Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Niedzielne wycieczki w nieznane...


Marynarz

Czy jesteś zainteresowany takim wycieczkami.  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hm.. kiedy? był juz taki temat ale widzę że go nie widzę po przenosinach więc zapodaję na nowo.

Oki a teraz troszke detali... mam t? niedzielę woln? 2.08.2009 (jak na razie) i szukam chętnych na jaki? wypadzik za miasto.

Po pierwsze ma to być wycieczka (max. speed 100 km/h) po drugie, max 100 km od wawki !piwko no i OFC super towarzystwo (ale to ostatnie zawsze dopisuje).

Oki, pomysł jest (jak kto? ma ochotę doł?czyć to zapraszam, kierunek i cel nadal nieznany (brak mi już pomysłów) dlatego zrzucam to na wasze barki !piwko

no dobra to piszta co chceta !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    16

  • Piro

    16

  • grzegorz76

    8

  • zx_space

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Niestety, w niedzielę nie mogę. !piwko

Za to w pi?tek co? mnie naszło i wyrwałem na samotn? przejażdżkę wzdłuż brzegu Wisły !piwko . W jedn? stronę prawym, a powrót lewym brzegiem rzeki. Zrobiłem 300 km podziwiaj?c przyrodę. !scooter

koz.jpg

kozi.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na południe, Marynarzu !scooter

Obserwowałem nawigację i gdzie można było wjechać normaln? utwardzon? drog?, to maksymalnie zbliżałem się do Wisły.

Odnośnik do komentarza

Ja odpadam, bo wszystkie niedziele (poza listopadem i grudniem) mam zajęte.

Ale dorzucę swoje 3 grosze.

Pomysł dobry! Podoba mi się też jechanie takie jak Worlanowe - w niepewn? trasę - jak się uda to dobrze, a jak nie, to zawracam i próbuję dalej. ALE wymaga osób nie nerwowych, a wręcz takich, którzy to lubi?. Znam ludzi, którzy po trzecim wjechaniu w ?lep? dróżkę i konieczno?ci nawrotki dostaliby piany.

Więc dobrze jest z góry ustalić, czy jedziemy w znane czy w nieznane :-)

Odnośnik do komentarza

Bardzo chętnie bym sobie w ten sposób pojeĽdził, ale pod warunkiem trzymania się pierwszego punktu regulaminu vmax <= 100km.

(..bo w przypadku gdyby komu? ;) ?lizgał się pasek, to nakręcany materiał z wycieczki krajobrazowej, musiałbym ogl?dać na telewizorze z 600 Hz.. a takowego nie posiadam :) )

Niestety dzi? weselne ;) więc nie wiem czy zacz?łbym od jutrzejszej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
;) wycieczki skuterowe zawsze maj? swój urok, a do tego doborowe towarzystwo i aż miło patrzeć jak upływaj? km. Zawsze jestem zwolennikiem takich wypraw. :)
Odnośnik do komentarza

No dobra, widzę że w t? niedzielę nie uda się zorganizować nic większego. Tak też ja sobie chyba ?mignem przykładem Worlana (czyli sam) do kumpla za Mińsk Mazowiecki...

no chyba że kto?, wypad planuję na godzinę 12.00 więc jakby co to atak na GG... (link w stopce !guns )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ok.16 planuje bujn?ć się na lody do Wilanowa lub w drugim kierunku np.Serock.Jest kto? chętny.

Taka krótka przejażdżka zeby w domu nie siedzieć.Jak co? to podaje nr.603-630-750.

Odnośnik do komentarza

Ja się piszę na takie wypady, ale niestety mam różnie zajęte soboty i niedziele. Zazwyczaj albo sobota albo niedziela mi wypada. :( Co do wycieczek do 100km/h / 100km jest jak najbardziej ZA.

Nasze Mazowsze ma jeszcze dużo ciekawych miejsc do zaoferowania. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Sympatycy

Witam.Jako że za oknem pogoda piękna zamierzam ruszyć tyłek i pośmigać troche po okolicach Wawy.Kierunek obojętny-może być Zelazowa Wola,Modlin,Palmiry....aby przed siebie.

Jest ktoś chętny? Można się gdzieś ustawić i pośmigać razem.Ja planuje ruszyć za ok.godz.Jak coś to się wpisujcie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Już się mam zbierać ??

Spokojnie.Nie ma pośpiechu

Poczekamy,może jeszcze znajdzie się chętny.

Trzeba było zadzwonić :angry: W sobotę z nudów, pojeździłem sobie z małżonką

po Mazowszu... Objechaliśmy Zegrze, byliśmy w Serocku na super pierogach i

spacerku po lesie, a po południu odwiedziliśmy znajomych pod Piasecznem...

Gdybym wiedział, że jedziecie na wycieczkę, chętnie bym się przyłączył.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Już się mam zbierać ??

Spokojnie.Nie ma pośpiechu

Poczekamy,może jeszcze znajdzie się chętny.

Trzeba było zadzwonić :angry: W sobotę z nudów, pojeździłem sobie z małżonką

po Mazowszu... Objechaliśmy Zegrze, byliśmy w Serocku na super pierogach i

spacerku po lesie, a po południu odwiedziliśmy znajomych pod Piasecznem...

Gdybym wiedział, że jedziecie na wycieczkę, chętnie bym się przyłączył.

pzdr

Paweł my śmigaliśmy w niedziele, ale spoko,następnym razem będe dzwonił

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Paweł my śmigaliśmy w niedziele, ale spoko,następnym razem będe dzwonił

W takim razie zwracam honor :angry: , niedziela to był dzień nudnawego wyścigu F1 i

beznadziejnej gry naszych siatkarek. Ale o tym dowiedziałem

się dopiero po obejrzeniu w/w "widowisk"...

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...