Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Peugeot Satelis i inne


Gość SeRo

Rekomendowane odpowiedzi

Salon w Paryżu tuż tuż, Peugeot pokazał produkcyjn? wersje prototypu Satelis prezentowanego na zeszłym salonie w Paryżu...Widze ze obietnice zamontowania dwucylindrowca Hondy spełzły na niczym i mamy kolejne maxi z silnikami Piaggio... Jako? mi sie nie bardzo podoba ten twór, jaki? taki mały-co? jak Piaggio X8 i Atlantic Sprint...?miesznie wygl?da wersja Compresor, ma gęsio-łapacze(czy jak to sie tam mówiło) jak Renault 5 turbo, tylko tu jako? nie pasuj? :lol::o

fotki: Satelis

Honda zaprezentowała od dawna oferowanego w Japoni dwucylindrowego SilverWinga 400.

Info: SilverWing

No i na koniec, mały wieelki rarytasik - Yamaha FJR1300 z automatem. Ciekawe jak go przyjmie rynek, bo z tego co wiem to w latach'80 honda miała automatycznego turystyka PC800 i nie wyszła na tym za dobrze...

info: FJR

Zapowiada sie Ciekawie w ?wiatku skuterów :o

...And pozdro for All

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ciekawe jak go przyjmie rynek, bo z tego co wiem to w latach'80 honda miała automatycznego turystyka PC800 i nie wyszła na tym za dobrze...

Nie chce się kłucić ale PC 800 był w manualu o ile mnie pamięć nie myli.

Co do nowego Peugeota to narazie ciężko powiedzieć o nim co? więcej po samych fotkach. Przód kojarzy mi się z poprzednim Atlantic' iem 500 a tyłu narazie nie widac na zdjeciach.

Dopiero na żywo będzie można co? o nim powiedzieć.

Dziwi mnie tylko, że o zapowiadanej przez Honde V- ce w Maxi- skuterze nic nie słychać... A już my?lałem, że kto? zdeklasuje An 650 :lol:

Odnośnik do komentarza
QUOTE (SeRo @ Oct 1 2005, 14:52 )

Ciekawe jak go przyjmie rynek, bo z tego co wiem to w latach'80 honda miała automatycznego turystyka PC800 i nie wyszła na tym za dobrze...

Nie chce się kłucić ale PC 800 był w manualu o ile mnie pamięć nie myli.

Wiem ze manual, ale wyczytałem na jakiej? stronce amerykańskiej, ze próbowali go sprzedawać z automatem( z mizernym skutkiem)...

Max Hondyi z silnikiem V...hmm mi sie wydaje ze prototypy Hondy były z silnikiami typu Boxer

PS. tu widać troche zadku:

peugeotsatelis-7157-017-f.jpg

...And pozdro for All

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Max Hondyi z silnikiem V...hmm mi sie wydaje ze prototypy Hondy były z silnikiami typu Boxer

Prototypów to wiem, że już była cała masa... BMW 850 i inne :lol:

Ja mówię o oficjalnej prezentacji Maxi, który za chwile miałby wej?ć do seryjnej produkcji.

Narazie się jednak nie zanosi a "król" pozostaje nadal Królem :o

Je?li idzie o tył Peugeota Satelisa to muszę przyznać, że jest moim zdaniem bardzo ładny.

Widzę, że powoli podwójne lampy z tyłu staj? się standardem i s? "trendy" :o

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...