Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuter/moto na podwórku.


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

No patent 1sza klasa, tylko małe ale... w naszym popie******ym kraju potrzeba by tony zezwoleń aby takie co? na ulicy postawić sobie pod blokiem :)

I tak nadal graniczy to z cudem :D

Odnośnik do komentarza

my?lę, że w każdym kraju musisz mieć na co? takiego _jakie?_ zezwolenie. Zreszt? wyobraĽcie sobie pod każdym blokiem pięć takich budek. Ale fajne mimo wszystko. My?lę, że fajnie by było, jakby osiedlowe parkingi byłyby w co? takiego wyposażone.

Odnośnik do komentarza

U nas w PL ostatnio w modzie s? osiedla domów wielorodzinnych. Takie zamknięte. Bardzo często jak nie garaż to każdy user mieszkania ma własne miejsce parkingowe wykupione... Tam można by sobie postawić ;-)

Odnośnik do komentarza

Fajny patent, w moim przypadku (miwszkam w domku) tez co? takiego może mieć zastosowanie. Denerwuje mnie wyprowadzanie dwóch aut aby dostać się do skutra, a tak na sezon stawiam sobie na podwórku "z boczku" i nic mnie nie blokuje.

Widzę jednak kilka mankamentów, skutery maj? z reguły wysok? szybę i nie wiem czy zmieszcz? się do tego "garażyku" !OKK no chyba że można zamówić nieco wyższ? wersje. Kolejny problem to kradzież cało?ci- podjeżdża auto z HDS-em i zabiera na pakę komplecik :) Ciekaw jestem ile to ustrojstwo może kosztować ? aby tyklo nie było droższe od skutera :)

Odnośnik do komentarza

My?lę że Polski odpowiednik, czyli mini blaszak będzie dużo tańszy !OKK

No a w nocy jak Ci dĽwigiem podjad? i blaszaka z podwórka będ? podnosić to chyba usłyszysz Ty i reszta s?siadów :))

Pomysł ciekawy i praktyczny :) ale produkt moim zdaniem nie na Polski rynek

Odnośnik do komentarza
No a w nocy jak Ci dĽwigiem podjad? i blaszaka z podwórka będ? podnosić to chyba usłyszysz Ty i reszta s?siadów smile.gif)

złodziejstwo

Może nie w temacie ale oceńcie sami jak to zrobić aby nikt nie słyszał i widział.

To przykład z mojego miasta gdzie kto? obci?ł lufę czołgu a najbliższe domy s? ok 50m. Czołg jest ustawiony przy głównej drodze dojazdowej Warszawa-Wołomin gdzie ruch jest o każdej porze dnia i nocy.

Pomysły złodziei s? nieokre?lone wiec ja osobi?cie się nie dziwie ze nasi koledzy z burgmanii boj? się ze nawet i taki garaż może razem ze sprzętem znikn?ć z podwórka.

Odnośnik do komentarza
No a w nocy jak Ci dĽwigiem podjad? i blaszaka z podwórka będ? podnosić to chyba usłyszysz Ty i reszta s?siadów smile.gif)

złodziejstwo

Może nie w temacie ale oceńcie sami jak to zrobić aby nikt nie słyszał i widział.

To przykład z mojego miasta gdzie kto? obci?ł lufę czołgu a najbliższe domy s? ok 50m. Czołg jest ustawiony przy głównej drodze dojazdowej Warszawa-Wołomin gdzie ruch jest o każdej porze dnia i nocy.

Pomysły złodziei s? nieokre?lone wiec ja osobi?cie się nie dziwie ze nasi koledzy z burgmanii boj? się ze nawet i taki garaż może razem ze sprzętem znikn?ć z podwórka.

A ja bym się przyczyn politycznych nie dopatrywał po prostu Chłopaki z Wołomina szykuj? kolejnego obrzyna na Pruszków. Jak widać potrzebny jest nieco

większy kaliber !scooter

I jako? mnie nie dziwi, że w Wołominie "nikt, nic ni widział..." :lol:

Na złodzieja nie ma sposobu, można mu tylko życie nieco utrudnić.

ww. garaż jako obiekt budowlany (nie budowla bynajmniej) wymaga zgłoszenia do odpowiedniego wydziału Starostwa - Architektury i Urbanistyki oraz uzyskania pozwolenia zarz?dcy terenu, np. administracji osiedla (celowo z małej litery :) ).

I szans na zgodę raczej nie widzę :)

Ale na jaki? prywatnie zarz?dzanym podwórku może?

Ładnie i funkcjonalnie zmajstrowane !bicz

Pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza
A ja bym się przyczyn politycznych nie dopatrywał po prostu Chłopaki z Wołomina szykuj? kolejnego obrzyna na Pruszków. Jak widać potrzebny jest nieco

większy kaliber tank.gif

I jako? mnie nie dziwi, że w Wołominie "nikt, nic ni widział..." tongue.gif

Ja tez przyczyn politycznych uważam ze nie było. Stało się tak z powodu zarobku bo rura waż?ca ponad 2 tony stali tez kosztuje. Zapomniałem dodać ze dosłownie naprzeciw jest stacja paliw shell na której co wieczór s? zbiórki "niepoprawnej" młodzieży. Polacy (mowa o tych "niepoprawnych") to naród w którym wszystko się może zdarzyć. I nie wierze ze kto? nie widział ale jak można przeczytać sprawcy na razie nie ma. Jak to obci?ć? jak wywiezć? jak sprzedać? Mi się w głowie to nie mie?ci i szczerze widać ze jakie? "BURKI" się za to wzięły bo jest to pomnik pamięci a nie zabawka. Trzeba mieć trochę nie tak pod kopułk? żeby tak działać. I widz?c wła?nie takie incydenty u?wiadamiam sobie ze jako naród do wszystkiego jeste?my zdolni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Przemo NIE PRZESADZAJ - 0,5%% populacji to nie NARÓD!

Jako? nie widzę tłumów rozdrapuj?cych granitowe nagrobki na cmentarzach.

WIĘC NIE GENERALIZUJ - PROSZĘ, poczytaj lepiej statystyki policyjne z tzw. ucywilizowanych krajów.

Było, zdarzyło się, gnoje zrobiły i tyle - nie NARÓD tylko hołota po prostu !YES

Pozdrowionka

RobB. B)

Odnośnik do komentarza
nie NARÓD tylko hołota po prostu

Masz racje. Lecz jak bys zapytał taka hołote z kad pochadza to powiedza ci ze z Polski. Jak by nie było. Wina pada na cały naród a nie na pojedyncze elementy.

Jesli chodzi o ten garaz to tez taka hołota moze sie zajac i zaraz zniknie.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Taki mały OT...... Odno?nie kradzieży. W mojej firmie parę miesięcy temu, jak złom stalowy był w bardzo dobrej cenie, w nocy zniknęły 2 metalowe pojemniki na ?miecie, każdy 1100 l. B) Żeby było ?mieszniej, to były zapełnione w 50%. Zawarto?ć też zabrali. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

|wietne !

tylko pod blokiem nikt ci się nie zgodzi postawić a w małych osiedlach domków jednorodzinnych też może być problem ze zgodno?ci? z architektur? !

jedynie zostaje własne podwórko! !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...