Skocz do zawartości
Forum Burgmania

maxi w Krakowie


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ten problem jest od dawna i trudno to zmienić ale mam nadzieję że już w krótce bedziemy starali sie to rozwiazać. Trzeba wyznaczyc miejsca spotkań i wtedy może to ruszy.

Pozdrawiam pilot

Odnośnik do komentarza

Wg mnie prawdopodobnie akurat krakowscy użytkownicy maxi nie s? miło?nikami internetu a dokładniej wszelkiego typu form forumowych. My?lę, że wielu też jest takich, którzy po prostu zaczęli jeĽdzić - może nawet stosunkowo nie dawno - i robi? to bez jakiego? dodatkowego uczucia - czyli nie jest to dla nich żadne hobby tylko takie samo poruszanie się jak tramwajk? więc nie odczuwaj? potrzeb angażowania się w towarzyskie relacje z innymi użytkownikami 2oo.

Czy to się da jako? zmienić? Nie wiem. Na pewno tego typu akcje jak na bramkach A4 integruj? ?rodowisko ale czy z kolei na takie akcje s? chętni w?ród maxiarzy - tego już nie jestem pewien.

Wydaje mi się też, że w Krakowie nie ma jakiego? miejsca typu serwis, salon sprzedaży itp. który wyraĽnie byłby takim miejscem, gdzie często dochodziłoby do takich niezorganizowanych spontanicznych i przypadkowych spotkań użytkowników maxi.

Osobi?cie w takich miejscach miałem do tej pory zawsze odczucie, że gdziekolwiek sie pojawiałem byłem swoistym rodzynkiem w ogromnej grupie motocykli i choć traktowano mnie tam bardzo przyjaĽnie miło i sympatycznie to na żadn? pogawędkę z jakim? maxiarzem nie miałem okazji - bo po prostu nikogo takiego tam nie spotykałem.

Może więc to przekonanie o dużej ilo?ci maxi w Kraku to jednak złudzenie spowodowane naszym wyczuleniem na każdy migaj?cy nam przed oczami większy skuterek.

Ta ostatnia my?l coraz mocniej mnie zastanawia... bo gdyby było inaczej przecież by się tu zaroiło od wpisów... a je?li nie tu to np. na forum Grupy Południe, gdzie maxiarzy też jak na lekarstwo.

27-29 sierpnia w Riderze na Kamieńskiego będ? zdaje się Dni Suzuki - może tam na jaki? konkretny dzień/godzinę udałoby się skrzykn?ć, przywitać i przy okazji poogl?dać swoje sprzęty?

Ja się tam wybieram bo mam ochotę przejechać się pierwszy raz w życiu na Burgmanie - a może będzie możliwo?ć z racji jazd testowych.

;-)

Odnośnik do komentarza
Gość PiotrCCSB

Witajcie :-)

To i ja się przywitam i doł?czę do chęci spotkania i wymiany do?wiadczeń (jestem niemal zupełnie pocz?tkuj?cy w temacie 2oo). Sam jeżdż?c po Krakowie i okolicach widuję czasem innych ujeżdżaczy maxi więc trochę jednak ich jest - może nie s? zarejestrowani na forum a może je?li s? to tylko czytaj?? Jako żródło informacji forum jest przydatne i zapewne większo?ć osób tak wła?nie je traktuje...

Może faktycznie spotkanie u Ridersów dojdzie do skutku - wybieram się z moim Burgusiem. Zawsze co? jest z nim nie tak... ;-)

Piotrek

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie się spotkam ale u Raidersów na pewno nie będę bo nie pasi mi ten serwis a tym bardziej że uważam że do klienta to maj? podobne podej?cie jak SMP. Ja raczej proponuję wyznaczyć miejsce i czas spotkania i tam dotrzeć , więc jak macie ochotę to ustalmy takie miejsce i czas spotkania. Ja jak tylko jestem w Krakowie chętnie podjadę i spotkam sie z wami.

Odnośnik do komentarza

witam, brawo Andy za rozpoczęcie tematu. Chętnie się spotkam w prponowanym miejscu i czasie - gdy stanie się to faktem. Mnie również ogarnia zdziwienie, że w tak chyba dużym mie?cie jak Kraków / o okolicach nie wspomnę/ jest tak mało "udzielaj?cych się" jeżdzców. A wiem , że tylko w mojej okoicy s? jeszcze dwie X9.

U raidersów zapewne królować będa motory - też więc jestem za innym miejscem.

zobaczymy co z tego wyniknie....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka.

Wpisów w tym dziale jest malo, a to z jednego konkretnego powodu - burgmaniaków na malopolskich drogach jest jak na lekarstwo, a burgmaniakow ktorzy jezdza na jakies wieksze spotkania (gdzie notabene najlepiej mozna sie poznac) jest jeszcze mniej, czyt. mozna policzyc na palcach jednej reki jak narazie.

No ale zawsze moze byc lepiej !OKK . Od niedawna mieszkam spowrotem w kraku, i chociaz w tej chwili ujezdzam nieskuter, to jesli wpadniecie na pomysl gdzie mozna by sie spotykac to postaram sie wpadac jak czas pozwoli.

Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza

witam:)

Qrcze-sam bym sie tez z wami spotkal.Z wroclawia bym tam przyjechal sie spotakac-bo lubie pokonywac kilometry i poznawac ludzi:)

tylko u mnie sierpien to juz odpada-wszystkie weekendy zajete-jakb cos sie zmienilo i na wrzesien by sie przesunelo-dajcie znac-bede napewno:)

pozdro:) !OKK !OKK !OKK !OK

Odnośnik do komentarza

Sie ma RENO widze że już po wakacjach. Może i do tej pory nie było żadnych spotkan w wspólnym !OKK gronie ale wydaje mi sie że już niedługo !OKK !OKK !OK ,pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałem was odwiedzić w czwartek ale niestety pogoda trochę mnie wystraszyła no i odpadlło mi spotkanie które miałem mieć na śląsku. Może następnym razem. A może spotkamy się przy akcji autostrada.

Odnośnik do komentarza
Witam

A może odwiedzicie Śląsk , nie jest tak daleko a w każdy czwartek ok 17 spotykamy się !OKK  koło zamku w Chudowie.

Waw, a może u vindziora , on zapraszał wszystkich ;) mają bliżej i tylko jedne bramki płacą na A-4 ;)

Odnośnik do komentarza
Witam

A może odwiedzicie Śląsk , nie jest tak daleko a w każdy czwartek ok 17 spotykamy się !OKK  koło zamku w Chudowie.

Waw, a może u vindziora , on zapraszał wszystkich :P mają bliżej i tylko jedne bramki płacą na A-4 :P

winpio ty to jesteś ;);)

Odnośnik do komentarza
Witam

A może odwiedzicie Śląsk , nie jest tak daleko a w każdy czwartek ok 17 spotykamy się !tut  koło zamku w Chudowie.

Waw, a może u vindziora , on zapraszał wszystkich B) mają bliżej i tylko jedne bramki płacą na A-4 B)

winpio ty to jesteś :P:D

to fajna pomysła jest windzior ja jeszcze od cie bie mam blisko więc zawsze można się doczołgać jak dojechać nie będzie dane :D

Odnośnik do komentarza
Witam

A może odwiedzicie Śląsk , nie jest tak daleko a w każdy czwartek ok 17 spotykamy się !tut  koło zamku w Chudowie.

Waw, a może u vindziora , on zapraszał wszystkich B) mają bliżej i tylko jedne bramki płacą na A-4 :P

winpio ty to jesteś B)B)

to fajna pomysła jest windzior ja jeszcze od cie bie mam blisko więc zawsze można się doczołgać jak dojechać nie będzie dane :D

czekam na telefon i wpadajcie , w garażu zmieści się 5 skutów:)) :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...