Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przesiadka z dużego na małego ;]


Kubus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem czy praktykujecie przesiadki z wiekszego mocnego sprzetu na mniejszy zamiast na wiekszy ?

Ostanimi czasy wyj?tkowo szybko zaczeły mi sie nudzić motocykle , które posiadam i wpadłęm na genialny plan

Przesiadam sie z wiekszego motocykla na mniejszy ,żeby odpocz?ć od pogoni za przyspieszniem i predko?ci?

Jak bandit stał sie za słaby wskoczyłem na sr 125 ;]

Podobna sytuacje z VTR jak zaczeło brakować mocy postanowiłem wrocic do 125 i jestem zachwycony !OK

Tak terapia szokawa dział fantastycznie na odczucia

Polecam ;]

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

TO już kolejna wariacja tematu o: "czy brakuje Wam mocy ?"...

Wiadomo przecież, że "zimny prysznic" (kontrast) studzi emocje

i po "powrocie" znów jest pięknie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja tez mialem droge sinusoidalna w pojemnosciach motocyklowych male - duze - potwory - duze - male - skutery male - skutery srednie - duze, potworow niestety nie ma, ale jako bezpiecznik mam teraz jeszcze C1 125 ccm !OK Tak jest ciekawiej, ale do biegowcow juz raczej nie wroce, chyba ze beda z bagaznikiem pod kanapa :) Takie zmiany naprawde swietnie robia na psychike i umiejetnosci jezdzieckie. Nie sztuka objechac wszystkich tysiaczka sztuka to zrobic kazda pojemnoscia jaka sie jedzie :lol:

Odnośnik do komentarza

Kubu? brn?łem z pojemno?ciami do góry, nawet przez chwil kilka posiadałem 1800 cm i nagle wszystko wypełzło z garażu, a pozostała nie?miertelna 125-tka Bet&Win i uwierz naprawdę ?wietnie się tym jeĽdzi - może nie da rady w trasie obładowana bagażami i pasażerem ale na miasto jest idealna.

Mała zwinna, nie rzucaj?ca się w oczy, bardzo ekonomiczna i do tego całkowicie bezawaryjna :).

Gdyby tak jeszcze była ciutkę większa i odrobinkę szybsza (ze mn? lata max 110 km/h) to byłby idealny pojazd.

Trzeba zmieniać na wszelkie możliwe sposoby co by nam się życie nie stało monotonne !scooter .

Z pozdrowieniami

Pablos

Odnośnik do komentarza

Ja zaliczyłem przesiadke z SW na mojego burga 400.... na brak mocy nie narzekam - jako? wiecej mi nie trzeba do jazdy po miescie...a teraz w planie na nowy sezon mam przesiadke na forze 250 :) mysle ze będzie spoko....ale na 50cc to bym już chyba "nie wsiadł"

Odnośnik do komentarza

Ja gdy przesiadałem się z an 650 na aprilke 250 to momętami wydawało się jakbym jeżdził rowerem i to nie przez brak mocy tylko przez wagę momętami wydawało mi się że j? poderwe na hopkach jak rower :):blink:

Odnośnik do komentarza

Niedawno do mojego garażu trafił mały Hexagon GTX 250 i od tej chwili Honda SW rzadko jest wyci?gana chyba, że jaki? dluższy wyjazd (kilkaset kilometrów). Uwielbiam jeĽdzić Hexem po mie?cie, malutkie kółka (jedenastki), niska waga 168 kg i dynamiczny, niezniszczalny silnik Hondy Helix powoduj?, że w miejskim g?szczu sprawdza się znakomicie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...