Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No i stało sie.


mudrek

Rekomendowane odpowiedzi

No witam Cię!

Ja praktycznie dzisiaj dopiero wysłałem fokte skuterka, co prawda nie ze mna ale z moim synem. Czekam teraz na pogode aby jeszcze troche po?migać. Szkoda że do Wawy mam tak daleko ponad 5 stówek ;) . Pewnie by?my się spotkali, ale nie wykluczone że spotkam się z Wami na jakim? zlociku!Luuuuubie taaaakie imprezy ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cze?ć,

co? nieco na temat sprzętu zapewne kilku z was go zna sprzęt używany z 2002r przejechane 3800 jest kuferek relingi i duża szyba.

Wydaje mi się, że nieco przepłaciłem ale to za 'spraw?' Dr.Biga;) , który troche za szybko sprzedał swój sprzęt (oczywi?cie nie mam żalu do Dr.Biga po kontakcie znim uważam że jest GO|CIU ;) ). Jak by sprzęt był dostępny w poniedziałek to bym miał AN650, a tak jest AN400. No ale cóż nie ma się co sie chce to się chce co się ma ;) , a tak oczy zaszły bielmem :P i nic nie widziałem tylko to, że musi co? być pod siedzeniem.

Do zobaczenia na trasie.

Mudrek

Odnośnik do komentarza

Witam,

ostatni post jest pisany moj? rek? ze wzgledu na zpomnienie hasła nie używałem profilu mudrek , ustawienia poprzedniego profilu miałem zapisane w PC.

Przepraszam za zamieszanie ;) .

Mudrek

Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że nieco przepłaciłem ale to za 'spraw?' Dr.Biga;) , który troche za szybko sprzedał swój sprzęt (oczywi?cie nie mam żalu do Dr.Biga  po kontakcie znim uważam że jest GO|CIU  ;) ).

Tu az musze sie rozesmiac(nie zlosliwie ;) ). AN650 byl wystawiony na Burgmanii juz przed zlotem w Ryni, byl wystawiony przez 2 tygodnie na allegro. Byl nawet do obejrzenia przez tydzien w Wawie :P . Byli co prawda chetni, ale kupil go zainteresowany, bez ogladania -> mozna powiedziec telefonicznie, po wysluchaniu opinii jednego z Klubowiczow, ze sprzet jest OK.

Odnośnik do komentarza

Witam ,

ja jako niekompletny burgmaniak dokładnie nie obserwowałem forum, a jak zobaczyłem że jest i jeszcze będziesz w W-wie to sobie pozwoliłłem obejżeć go na Route66, ale niestety czekałem na decyzje z banku o kredycik.

A w poniedziałek już było po wszystkim. -_-

Mam cich? nadzieję, że następny raz się nie spóĽnię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...