Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Powiadamiania e-mail


mak

Rekomendowane odpowiedzi

Czy co? się stało z powiadamianiem mailowym o nowych tematach w subskrybowanych forach, ?ledzonych tematach, wiadomo?ciach PM? Generalnie od 10 lipca nie dostali?my z Makówk? ani jednego maila z Burgmanii... !happybth !piwko

Odnośnik do komentarza
Może Burgmania już Was nie lubi :D Ja dostaje maile jak przychodz? PM'y !happybth

Może być i tak... !piwko

A wiadomo?ci o subskrybowanych tematach? O PMach napisałem trochę z rozpędu...

Odnośnik do komentarza
Czy co? się stało z powiadamianiem mailowym o nowych tematach w subskrybowanych forach, ?ledzonych tematach, wiadomo?ciach PM? Generalnie od 10 lipca nie dostali?my z Makówk? ani jednego maila z Burgmanii...  !happybth  :(

To że was nie lubi? to już wiecie !piwko

Ja dostaję wszystko bez problemów, a może tak warto raz na jaki? czas zajrzeć na stronę Burgmani :P , niż czekać na powiadomienie mailem :D:)

to tak w żartach Maku :)

Odnośnik do komentarza
Czy co? się stało z powiadamianiem mailowym o nowych tematach w subskrybowanych forach, ?ledzonych tematach....

Przył?czam się do pytania. Mam podobn? sytuację !happybth

Odnośnik do komentarza

Maku...

Jest więcej niż pewne, że nikt Ciebie tu nie lubi.. rozumiem, że jest to odpowiedĽ na Twoje jakże dziwne pytanie...?

Co innego gdyby napisała o tym Makówka... :)

!happybth !piwko :D

W sumie to nie mam się z czego cieszyć... Mnie też tu nikt nie lubi... też nie dostaję...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maku, trochę mnie pocieszyłe?, bo już my?lałem, że to jaka? kara za wy?cigi uliczne i jazdę na "szarańczę". :D !piwko No, ale jak Makówka nie dostaje powiadomień, to już jestem spokojniejszy. !happybth

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mnie pociesza, to że przynajmniej Makówka ma tutaj jakie? chody ;):D Może przy okazji i ja się załapię na małe conieco :lol::):)

@Worlan - zapomniałe? o wy?cigach noc? na cargo! :lol: !scooter !bicz :D:D

@Admini - widać, że problem nie jest jednostkowy. Można poprosić o sprawdzenie i odpowiednie zadziałanie?

Odnośnik do komentarza
U mnie również wszystko  :lol: i też  dostaje maile jak przychodz? PM'y  :)

Bafka... Ale to chodzi o maile z informacj?, że kto? sie dopisał do tematu który Ty ?ledzisz... !scooter

Spoko wiem o co chodzi :) i wszystko jest !bicz

Odnośnik do komentarza
U mnie również wszystko  :lol: i też  dostaje maile jak przychodz? PM'y   :)

Bafka... Ale to chodzi o maile z informacj?, że kto? sie dopisał do tematu który Ty ?ledzisz... !scooter

Spoko wiem o co chodzi :) i wszystko jest !bicz

Znaczy się, że Ciebie bardziej lubi?... Ale nic w tym dziwnego... :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja chyba podpadłem bo przestałem dostawać powiadomienia o PM-ach.

Kilka ich ostatnio wysłałem i jeżeli osoby do których wysłałem też nie dostaj? powiadomień i rzadko loguj? się na forum to na odpowiedzi mogę trochę poczekać !YES .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Panowie , o ile problem z rejestracja i jego przyczyna sa znane to powiadomienia Email to dziwna sprawa , zwłaszcza, ze kilka osób pisało ze im działa.

Proszę o sprawdzenie swoich ustawień email - klikamy u góry Moj profil a potem z lewej ustawienia Email. proszę o info czy pomogło.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem i mam "ptaszka" przy opcji - "wysyłaj E-Mail gdy przyjdzie nowa prywatna wiadomo?ć

Aktywacja tej opcji spowoduje powiadamianie o nadej?ciu nowej prywatnej wiadomo?ci (PM'a) poprzez E-Mail."

Adres email jest prawidłowy. Testowałem a Areckim powiadomienia wiadomo?ci PM i lipa, nie działa. Ostatnie powiadomienie o PeeMie dostałem 1 lipca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...