Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie Bieszczadzkie


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszystkim już wiadomo w tym roku Zlot w Bieszczadach się nie odbędzie, ale aby podtrzymać tradycję postanowili?my zorganizować w dniach 17-20 września 2009 Spotkanie Bieszczadzkie. Jak co roku można będzie podziwiać piękno Bieszczad, ale niewykluczone, że jeśli będzie kto? miał chęć to będzie zorganizowany wyjazd na Ukrainę, więc wskazane jest, aby osoby wybieraj?ce się na spotkanie posiadały ze sobą ważny paszport? Oczywiście wyjazd jest samochodami terenowymi. Chętnych proszę o potwierdzenie swojego przyjazdu do 10 wrze?nia 2009 na PM lub SMS. Dojazd do Ustrzyk Dolnych dowolnym ?rodkiem lokomocji. Koszt pobytu w O?rodku Sarzyna w Ustrzykach Dolnych 60 pln od osoby z wyżywieniem. Koszt wyjazdu na Ukrainę 200 pln od osoby dziennie. (cena do negocjacji z Jackiem). Czekam na chętnych.

PS. Więcej atrakcji do ustalenia na miejscu spotkania.

Ilo?ć miejsc ograniczona z powodów technicznych ( dotyczy wyjazdu na Ukrainę )

Liczba miejsc w ośrodku 45

Co do programu spotkania wszystko będzie ustalane na miejscu i zależało od uczestników spotkania.(wspinaczka, off road, panitball, to miedzy innymi)

Ukraina : je?li uczestników będzie tylu że pomie?cimy się w dostępnych samochodach (może kto? jeszcze będzie swoim terenowcem) to wtedy będzie można zwiedzić trochę Ukrainy.

Link do Ośrodka

Uczestnicy którzy już się zgłosili :

Smoczyca

pilot

Jerzyk

Bilety + Syn

Lechu

Spinka

Krzytro + Paweł

Dragon

Migu

bargacz

Ela

orzech

Joasia 70

Winpio

michalu

dzięgiel

Waw

Rysiek

ja-rek

Lista ludzi niepewnych :lol: (może się zdecydują)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    14

  • orzech

    13

  • krzytro

    6

  • winpio

    6

Top użytkownicy w tym temacie

pilot 

...

PS. ...

Ilo?ć miejsc ograniczona z powodów technicznych ( dotyczy wyjazdu na Ukrainę )

Cze?ć,

…a więc jakie powinno być QUORUM (szczególnie: minimum!) – aby zamiar :P:lol:;) mógł się zi?cić?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pilocie, nie jestem w stanie nic teraz zagwarantować (również nie jestem pewien czy do 10.09 bedę już wiedział). Byłem już na 2 "Bieszczadach" i stanę na uszach aby i tych nie opu?cić. Możliwe, że będzie to spontan 17 rano tak więc miej jakie? miejsce dla Orzecha na wszelki wypadek, może być kawałek podłogi, sauna też mi pasi ;) !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie mówię ostatecznego NIE. .... termin robi sie klarowny.

Sauna-Spinka,Lechu,Orzech,Krzytro....... to jest to czego nie da się omin?ć!

Odnośnik do komentarza

Pilocie,

Nie wiem, nie wiem .... ale może uda się co? wykombinować ;) Jest duze prawdopodobienstwo, ze bede miala 2 ostatnie tygodnia wrzesnia wolne w pracy i chcielismy przyjechac do Polski - jesli tak by bylo to

Dacja + Jurgen + Piotrus

mozna zapisac !OKK

Zapisz jednak ze znakiem zapytania gdyz dopiero na poczatku wrzesnia bede wiedziala czy dostane urlop czy nie !OK

Odnośnik do komentarza

" zielone wzgórza nad Solin? " tak jest to w piosence :)

ale ja najbardziej lubię jesień, kiedy Bieszczady mieni? się kolorami tęczy i wiosnę, kiedy na drzewach s? pierwsze zielone listki, a w zagłębieniach ziemi jeszcze leży ?nieg i można się nim porzucać :P

Marku w tym roku wrzesień jest dla mnie trudnym miesi?cem i chyba będzie musiał się zdarzyć cud abym 17.09.2009r zawitał w tamte rejony :)

Bawcie się dobrze i wypijcie zdrowie za tych co nie mog?.

P.S.

Wiadomo?ć dla Jacka

obudowałe? już swój francowaty piec w saunie :blink:

Odnośnik do komentarza

U mnie juz wszystko jasne - pracuje do 19 wrzesnia do godziny 18tej wiec w Bieszczadach moglibysmy byc najwczesniej 20 wrzesnia w nocy ( chyba troche późno )

Musimy wiec zrezygnowac z wyjazdu i zaplanowac innaczej czas w Polsce.

Pozdrawiamy serdecznie i zyczymy dobrej zabawy.

Dacja/Jurg/Piotr

Odnośnik do komentarza

Jest pierwsza propozycja na Spotkania Bieszczadzkie i akceptacja Jacka, że w czwartek przyjazd do Ustrzyk a w piątek rano wyjazd na Ukrainę. Jaka trasa na Ukrainie wszystko będzie zależne od uczestników i ustalimy na miejscu. Powrót w niedziele koło południa do Polski, aby wszyscy spokojnie mogli wracać do domów chyba ze będą chętni no przedłużenie pobytu w Ustrzykach to Istnieje taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Czy wyjazd na Ukrainę jest obowiązkowy, czy można zostać w ośrodku???

Nic nie jest obowiazkowe. Ale chcę tak zorganizowac spotkanie ktore wszyscy za akceptuja albo i nie.

Odnośnik do komentarza

... właśnie zastanawiam się nad dołączeniem do tak zacnego grona na ten weekend.

A co do Ukrainy no to w moim przypadku nic z tego nie będzie (brak paszportu).

Dam znać do 10 IX co i jak !OKK

Odnośnik do komentarza

Nie ma problemu wyjazd na Ukrainę był tylko propozycją, więc cała zabawa będzie organizowana w Ustrzykach i jej okolicy. Czekam na potwierdzenia przyjazdu, bo czasu coraz mniej.

PS. Wszystkie atrakcje, które zorganizujemy będą uzależnione od osób obecnych na miejscu ( koszty też ustalimy tam chyba, że padną jakieś propozycje z waszej strony do czasu przyjazdu to wtedy podamy koszta).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszyscy miło wspominają Off Road na polanie ze ścianką wspinaczkową, myślę, że to jest dobry pomysł, enduro, ATV.

Ja przynajmniej bardzo bym chciał pojechać tam raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

WITAM

Zgłaszam nasz udział w spotkaniu ale przyjedziemy chyba samochodem. Ukraina nie wchodzi w grę (dopiero złożyłem wniosek o paszport) ale poza tym na wszystko co wymyślicie się zgadzam. Przyjedziemy z Elą 17-stego wieczorem. Czy jest to ten sam ośrodek co w tamtym roku? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pilot, ja również chciałem wstępnie zgłosić chęć wzięcia udziału w spotkaniu, choć mam jeszce kilka niewiadomych.

Najprawdopodobniej od piątku, raczej bez Ukrainy i w zestawie 1 plus 2(młodzież).

Do 10-tego na pewno wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...