Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gilera Runner 200


rambo wwa

Rekomendowane odpowiedzi

|mign?łem na tym może z 10km... Zapiernicza to jak rakieta jaka? :) Niska masa własna + całkiem dobry stosunek mocy do masy i mamy pogromcę miasta. W mie?cie jeĽdziłem więc v-max nie sprawdzałem. Ale auta w ruchu miejskim (czyli tak do 80km/h) zostaj? w tyle hen hen. Jak dla mnie gabaryty tego skutera dyskwalifikuj? go na dalsze podróże. Jako mieszczuch - rewelacja. Raczej też jednoosobowy.

Odnośnik do komentarza
chodzi Ci o model aktualny?

Tak, mnie interesuje model aktualny. Ale chyba silnik i wlasciwosci jezdne, rozklad masy, zachowanie na drodze, itd., sa podobne do modelu z przed liftu.

Bede wdzieczny za wszelkie opinie nawet modelu starszego.

pzdr

Odnośnik do komentarza

silnik rzeczywi?cie jest ten sam 21KM ale koła s? większe więc jazda na pewno bardziej stabilna. ja w swoim dołożyłem vario malossiego i zdecydowanie poprawiła się reakcja na gaz i wzrosło przyspieszenie, spalanie jest na poziomie lekko ponad 4l w mie?cie. max licznikowe to 140 realne my?lę że 120. zwinny lekki wszędzie się zmie?cisz i wygl?da jak 50'ka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przejechalem dopiero 350km wiec jeszcze niewiele moge napisac, ale...

W porownaniu z 50tką prezentuje sie jakos tak masywniej, jakby duzo wiekszy byl:)

Silniczek ekstra-do 80km\h przewaznie nikt z puszek nie ma szans.

Bezcenny jest widok min puszkarzy jak z niedowierzaniem patrza jak sqt niewiele wiekszy od popularnych bzykow doslownie ucieka im z pod swiatel !TOMCAT

Najszybciej lecialem 115km\h, ale nie odkrecalem manety do konca, bo silnik jest jeszcze na dotarciu i staram sie jezdzic spokojnie. Runner przy takiej predkosci jedzie równiutko i spokojnie. Bardzo dobrze spisuje sie seryjna owiewka, ktora kieruje strumien powietrza ponad kask. Nawiewy na nogi dzialaja tak dobrze, ze na razie mam je pozamykane:)

Pewnego razu pan w nowym bmw serii 5, tak byl zaszokowany turbo sprintem Runnera, ze za wszelka cene postanowil podbudowac swoje ego i mnie wyprzedzic. Z pod swiatel dogonil mnie dopiera jak na budziku mialem 100km\h !starwars

Tylne zawieszenie jest regulowane, przednie kolko 14 cali bardzo dobrze wybiera nierownosci. Dynamika podczas jazdy jest super, nie ma zadnych problemow z wyprzedzaniem puszkarzy. A przeciskanie sie w korku to wrecz poezja, zwinnosc 50-tki, osiagi przy tej masie, dobrej 250tki.

Jak cos sobie przypomne albo ciekawego zaobserwuje to napisze, pozdrro

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
Gość zeman76

Macie chłopaki jakieś dane o osiągach?0-100itp.Miałem kiedyś taką z 2007tyle że 50tkę.Byłem z niej bardzo zadowolony.Zrobiłem na niej 10000km w 1.5roku.Swietnie spisywała sie w mieście-na dojazdy do pracy.Moż bym sprawił 200 jako drugie moto.A jak działa ogrzewanko na nogi?Bo w 50 praktycznie nie działało.Jest taki na otomoto za 10500 z 2008.Możecie ocenić?Czy wiecie co jest innego w niej,poza silnikiem?Zawieszenie i hamulce może?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...