Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gostynin - Sopot 305+305km ???


bogdan201

Rekomendowane odpowiedzi

No wła?nie w niedziele 16.08.2009r. wybieram się z plecaczkiem w trase Gostynin - Sopot - Gostynin wszystko jednego dnia. Odległo?ć do pokonania około 610km.

Chcemy troche poleniuchować na plaży, pospacerować, popływać. Tylko czy damy rade zrobić 610km jednego dnia ?

Kto? robił podobne do?ć dalekie wycieczki jednego dnia ?

Pytam bo może jednak podzwonić i zarezerwować nocleg do poniedziałku.

Jeżeli kto? pokonywał taki dystans jednego dnia to niech podpowie na co zwrócić większ? uwagę, ewentualnie co zabrać ze sob?, co może okazać się niezbędne w podróży.

Doposażyłem Tmaxa w Givi-ego v46 więc miejsca na dodatkowy ekwipunek my?le nie zabraknie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Taki dystans z plecaczkiem to min. osiem godzin jazdy, a kiedy plażować? Je?li masz możliwo?ć to rozłóż wycieczkę na dwa dni - będzie przyjemniej i wypoczniesz.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem dopisać, że wyjazd planujemy około 6 00 rano więc około 10 00 powinni?my dojechać. Wyjazd powrotny około 18 00. Więc pozstaje około 8 godzin na wdychanie jodu !scooter

Odnośnik do komentarza

Dasz radę. Tylko można przypuszczać że 4 litery będ? bolały.

A dystanse pokonujemy i po 1500 km w jeden dzień ( a takich jest kilku) więc i ty 600 pokonasz. Tylko zwracaj uwagę na 400 i policje i bedzie ok. Zabiesz ze sob? przeciwdeszczówki bo nawet jak nie bedzie padać to wieczorem mog? się przydać jak by zrobiło się chłodniej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dasz radę, będzie dobrze, pogoda dopisze, Tmax jak zwykle się sprawdzi, a i Wy trochę wypoczniecie na plaży. Udanego przelotu i smacznej rybki. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jasne ze dacie rade :P , kapac sie w Sopocie? Do odwaznych swiat nalezy :D ...

No wła?nie z tym k?paniem to mog? być kłopoty :P

Różne takie zielone w wodzie pływaj? a ostatnio dołaczyły do nich meduzy. !YES

Ale co kto lubi :P

Powodzenia B) !scooter

Odnośnik do komentarza

Dasz rade i wcale nie musi byc ciezko ile czasu potrzebujesz?tyle go masz ile bedziesz potrzebowal to ma byc przyjemnosc.jezdze 2 razy w roku trase 700km na raz pomimo ze 200 ze duzo autostrady czas przelotu mam pomiedzy 7-10 godzin,

Powodzenia !scooter

Odnośnik do komentarza

Przygotowania id? pełn? par?. Tmax-io już umyty, zatankowany na full, oliwa sprawdzona. Ubrania przejrzane co by nie było zbędnych wywietrzników po molach. Kaski oraz szybki wyglancowane z robali, bluetooth naładowany.

Jest tylko jeden mały my?le że nie istotny problem: nie doszła mi przesyłka z gniazdem zapalniczki. W zwi?zku z tym gps tylko w większych miastach co by się nie zgubić. Ogólnie trase znamy, przejeżdzali?my j? 4oo kilkukrotne.

No i niestety nie mamy przeciwdeszczówek ale prognozy s? optymistyczne !scooter

Odnośnik do komentarza

A ja zazdroszcze Plecaczka, moj Plecaczek ostatnio zrobil ze mna trase 110km i powiedziala mi ze juz wiecej dalej niz 50km to ona ze mna nie pojedzie, bo wieje i jest glosno i w ogole "wole jezdzic jak cywilizowany czlowiek w aucie gdzie jest radio i klimatyzacja"

Brak mi slow !scooter

Odnośnik do komentarza
(...)Różne takie zielone w wodzie pływaj? a ostatnio  dołaczyły do nich meduzy(...)

No wlasnie, meduzy w wiekszej ilosci sa spotykane tylko w czystej wodzie, ale w Zatoce :P ? Moze tam tez jest czysta woda :DB)B) ?

PS. Dajcie znac jak bylo po powrocie :) .

Odnośnik do komentarza

Jasne, że zameldujemy po powrocie co i jak było.

Małe sprostowanie co do odległo?ci dzi? wyznaczałem trase na gps-ie i odziwo dystans w jedn? stronę to 290km. Pisz?c wcze?niej 305 km zapomniałem, że w naszym kraju mamy już troche autostrad. Wyznaczona trasa płatn? autostrad? prawie 100km-row? skróciła cały dystans o 15km.

No nic zapłace za przejazd w jedn? stronę te 17,5zł żeby być szybciej i bezpieczniej u celu.

EDIT 21:30 16.08.2009r.

My już w domu. Wrócili?my cali i zdrowi, maszyna także.

W telegraficznym skrócie:

Dystans wg licznika 586km

Czas przejazdu w tamt?: 3 godziny 5 minut, spowrotem około 4 godzin.

Pogoda wspaniała, nad morzem słońce i temperatura około 30C

Opalanie, potrójne k?panie oraz spacerowanie słynnym "Monciakiem" zaliczone.

Tmax spalił ?rednio około 5,5l/100km z plecaczkiem i bagażem, prędko?ci przelotowe tak około 140km/h autostrada a drogi krajowe wiadomo wolniej.

Nie ubyło nic oliwy :P

Plecaczek zadowolony, obydwoje nie specjalnie zmęczeni.

Pr?du w GPS-ie i bluetothu wystarczyło.

Dzięki dla wszystkich za cenne rady przed wyjazdem.

Pozdrawiamy

Bogdan i Aneta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...