Skocz do zawartości
Forum Burgmania

problem z rejestracj? na burgmanii


vindzior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Niestety wiemy o tym problemie i staramy się go usun?ć. Wył?czenie okna z kodem spowoduje zmasowany atak bootów, a w konsekwencji totalny bałagan na forum.

Nie będę opisywał strony technicznej poza jednym, że to co się dzieje nie jest od nas zależne. Najprawdopodobniej czeka nas kolejna przeprowadzka a żeby to zrobić bezbole?niem (czyt. bez utraty zawarto?ci forum) wymaga "chwili" czasu. Dodatkowo okres urlopowy nie pomaga w akcji :lol: .

Ze swojej mogę tylko wszystkich nowo rejestruj?cych prosić o cierpliwo?ć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

sorry za OT i to jeszcze czepialski :lol:

Tytuł Ci się udał :D ni buca nie wiadomo o co chodzi ale raczej kojarzy się z problemami z rejestracj? nowego Burgmana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mariusz, wła?nie otrzymałem maila od osoby ze Szczecina o tre?ci podobnej co napisał -vindzior- , jako że jest nas z Zach-Pom. bardzo mało to też w miare oczywi?cie możliwo?ci chciałbym wiedzieć co mam odpowiedzieć może jaki? przybliżony termin.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Panowie, proszę o cierpliwo?ć , problem zostanie rozwi?zany w tym tygodniu o czym nie omieszkam poinformować na forum ze wszelkimi szczegółami.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wszytkie osoby ktore sie zarejestrowaly i wypelnily profil zostaly dodane, od dzis ponownie raz dziennie beda dodawane wszyskie nowe osoby z poprawnie wypelnionym profilem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...