Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koncert U2 06.08.09r


Rekomendowane odpowiedzi

Cze?ć wybiera się kto? może 6.08 na koncert U2 w Chorzowie na Stadionie Sl?skim było by miło z kim? z was pojechać i dobrze się bawić w razie czego podaje nr. 783 586 700 Mariusz

U2 360° TOUR - Rock

Gdzie:

Stadion |l?ski w Chorzowie

ul. Katowicka 10

41-500 Chorzów

Kiedy:

6 sierpnia 2009

godz. 17:00

Odnośnik do komentarza

Hej ja będe w Chorzowie już od ok. 15.00 może beziemy mieć troche szczę?cia i zobaczymy sie było by miło Pozdrawiam !scooter

Odnośnik do komentarza
Hej ja będe w Chorzowie już od ok. 15.00 może beziemy mieć troche szczę?cia i zobaczymy sie było by miło Pozdrawiam !scooter

ja o 15 bede jeszcze w Wawie , wiec pewnie dotrę na styk

Odnośnik do komentarza

no i już po... kto nie był niech żałuje, to po prostu trzeba było zobaczyć !!

oraz
!scooter

EDIT.:

No troszkę się wyspałem i pora leciec do pracy... ale postanowiłem jeszcze zapodać parę fotek (sorki za jako?ć ale z telefonu).

DSC06891.JPG

DSC06894.JPG

No i to co zrobili?my było niesamowite... Bono na kolanach składał hołd nam - Fanom :(

u2_10_pap_550.jpg

Odnośnik do komentarza

Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć, usłyszeć każdy koncert U2 jest wyj?tkowy aż ciarki przechodz?. Szkoda ze się nie spotkali?my ale możne następnym razem np. koncert Madonny !scooter

Odnośnik do komentarza
np. koncert Madonny !scooter

Byłem już na koncercie Madonny w obecnej trasie i na U2 w Chorzowie. Obydwa koncerty to ?wiatowa ekstraklasa . Nie dadz? się kompletnie porównać. U2 daje koncert, Madonna raczej przedstawienie . Warto zobaczyć obydwa.

A tak swoj? drog? skoro jeden koncert potrafi zablokować drogi dojazdowe do miasta, pojedyncze korki od strony Warszawy tworzyły się już na wys Bełchatowa. W drodze powrotnej sytuacja w miarę rozładowała się w okolicach Radomska , to co będzie na Euro2012 ????? Promy ze Szwecji będ? już na redzie stały w korkach ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...