Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sonda: Flaga czy srebrne logo?


dr.big

Za co jestes gotow zaplacic?  

80 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec pozwalam sobie za plecami chiefa utworzyc taka sonde. Rozmawialismy juz wstepnie na te tematy, jednak zawsze brakuje czasu i wiekszego grona osob, ktore moglyby sie okreslic. Nie przecze ze jakas tam role odgrywaja tez finanse. Po prostu szkoda jest wsadzic kase w cos, czego nikt nie bedzie chcial nabyc, a pora zejsc z plecow Mariusza, ktory zainwestowal troche kasy w duza ilosc naszywek i nalepek...

Dlatego tez zwracam sie tu na forum do ewentualnych chetnych, jako ze sam chcialbym cos takiego zakupic(flage i srebrny emblemat). Trzeba na te gadzety liczyc na pewno po kilkadziesiat zlotych... Ile dokladnie? To wyjdzie w praniu...

Jako ze nie chce samolubnie i na wlasna reke startowac tej akcji(zamawiajac i kupujac te rzeczy dla siebie), podaje sonde rozpoznawcza w tej kwestii.

Prosze tez o wyrazanie produktywnych wskazowek, zapytan lub innych przemyslen dotyczacych tematu.

O flagach: myslalem nad czyms takim o rozmiarach max ok. 17x10(?)cm (jako ze wieksze zle znosza predkosci <100km/h) -> doswiadczenie flagi PL, ktora "woze" juz 3 sezon. Mialby byc podobne do naszywek, czyli haftowane(dwustronnie)?

O srebrnych emblematach: rzedu 3- 8(?) cm podobne do loga Burgmanii. Z tego co slyszalem srebro jest jednym z tanszych materialow jesli chodzi o wykonanie emblematow, dodatkowo pozostanie nam naprawde wartosciowa i bardzo ekskluzywna pamiatka- gadzet..., ktory za kilkanascie lat osiagnie na eBay- u(Allegro) zapewne zawrotne sumy :( .

To takie wstepne info(laika w tych sprawach), ktore chodzilo mi po glowie...

Edit:

PS. Prosze chetnych o wypelnianie sondy i zarazem dopisywania do watku wybranych gadzetow.

A najlepiej zrobie wstepna liste :( , bo widze ze pomysl sie spodobal :( ...

1. DeeJay: Flaga + Logo

2. Kubo: Flaga + Logo

3. Maximus: Flaga + Logo

4. Artix: Flaga + Logo

5. Hoffi: Flaga + Logo

6. Kris: Flaga + Logo

7. Ciochin: Flaga + Logo

8. Pawel883: Flaga + Logo

9. Szpak: Flaga + Logo

10. Ultras: Flaga + Logo

11. Drogowiec: Flaga + Logo

12.Szorstki: Flaga + Logo

13. dr.big: Flaga + Logo

14. Ermi: Flaga + Logo

15. Zenek: Flaga + Logo

16. Dacja: Flaga + Logo

17. MirekBurgman: Flaga + Logo

18. Szaary: Flaga + Logo

19. Matador: Flaga + Logo

20. Yatzec: Flaga + Logo

21. Greg: Flaga + Logo

22. Pidzam: (Flaga + Logo) x 2

24. RobB: Flaga + Logo

25. Pleban: Flaga + Logo

26. CittO: Flaga + Logo

27. Mareczek: Flaga + Logo

28. Kasia-Burgman: Flaga + Logo

29. Gregor: Flaga + Logo

30. Shrek+Fiona: Flaga + (Logo x2)

31. Rudy56: Logo

.

Kto nastepny?

Dodatkowo :( :

RobB: Bandamka

Shrek+Fiona: Bandamka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    9

  • PITer

    7

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

  • drogowiec

    5

jedno i drugie ...

ł?czny kosz czego? takiego nie s?dze zeby przekroczył 100zł ... a z racji tego że i tak nie bedzie to wykonywane jednocze?nie (tak mi sie wydaje) będzie w zasięgu dla każdego ...

srebrne emblematy nawet wiem kto mógłby zrobic :( ...

i najpierw chciałbymwejsc w posiadanie emblematu, a nastepnie flagi ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"I główka pracujeee" :lol:

Ja tak samo jestem ZA i głosuję na OBA gadżety...

Tym bardziej, iż weĽcie pod uwagę fakt, iż nadchodzi Zima, a więc kasa na benzynkę, jaka szła w sezonie na Nasze Maxi ostanie się w portfelach, wiec akurat czę?ć z niej bedzie mozna spożytkować na BARDZO FAJNE gadżety...

Co do flagi, to sam miałem kilka miesięcy temu plan zrobienia dla siebie takiej, ale jako? to odeszło w niepamięć...

Oczywi?cie jesli wykonacie takie CO| to kupię to z miejsca, gdyż naprawdę FAJNE rzeczy...

A możeby np. ten emblemacik burgmanii to był brelok do kliczy ?? Taka podpowiedĽ, bo co zrobimy z emblematem srebrnym, jesli nie będzie to brelok?? Chyba nie położymy na półce :o ...

Pozdrówka, Kuba :o

Odnośnik do komentarza
co zrobimy z emblematem srebrnym, jesli nie będzie to brelok??

Wczepimy sobie w klapę... Jak były prezydent ideały.

Pozdrówka

P.s.

beide garate fuer mich :lol:

Odnośnik do komentarza
bo co zrobimy z emblematem srebrnym, jesli nie będzie to brelok?? Chyba nie położymy na półce :o ...

Dobre pytanie, ja go do kluczy nie podczepie, bo moim zdaniem, wszystko co metalowe rysuje plastiki w poblizu stacyjki w czasie jazdy. Dlatego sam uzywam skorzanego pokrowca na klucz od kufra.

Osobiscie przyszyje sobie logo(lub dwa :P ) na rekaw(lub piers) w kurtce skorzanej... Ale to tylko moje przemyslenie zastosowania loga.

Wydaje mi sie jednak, ze pozniejsze przerobienie loga na brelok, bransolete na rzemyku :o , wisiorek lancuszkowy :o czy piercing pepkowy :lol: nie bedzie juz zbyt pracochlonne...

PS. Bardziej zastanawia mnie wielkosc loga?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za odpowiedĽ... Jestem usatysfakcjonowany i zgadzam się z przedmówc?...

Moze być emblemacik, pomysł jego użycia Mi się podoba :lol:

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak Maximus - nie tyle anonimowo piszę, że jestem chętny na obydwa gadżety:) Pytanie tylko, czy taka flaga będzie wytrzymała na różne "przej?ciowe" u nas warunki letnie?:lol:

Odnośnik do komentarza

Wlasnie, o tym nie pomyslalem... Sonda, sonda a lepiej dopisac sie w watku osobiscie na co kto reflektuje :lol: .

@Hoffi: Flaga wytrzymuje "wiatry i burze", a po 3 sezonach wyglada jak prawdziwa choragiew globetrottera :o .

Odnośnik do komentarza

Oczywi?cie że jedno i drugie,flaga będzie dumnie powiewać na skuterze,a logo siedziec w kurtce,za 100 lat spojrzysz :lol: na logo i powiesz to były piękne czasy :o

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No faktycznie glosowalem za dwoma gadzetami wiec obie lapki w gore z mojej strony :lol: Co do falgi to obecna flaga Biga jest ciagle w jednym kawalku wiec z ta tez nie powinno byc problemu. Kto widzial skuter Biga ten wie chyba o jaka flage chodzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

Co prawda bardziej podoba mi się pomysł z flag? , to jednak jak by było logo też bym zakupił.

My?lę , że logo przymocowałbym do przedniego lub tylniego błotnika ( lub tu i tu ) więc proponuje raczej niewielkie rozmiary .

Dobry pomysł .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Więc tak... wszystkim zaczne się wkrótce interesować i poinformuje Was o szczegółach.

Flagi mam już rozgryzione i jak zwykle problem jest jeden: Najchętniej chcielby je zrobić ale pod warunkiem, że będzie ich min. 100 szt :lol: .

Dokładnie ten sam problem miałem z naszywkami i naklejkami... Dobrze, że przy drugiej partii naklejek pomógł mi jeden z naszych zaawansowanych klubowiczów więc była to do dla mnie wielka ulga. Niestety nie były one tak jak pierwsza partia, fluorescencyjne ale nie ma co wybrzydzać.

Je?li idzie o srebrne logo Klubu to mam osobę z 3M, która zaoferowała się pomóc. Niestety i tu było jedno wymaganie... Im więcej tym lepiej- znaczy się taniej.

Je?li macie jakie? możliwo?ci, żeby zrobić flagi w jaki? rozs?dnych cenach przy np. 30- 50 sztukach to dajcie znać. Bede niezmiernie zobowi?zany :o .

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie oba,

ale może zamiast metalowego rupecika z logo co? co można by nakleić na Skuter a co przypominało by na przykład srebrn? naklejkę "S" z przodu na czarnym pod szyb? (przy najmniej taka u mnie była).

Piszę była bo zupełnie nie spodziewanie patrzę i nie widzę - miejsce supera?ne a i w produkcji to to tańsze. Nanturalnie można by to nakleić gdziekolwiek miało by wypukł? chromowat? formę... czy nie za jasno napisałem co mam na my?li - może zrobie fotę - nie zrobie odpadło :lol:

Co Państwo na to?

pozdrawiam

ultras

Odnośnik do komentarza
Je?li macie jakie? możliwo?ci, żeby zrobić flagi w jaki? rozs?dnych cenach przy np. 30- 50 sztukach to dajcie znać. Bede niezmiernie zobowi?zany

pogadaj z Pidzamem, on teraz robil jakies flagi S3M ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jako, że Zenek wyjechał na kilka dni, a zagłosował przy mnie(z konta Madziarki), to piszę za Niego, iż głosował na OBIE rzeczy...

Pozdrówka, Kuba -_-

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...