Skocz do zawartości
Forum Burgmania

spadł mi w czasie jazdy


Gość jj23

Rekomendowane odpowiedzi

na jezdnię kufer z powodu odłamania się czę?ci bagażnika,no a w ogóle to nie było mnie jaki? czas z powodu urlopu,jadę sobie wczoraj po pustawym wrocku i w sekundzie jednej byłem lżejszy o givi 30 ltr.dobrze ,że z tyłu nie trafił pod tramwaj,oględziny wskazuj? na nadłamanie podstawy giviego,być może pomogły browce często przewożone w ilo?ciach sztuk kilku,już pospawane z wzmocnieniem,kuferek oszlifowany o asfalt-kontrola mocowania kuferków obowi?zkowa.

Odnośnik do komentarza

Tez mam Givi 30 !scooter i nie chcialbym go zgubic. Rozumiem ze posypalo sie mocowanie podstawki. Mole jest dosyc solidne i krotkie. Aby zawartosc byla nieco amortyzowana mam w kufrze gabke. Mam nadzieje ze pomoze. Obawiam sie jednak awari zamka. Czy ktos mial moze takie doswiadczenia? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

"Spadł mi w czasie jazdy".

Miałem sie powstrzymać,ale że wszystko kojarzy mi sie tylko z jednym...JJ 23,Ty swintuchu!!!,własne doswiadczenia odnosnie tego typu doswiadczeń, prosze ogłaszac na innych forumach !scooter !YES

Tfu!.

P.S

Z łykendowym pozdrowieniem,i bez obrazy prosze.

Odnośnik do komentarza

No jj! To? dał popisa na mie?cie - lans jak nic, heh ;-) Dobrze, że Wrocław pusty, ch0ć dzi? strachocińska całe popołudnie zakorkowana... Pierniczone remonty - dosłownie przed bram? mi rozkopali i aby wyjechać skuterkiem jutro muszę s?siada zaprzęgn?ć i go przenie?ć nad rowem wykopanym! Gdzie? pismo po?lę jakie? - przecież stara kobitka z wózkiem się z domu nie wydostanie przy takim remoncie drogi + chodnika + kawałek podjazdu....

Może podjedziesz i razem wytargamy jutro bzyka? ;-)

P.S. A tak na prawdę to bardzo chętnie Ci pomogę z tym kufrem, znaczy się te browce opróżnię, aby lżej miał do dĽwigania. Wtedy się nie urwie! !YES !scooter

I że? mi nie napisał jak na burgmani było. Mój nowy (tymczasowy) nr telefonu 790463325... chyba

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...