Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomoc dla Programu 3 Polskiego Radia


Rekomendowane odpowiedzi

|wietne radio jest w potrzebie. wiecej http://www.przyjacieletrojki.org.pl/

"Szanowni Państwo,

Witamy na stronie Komitetu Miło?ników Trójki! Cieszymy się, że s? Państwo z nami. Chcemy krotko wyja?nić, na czym polega nasze działanie i dlaczego warto nas wspierać.

Wszyscy wiemy, że tożsamo?ć kulturowa jest bezcenna. Jako słuchacze Trójki, chcemy j? wspierać poprzez promowanie Trójkowego Znaku Jako?ci, ponieważ to wła?nie Program 3 odgrywa naszym zdaniem ogromn? rolę w kształtowaniu gustu Polaków. Trójkowy Znak Jako?ci wskaże prawdziwe gwiazdy ?wiata muzyki, literatury, filmu i teatru, pomoże zaistnieć młodym utalentowanym ludziom i wypromuje najzdolniejszych debiutantów.

Zarejestrowali?my Komitet Miło?ników Trójki, 31 lipca otrzymali?my zgodę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na przeprowadzenie zbiórki publicznej. Cieszymy się poparciem tak znakomitych twórców jak: Anna Dymna, Krystyna Janda, Wojciech Pszoniak, Krzysztof Zanussi, Agnieszka Holland, Magdalena Łazarkiewicz, Maria Seweryn, Maciej Stuhr, Wojciech Mann, Paweł Huelle, Małgorzata Braunek, Kazik Staszewski, Katarzyna Nosowska, Krystyna Kofta, Magda Dygat, Andrzej Dudziński, Michał Rusinek, Krzysztof Orzechowski, Ewa Bem, Roman Gutek, Anna Maria Jopek, Agata Buzek, Artur Rojek, Maria Peszek, Krzysztof Mieszkowski, Jan Kanty Pawlu?kiewicz, Grzegorz Miecugow.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ide? akcji, do wsparcia jej oraz oczywi?cie do słuchania Programu 3. Mamy nadzieję, że Państwo do nas doł?cz?."

Odnośnik do komentarza

jak najbardziej popieram akcję!

słucham trójki od czasów ogólniaka, kiedy to dostęp do kanałów muzycznych był utrudniony o ?ci?ganiu muzy z neta (słuchania stacji internetowych) nie wspomnę

to Ona ukształtowała mój gust muzyczny, czy może raczej dała możliwo?ć usłyszenia muzyki, której w komercyjnych rozgło?niach ogólnopolskich nie u?wiadczysz

oczywi?cie Trójka, to nie wył?cznie muzyka, to przede wszyskim szeroko pojęta kultura oraz możliwo?ć poszerzania horyzontów, dzięki ciekawym go?ciom zapraszanym do studia

czasem zdarza mi się wydzwonić wej?ciówki na koncert w Studio Agnieszki Osieckiej- osobi?cie bardzo polecam: różnorodne gatunki muzyczne i bardzo dobra realizacja

cieszę się, że mogę bezpo?rednio wspomóc stację, której słucham na okr?gło i która jest dla mnie ważna

Odnośnik do komentarza

Szczerze mogę powiedzieć że 3 to moje dzieciństwo i młodo?ć. Zwi?zany jestem z tym programem od wczesnych lat 70, a takie postacie jak ?p. T.Beksiński , P.Kaczkowski, M Gaszyński czy W. Mann były moimi nauczycielami obcowania z dobr? muzyk?.

Za? audycje typu "Muzyczna poczta UKF", "Mini max" czy "W tonacji trójki" były ?więto?ci? i nie do pomy?lenia było opuszczenie której? z nich.

Z drugiej strony poniedziałkowe "60min/h", codzienna "Powtórka z rozrywki" czy sobotnie "Studio 202" były za smutnych czasów komuny olbrzymim i jedynym wentylem bezpieczeństwa. Jednym zdaniem program 3 to ?wiat wielu barw za czasów szaro?ci PRL-u.

Pozdrawiam i jestem jak najbardziej za trójeczk?. J.D.

Odnośnik do komentarza

Cytuje słowa p. Piotra Barona dziennikarza i prezentera Programu Trzeciego Polskiego Radia

Lista Przebojów Programu Trzeciego jest dla wielu z nas audycj?, która była "zawsze". Od momentu, kiedy po raz pierwszy usłyszeli?my głos Marka NiedĽwieckiego, z wypiekami na twarzy czekali?my na kolejne notowania, by odnaleĽć w nich swoje ulubione piosenki. Lista towarzyszyła nam w wielu ważnych i przełomowych wydarzeniach życia. Przy niej bawili?my się, dyskutowali?my "aż po ?wit", nagrywali?my na magnetofony szpulowe i kasetowe. I za to jeszcze raz "NiedĽwiedziowi" bardzo dziękuję! Bo Lista to nie tylko zestaw 50 utworów, ale co? więcej, o wiele więcej. To co? specjalnego, co dzieje się między studiem na My?liwieckiej, a milionami radioodbiorników w całym kraju. A w dobie internetu również na całym ?wiecie. Kiedy w 1984 roku po raz pierwszy "zobaczyłem Listę na żywo", nie spodziewałem się, że moje radiowe losy tak bardzo splot? się z jej histori?. Dziękuję przede wszystkim Państwu za wsparcie w trudnych chwilach.

http://lp3.polskieradio.pl/

Równiez popieram akcje !OKK

Odnośnik do komentarza

Jack, odbieram to dokladnie tak samo. Sluchalem TROJKI odkad powstala. Pamietam pierwsze odtwarzanie z CD...Nie ma nie bylo programu ktory moglby dorownac TROJCE z tamtych lat. Pelne poparcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

He, he...

"Dla dorosłych i dla dzieci

zaczynamy Program Trzeci"

Kto to mówił i o której godzinie? :lol:

Pozdrawiam

Marcin S.

PS. A w tle "TuBaron" leci.

Odnośnik do komentarza

Ja również słucham trójki od dobrych kilku lat, mimo młodego wieku.

Uwielbiam u?miechy osób, które mijam jad?c peugeotem w niedzielne popołudnia przy s?cz?cej sie muzyce siesty Kydryńskiego. Ci ludzie wiedz? co dobre.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...