Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Los Tratwos Kefiros 2009/Stegna 2009


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby kilkuletniej tradycji stalo sie zadosc i w tym roku odbylo sie male spotkanie w dobrze znanym miejscu. Tratwa co prawda podupadla na drugim brzegu jeziora, co udalo mi sie naocznie stwierdzic, ale zabawy bylo co niemiara. Majaca krotki rodowod historia splywow tez zostala podtrzymana, w zeszlym roku byla Rospuda, w tym Czarna Hancza, co bedzie w nastepnym ... ?

Na otarcie lez zamieszczam upozorowane fotki z namiastki tratwy na brzegu jeziora. Prosze zwrocic uwage na podstawowe wyposazenie tratwy widoczne na drugim zdjeciu :) :) ...

"Tratwa" z Kierownikiem w calej krasie:

p10103941.jpg

Artykuly pierwszej potrzeby :D :

unbenannt1dto.jpg

Odnośnik do komentarza
Majaca krotki rodowod historia splywow tez zostala podtrzymana, w zeszlym roku byla Rospuda, w tym Czarna Hancza, co bedzie w nastepnym ... ?

Bigu, nie kus losu! Wiele jest rzek, ktore na koniec wpadaja do Baltyku... !OKK

Skonczy sie na Amazonce jak nic :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oj działo się działo :) , i mimo tego, że sama tratwa została mocno zmniejszona (tutaj Mutek pobawił się w budowniczego :) ) to jednak tradycji stało się zado?ć i także w tym roku bawili?my się wspólnie. Oto kilka fotek, które jako nieliczne przeszły przez cenzurę :) .

Posiadówa jak codzień :)

img1602z.jpg

Był też wyjazd na Litwę

img1617svf.jpg

Był również z nami Siemik z Abachem

img1654fdh.jpg

No i oczywi?cie zaliczyli?my coroczny spływ. W tym roku padło na Czarn? Hańczę i 25 km trasę spływu... ;):)

img1623f.jpg

img1626vjh.jpg

Ciochiny z Soni? też dali radę ;)

img1632.jpg

Tutaj mały odpoczynek po pokonaniu 7 km dystansu

img1645u.jpg

Wcze?nie byli?my w Stegnie ale z racji tego, że na wielu fotkach widoczny jest Tomekgdz zdjęcia nie nadaj? się do zamieszczenia na forum !OKK :) . Ogólnie ł?cznie 11 dniowy wyjazd od Stegny poprzez |niardwy aż po Tratwę Kefira była bardzo udany. Praktycznie przez cały okres podgoda jak drut.

Aha, na Tratwie impreza trwa nadal... jeszcze tylko kilka dni :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Za rok to ja chyba powiem "pas" !OKK

Dobra, to zobaczmy jeszcze jak było w Stegnie...

Biesiada u nas przy kampie, gdzie Mareczek powiedział "game over" :)

img1224m.jpg

img1225u.jpg

... a Tomek udawał Crazy Frog'a... :)

img1233z.jpg

Oczywi?cie wszyscy się temu przygl?dali a póĽniej także jeĽdzili :)

img1232w.jpg

Dobrze, że kilka metrów od biesiady mieli?my basen...

img1244c.jpg

... do którego Bigu skakał z 10 m wieży na główkę... :)

img1248z.jpg

Byli?my też m.in w Malborku gdzie zwiedzali?my zamek (specjalne podziękowania dla Siemika za oprowadzenie i w ogóle...).

img1282ips.jpg

a także w parku linowym, gdzie każdy próbował się we wła?ciwych stopniach trudno?ci :)

img1368c.jpg

img1400izh.jpg

img1369dlt.jpg

No ale cóż... wszystko co piękne kiedy? się kończy i czas było wracać.

Odnośnik do komentarza
Splyw byl bardzo OK :) , to co za rok 30 km Brd? :) ?

Sternik Sońka już spakowany i czeka na spływ. !OKK

Ja też się pisze o ile będzie jakie? żarło po drodze. :)

PS. Bigu, porzucony :) niebieski ręcznik jest u nas.

Wyprany …. Czeka na odbiór :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

PS. Bigu, porzucony !OKK niebieski ręcznik jest u nas.

Wyprany …. Czeka na odbiór :)

Khy, khy,,, ten ręcznik to chyba mój bo nigdzie go nie mogłem znaleĽć po powrocie :)

Odnośnik do komentarza

PS.  Bigu, porzucony !OKK  niebieski ręcznik jest u nas.

Wyprany …. Czeka na odbiór :)

Khy, khy,,, ten ręcznik to chyba mój bo nigdzie go nie mogłem znaleĽć po powrocie :)

hmmm... a wydawało mi się, że Bigu w nim chodził :):)

... ok nie ma sprawy jako? go wykupisz :);)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

PS.  Bigu, porzucony !OKK  niebieski ręcznik jest u nas.

Wyprany …. Czeka na odbiór :)

Khy, khy,,, ten ręcznik to chyba mój bo nigdzie go nie mogłem znaleĽć po powrocie :)

hmmm... a wydawało mi się, że Bigu w nim chodził :):)

... ok nie ma sprawy jako? go wykupisz ;):)

Obaj mieli?my niebieskie... ale ok, to Bigu go wykupi :);)

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie !OKK . Wielkie dzieki. Kurcze, z innej beczki, wczoraj stanalem na wage i doznalem szoku :) , wyjezdzajac mialem jedynie 88kg, a po wyjezdzie obfitujacym w "wiele kalorii" juz 92,5 kg :) ...

Hilfeee, gdzie jest marchewka :):) ???

Edit: Sonka miala pelne lapy roboty, nie dosc, ze musiala pilnowac calego obozowiska, bawic dzieci, to jeszcze sterowac :) ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak się je obiad i kolację z 3 dań to nie dziwne !OKK

Odnośnik do komentarza

No masz ci babo placek a ja w stegnie miejscówek nie mogłem znaleĽć .... i osiadłem w tym samym czasie w Piaskach - jak bym wiedział, że baletujecie znaczy wypoczywacie nieopodal to chociaż na pifko bym wpadł ..... oj oj jaka szkoda.

Z wakacyjnymi pozdrowieniemi Pablos

Odnośnik do komentarza
A co sie stało z wła?ciw? ,,star?'' tratw? ??

Stoi przycumowana na drugim brzegu jeziora w poblizu tej wysepki (na cypelku). Ktos ja chyba wykorzystuje, bo stoi grzecznie przy jakims pomoscie. Jest jednak mocno zdewastowana, brak praktycznie barierek, deski podlogi uniosly sie w niektorych miejscach do gory pod naciskiem beczek. Widok jest po prostu zalosny.

PS. Nasze proby jej naprawy w zeszlym roku na niewiele sie zdaly. Po prostu bale drewniane sa zbyt zmurszale, aby utrzymac ja w calosci...

Edit: Mielismy juz rok temu plany zbudowania nowej, wiekszej tratwy... Ale na razie pozostaje to w zakresie planu na przyszly rok :D .

Odnośnik do komentarza

Wcze?nie byli?my w Stegnie ale z racji tego, że na wielu fotkach widoczny jest Tomekgdz zdjęcia nie nadaj? się do zamieszczenia na forum

Pytam się grzecznie, ale, o co chodzi :D;)

Sam mówiłe?, że na forum napiszesz same !YES ochi achi a teraz, co whist

Pytanie dotyczy !tut czyżbym na fotkach wychodził słabo z lewego profilu !w00t

Mareczek to jest odrębny rozdział, ale rozmawiać po !OKK ich niemu ;) to nauczył się bardzo szybko ;)

Oczywi?cie bardzo dziękuje wszystkim za spotkanie !OKK i wspólny odpoczynek !tut

Edit:Co do fotek to bardzo ładne !V Kefir to zawsze znajdzie sobie wygodne miejsce do :D !yawn A gdzie był tam nasz pidzam, ;) bo cos słabo widoczny :D:)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • Administrator

Delikatnie odgrzebię temat bo przez przypadek znalazłem dwa ciekawe, niepublikowane zdjęcia :D

Mister capitano na Tratwie.

zdjcie037kf.jpg

Hej laseczko, zczajasz te kształty?

zdjcie036o.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...