Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie w Domu Dziecka 20.09


Wookash

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł na następn? akcję narodził się podczas ostatniego dnia dziecka, postanowili?my z paczk? znajomych ogarn?ć co? dla dzieciaków ;) .

Dyrektor wyraził chęć takiej imprezy, ale bardziej rekreacyjnej.

Jedno?lady rzecz jasna będ? główn? atrakcj?.

Mogliby?my jednak przygotować jakie? atrakcje

np:

Mecz piłki nożnej, siatkowej czy badmintona. Dzieciaki kontra Motocykli?ci:)

Różne konkurencje sportowe jak np rzut piłk? lekarsk?, biegi itp itd.

Wszelki sprzęt sportowy znajduje sie na terenie DD, więc nie musimy się martwić.

Można przygotować dyplomy dla zwycięzców.

Ognisko - to byłby kulminacyjny punkt naszej wizyty. Wspólne pieczenie kiełbasek. Gitara i ?piewanie piosenek. Dla nieznaj?cych tekstów przygotowujemy mini ?piewnik:)

Kilka osób pytało mnie wcze?niej o rzeczy jakich potrzebuj? tam na co dzień.

- szampony, żele pod prysznic... kosmetyki. To rzeczy, które wydzielaj? tam bardzo ostrożnie i niekiedy ich brakuje.

Odbyło się już wstępne spotkanie organizacyjne i chciałbym przedstawić Wam pewne pomysły/ustalenia !OK

1) DD ul. Dalibora

termin 20 wrze?nia

start 13:00 na miejscu

17:00 ognisko a po ognisku się zmywamy

Zajęcia:

TENIS STOŁOWY - stoły maj? murowane na dziedzińcu DD.

potrzebne - paletki i piłeczki do tenisa + osoba koordynuj?ca zawody tenisowe, spisuj?ca wyniki itp+nagrody

TENIS NA RZEPY dla młodszych

potrzebne - rakietki do tenisa + osoba koordynuj?ca+nagrody

BADMINTON - zawody

potrzebne 1-2 komplety rakietek (u mnie w pracy po 7zł komplet) + osoba do koordynacji zawodów+nagrody.

MECZ PIŁKI NOŻNEJ - motocykli?ci konta dzieciaki

potrzebne - piłka, zawodnicy, puchar dla zwycięzców? + sędzia gwizdkiem+nagrody

MECZ PIŁKI SIATKOWEJ motocykli?ci konta dzieciaki

potrzebne - piłka, zawodnicy, puchar dla zwyciężców? + sędzia z gwizdkiem+nagrody

ZAWODY W GRACH KOMPUTEROWYCH

potrzebne- 1-2 komputery, gra wy?cigi motocyklowe lub samochodowe, osoba do koordynacji + nagrody

RZUTKI - potrzebne rzutki + nagrody + koordynator

MALOWANIE TWARZY - ochotnicy chc?cy wykazać się zdolno?ciami artystycznymi na królikach do?wiadczalnych zwanymi dziećmi. Farbki s? można dokupić pędzelków.

CHUSTA ANIMACYJNA - ta wielka kolorowa płachta:) spróbujemy pożyczyć, ale jest jeszcze opcja aby?my im kupili taka chustę. Taka sama jak była ostatnio będzie kosztowała co? około 250-300. potrzebna jedna osoba do prowadzenia zajęć z chust? (taka, która będzie wiedziała co i jak)

TATUAŻE Z HENNY - możemy kupić na allegro szablony lub kto? artystycznie uzdolniony mógłby się wyżyć. Potrzeba henny i specjałów do tego + osoby chętnej do malowania dzieciaków.

WIZYTA WRÓŻKI - będziemy dzieciom wróżyć z r?czki, fusów, szprych, much złapanych na kasku itp

potrzeba - stroju cyganki/wrózki oraz szklanej kuli.

Zabawy w CHOWANEGO, BERKA i innych zabawach podwórkowych z dzieciństwa.

KONKURSY RYSUNKOWE

TAŃCZENIE W PARACH Z BALONEM

BUDOWANIE WIEŻY Z KLOCKÓW

PLˇSY ZUCHOWE

POMYSŁY NA ATRAKCJE I INNE RZECZY

Maszyna do waty cukrowej/ wafli

Namioty (gdyby padało lub nie)

Wiata/namiot ogrodowy

Pokazy sztuk walki

Bractwo rycerskie

|rodki czysto?ciowe

Ogłoszenia w radiu Politechniki Warszawskiej

Jest pomysł aby zrobić kilka wiekszych plakatów i trochę ulotek co by rozwiesić w pubach motocyklowych, salonach moto i wszędzie tam gdzie mog? być motocyki?ci - CZY KTO| MÓGŁBY ZAPROJEKTOWAĆ PLAKATY I ULOTKI?

CZY JEST KTO| KTO MÓGŁBY POMÓC MI W DRUKOWANIU PEWNYCH RZECZY? (wszystkiego napewno nie dam rady:/)

BURMISTRZ BEMOWA - też jest motocyklist? i lubi się pokazywać.

Jak burmistrz to i pewnie fundusze albo chociaż jakie? gadżety by znalazł.

TO CO KAŻDY POWINIEN ZE SOBA ZABRAĆ NA AKCJĘ

- robimy dla dzieciaków małe paczki ze słodyczami

- zbierami kosmetyki, srodki czysto?ci (szamopony, żele pod prysznic, pasty do zębów, mydła i inne ?rodki do higieny osobistej - dla małych i dużych brzd?ców)

JAK ZBIERAMY FUNDUSZE I POZYSKUJEMY CHĘTNYCH DO POMOCY?

-informujemy znajomych, współpracowników, szefów, rodzinę o akcji - może nas jako? wspomog?.

- piszemy o akcji na różnych forach internetowych - motocyklowych i nie tylko.

- NAGŁA|NIAMY? tvnwarszawa? gazeta METRO? |wiat motocykli? Motocykl? ??????????

- Wypad do stacji krwiodawstwa oddać krew i zebrać czekolady! Puszczamy ta informację dalej!

- ALLEGRO - jak kto? ma co? na aukcje a chce oddać na rzecz dzieciaków mile widziane!

WYSTAWIAMY NA AUKCJI MOTOCYKLOWˇ OBSTAWĘ |LUBU!!! ja jestem jak najbardziej za!

Dochód z aukcji przeznaczamy na nasz? akcję;)

UWAGA UWAGA UWAGA

Nastepne spotkanie

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE NR 2

termin 29 wrzesnia godzina 20:00 spotykamy się przy piwku w pubie ZIELONA GĘ|

powstał specjalny mail dla naszej akcji, za pomoc?, którego będziemy odpowiadać na pytania, zapraszać, koordynować itp itd

MOTOCYKLISCIDZIECIOM@GMAIL.COM

To takie najważniejsze informacje !OKK

Wiem, że burgmaniacy chetnie bior? udział w takich akcjach, co potwierdza nie tylko frekwencja ale też wspominanie akcji we wzajemnych rozmowach :)

Gdyby kto? ze "?wieżych" lub nieobecnych na wcze?niejszej akcji chciałby zobaczyć jak cała zabawa wygl?da to polecam moj? skromn? galerię zdjęć :)

http://picasaweb.google.pl/Wookash89/DzienWiosny#

Powstało również specjalne forum na którym mozecie zadawać pytania, pomagać w przygotowaniach do akcji, czy po prostu być na bież?co z ustaleniami i postępami w działaniach :)

http://www.motocykliscidzieciom.fora.pl/

Odnośnik do komentarza

Postaram się zorganizować jakie? rzeczy z tych wyżej wymienionych. Jeżeli będę miał wolne to oczywi?cie stawie się. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wookash. Co? mi się daty nie zgadzaj?. W tytule jest 20.09 a potem spotkanie organizacyjne 29.09. Kiedy to ma sie odbyć?

Odnośnik do komentarza

Będę napewno. Pamiętam że jadąc pierwszy raz miałem mieszane uczucia. Dużo ludzi na spotkaniu mówiło że nie będzie ciekawie przez zachowanie motocyklistów na pierwszej akcji. Prawda jest taka że od tamtej akcji wieeeele się zmieniło na lepsze. Uśmiech dzieciaków był wszelką zapłatą o którą nam chodziło. W tym roku chcemy to zrobić jeszcze z większym zacięciem. !scooter Pamiętam jak dzieciaki ochoczo wskakiwały, podziwiały i oglądały moją jeszcze wtedy Sylwię ;) Mam nadzieje że pojawi się troszkę osób z Burgmanii bo naprawdę chłopaki od pierwszej imprezy sporo się zmieniło. Pozdrawiam i do zobaczenia :lol:

Odnośnik do komentarza

Przypominam, że akcja w DD na Dalibora już w tą niedzielę :D

Spotykamy się o godz 12 na pl. Teatralnym i około 13 przejedziemy do DD na ul Dalibora 1 -gdyby ktoś nie mógł być na zbiórce <_<

Odnośnik do komentarza
Ja też postaram się was odwiedzić scooter

Spotkanie o 12godz.?

Wpadaj do nas , czym nas więcej tym więcej radochy dla dzieciaków i dla nas także . Jak pisał Wookash spot o 12.00 na placu teatralnym .

Odnośnik do komentarza

Widzę że wkońcu temat się ruszył na Burgmanii. Super. Świetnie by było gdyby było nas jak najwięcej. Każdy sprzęt do przodu to więcej radochy dla dzieciaków. Spotkanie tak jak wyżej - o 12:00 na placu teatralnym. Do spotkania B)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odprowadzenie i wycieczkę hehe. Ci co byli wiedzą o co chodzi. Dzinnek fajny ale co dzieciaczków mało. W zeszłym roku nie można było się orędzia od maluchów a teraz ciężko było jakiegoś malca znaleść ;) ale ogólnie super było.

Odnośnik do komentarza

Wyszło rewelacyjnie !V

A dzieci chyba nie mniej, tylko wożących więcej i dzieci zaginęły podczas organizacji :)

Łapcie fotki i wrzucajcie swoje!

http://picasaweb.google.pl/Wookash89/PozegnanieLataDalibora

http://picasaweb.google.pl/Lipski85/Dalibor#

http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne/ku...deo/200909-1745

Byliśmy nawet w kurierze ;) Na samym końcu, ale byliśmy !OK

Odnośnik do komentarza

No dobra, dziś paparazzi Marynarz nawalił ( a dokładnie sprzęt, krótko - akumulatorki !OK ). No cóż bywa i tak... !OKK

Ale i tak parę fotek udało mi się zrobić !OK

KLIK

a najlepsze było póżniej !OK

IMG_2299.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No dobra, dziś paparazzi Marynarz nawalił ( a dokładnie sprzęt, krótko - akumulatorki B) ). No cóż bywa i tak... :D

Ale i tak parę fotek udało mi się zrobić ;)

Nic się nie martw ja podobnie zrobiłem na urlopie jeden naładowany a drugi pusty a ładowarka została w domu. Starczyło mi prądu na kilka dni. :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...