Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Weekend w Karpaczu


KAZI

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu "sprzedaję" dzieciaki szwagierce i wraz z żon? jadę do Karpacza pospacerować w górskim klimacie. Je?li pogoda dopisze to oczywi?cie jedziemy !guns .W zwi?zku z tym zapraszam na spotkanie przy ;) lub kawie jeżeli akurat kto? będzie w pobliżu.

Odnośnik do komentarza

Zapraszam w Karkonosze, jak co? to mogę Was przeci?gn?ć przez ciekawe miejca lub czesk? trasę biwaku skuterowego.

Pozdrawiam J.D.

Kontakt meil lub PM

Odnośnik do komentarza

Wła?nie wróciłem z Karpacza. Spotkanie z Jackiem z Międzyrzecza i jego przemił? żonk? na dżamprezie Z-ki i Gali super zajefajowe, a przy okazji chyba będziemy mieli nowego Burgmaniaka na hondzi Phanteon z Lubinia.

Jutro na trzy skuty w samo południe będziemy przecierać szlaki i zabytki kotliny J.G.

Pozdro dla Wszystkich którzy brali i będ? brać udział w tych wydarzeniach.

J.D.

Odnośnik do komentarza

I po weekendzie. Było rewelacyjnie, ale może od pocz?tku.

Trasa do?ć spora (około 230km w jedn? stronę) więc wyposażyłem żonę w kurtkę odpowiedni? na moto i ocieplacze na kolana, skuter w torbę Metro Trip a pogodę zamówiłem już parę dni wcze?niej. :) Wyruszyli?my w pi?tek około 12.00 i po czterech godzinach bez przygód drogowych i w pełnym słońcu wjechali?my do Karpacza. Hotel w górnej czę?ci miasta niedaleko ?wi?tyni Wang. W pi?tek spacerek na dół, lody i mały trening z wej?ciem z powrotem na górę. Plany na sobotę ambitne - na pocz?tek wej?cie pieszo na |nieżkę. Hurrra !YES zaliczyli?my wreszcie t? górkę, a na samym szczycie w nagrodę zimne :) . Z powrotem zjechali?my z Kopy krzesełkami, bo raczej na obiad by?my się spóĽnili. Trasa na górę zajęła nam 4h. Wieczorkiem imprezka na stadionie, gdzie zgodnie z obietnic? pojawił się jack daniels. Poznali?my tam również kolegę Jarka z Lubina na Hondzie Phanteon. Było z kim :D . I wreszcie najciekawszy dzień - niedziela. Jack daniels zaprosił nas na zwiedzanie okolic Kotliny Jeleniogórskiej. Pojawił się również Jarek i na trzy :) pojechali?my do Kowar do Parku Miniatur. To było moje najlepsze zwiedzanie jakie kiedykolwiek zaliczyłem - kilkana?cie ko?ciołów, zamków i pałaców w godzinkę :) - oczywi?cie Mariola woli chodzenie po "gruzach". Następnie przejazd do pałacu (nazwę zna jack) na kawusię i lody, przejażdżka po okolicy i zobaczyli?my jeszcze parę zabytków. Szkoda, że czas nie pozwolił na dłuższy objazd okolicy. Następne cztery godziny w "siodle" i dotarli?my szczę?liwie do domu. Przejechane przez weekend około 500km, paliwa spalone około 22 litry. :) spisał się rewelacyjnie, towarzystwo wy?mienite. Podziękowania i pozdrowienia dla Jarka (zapraszamy na forum) i dla jack'a daniels'a dzięki, któremu ten weeken był tak udany.

Pozdro, jacek.

od Marioli:

Wielkie dzięki jack, mam nadzieję na powtórkę z rozrywki.

parę fotek

http://picasaweb.google.pl/jacek316mcz/Wee...M3xleWx3-PJlgE#

Odnośnik do komentarza

EXTRA FOTY jeszcze lepsze wspomnienia.

Mariolu mówisz i masz, jestem do dyspozycji i otwarty na każd? propozycję.

Zapraszam Was oraz wszystkich Burgmaniaków na małe szwendranko po kotlinie jeleniogórskiej i karkonoszach.

I jak zwykle ... . J.D.

P.S.1. Jacku Dzięki za kawusię i lody były pychotka.

P.S.2. Jarku mam nadzieję że się zalogujesz i nie stracimy z tob? kontaktu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...