Skocz do zawartości
Forum Burgmania

sierpień 2009 w zach-pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

niestety jutro jade na wesele wiec nie moge, ale za to za tydzien jade na wesele i tez nie bede mogl, kurcze pogoda niezla a nawet polatac sobie nie moge na !scooter .

Odnośnik do komentarza

Cze?ć,

... mnie niestety również nie uda się doł?czyć.

Nie wiem może to już zbyt póĽno, być może już jeste? w drodze(?) – ale je?li nie(?) i zd?żysz przeczytać, to sugerowałbym rozważenie dojazdu (już w raczej bezpo?redniej blisko?ci CELU podróży) tras? prowadz?c? od północy - przez (okolice):

Oderberg - na mapce (http://marekhuk.pl/niederfinow.jpg - autorstwa Maarka) to t? ‘urwan?’ (czerwona) drog? prowadz?c? w lewo (na zachód). Dwa lata temu zamierzałem przeprowadzić ni? grupę, ale nie udało się z powodu zamknięcia drogi (roboty - ?) – ale przejeżdżałem wcze?niej i uważam za nie tylko krótsz?, ale bardziej malownicz? widokowo: przejazd ‘krętaw?’ drogę przez las, po nieco wyższym terenie i z lepszymi, dalekimi widokami po lewej ręce;

Liepe

Miłych widoków życzę.

I przygotuj 1 Euro/osoba (tak było kiedy?) na wej?cie na podno?nię.

Odnośnik do komentarza

..pojechalbym ale sie troche oddalilem !piwko . Najwyzej pojedziemy jeszcze raz. W Kolobrzegu jest jeden skuter wiecej !sciana . Pracuje nad kolejnymi dwoma...."nowymi" skuterami. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...