

Odnośnik do komentarza

My też już w domku :( Na początku było troszkę bałaganu !TAZ

-jeden zabłądził,

-drugi śrubkę zgubił,

-trzeci źle jechał,

-czwarty zaspał ,

ale w końcu wszystko doszło do ładu i było !OKK

Dzięki wszystkim za mile spędzony dzień !OK

P.S. A tylu nas było :( !OKK !OKK !tut :):):( !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
no i ja też w domku ( nawet nie było śladu po imprezie potworów hihihi, grzeczne dzieci jakieś mam ??? ;-) )

bemol77 ... bo tak jak mówiłyśmy z Bafką ( początek postu ) bez nas dziewczyn nie dajecie sobie rady na męskim wyjeżdzie hihihi

dzieki wszystkim za miłą wycieczkę

Nie było śladów po imprezie bo zdążyły posprzątać !tut boją się żeby mamusia nie :( !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

bemol77 ... i o to chodzi, żeby mamusi nie denerwować , chałupa stoi, podłogi czyste to nie będę dzieciom żałowała miłego dnia jaki i ja miałam :(

Odnośnik do komentarza
wogóle to szczególne dzięki dla naszych dziewczyn które zapanowały nad tym cyt: ..."burdelem"... w grupie!!!  :(

A nie mówiłam że sobie rady nie dacie !OKK polecamy się na przyszłość !OKK

Odnośnik do komentarza
wogóle to szczególne dzięki dla naszych dziewczyn które zapanowały nad tym cyt: ..."burdelem"... w grupie!!!   :(

A nie mówiłam że sobie rady nie dacie !scooter polecamy się na przyszłość :(

Kochane laseczki jazda z wami to czysta przyjemność!!! !OKK !OKK !tut :):)

Joasiu oby jak najwięcej takich dni!!! !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotr dzięki !OKK:)

bemol77 ... jak sobie zarobią na prawo jazdy i swoj skuter to niech jeżdżą ... a mnie trzeba pilnować ????? :(

Odnośnik do komentarza
Piotr dzięki :(:)

bemol77 ... jak sobie zarobią na prawo jazdy i swoj skuter to niech jeżdżą ... a mnie trzeba pilnować ????? !tut

sama mówiłaś o jakimś 15-latku :( !OKK !OKK ja jak miałbym taką mamuśkę to bym jej pilnował :)

Joasiu to oczywiście to wszystko żarty :) mam nadzieję że się nie gniewasz?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

hihihi .... no tak, już tylko przed 15-latkami przychodzi mi się bronić .... pewnie w jego naćpanych oczkach byłam jak ta afrodyta wynurzająca się z piany .... piwa hihihihihi

bemol77 spoko wiem, że żarty :(

Odnośnik do komentarza

Wycieczka :P udana, pogoda dopisała !OK , frekwencja że ho ho- nawet jakiś wielki i ryczący "skuter" :P z wielkimi kołami przyjechał :(:D .

Na początku małe zamieszanie ale na szczęscie znalazły się osoby które zrobiły porządek :(:D:D

Dziękuje wszystkim za mile spędzony dzionek. !OKK

Odnośnik do komentarza

jakie dziwne tematy 15-letnie afrodyty itp............. :(

ja wróciłem po raz drugi jeszcze mnie trasa do Katowic czekała po mamę bo musze jej pilnować jak to bemol77 napisał " jak byście mieli taką mame też byście jej pilnowali"

p.s. WAW nie jechałeś :P ok godz. 22 w okolicach STATOIL a poza tym to nie był skuter tylko gulgoc zwany intruder !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...