Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Qr*a jego mać! 12% ekstra podatku od nowego moto?!


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje mi się, że jest ten oto Senator RP tym także co to chciał opodatkować, obok innych dóbr również Pepsi i Coca-Colę, jako napoje luksusowe...

Na mój gust pomysł Senatora jest z kategorii "nie będzie niczego..." i nie ma szans na powodzenie, a jego poziom dobitnie sugeruje, że najwyższy już czas wprowadzić w Polsce model parlamentu jednoizbowego.

No i obowi?zkowe egzaminy przedwstępne dla kandydatów na reprezentantów społeczeństwa...

Odnośnik do komentarza
No i obowi?zkowe egzaminy przedwstępne dla kandydatów na reprezentantów społeczeństwa...

Nic dodać nic uj?ć !scooter

Odnośnik do komentarza
No i obowi?zkowe egzaminy przedwstępne dla kandydatów na reprezentantów społeczeństwa...

Nic dodać nic uj?ć !scooter

tez bym chcial, ale z drugiej strony jacy wyborcy - tacy reprezentanci :/

Odnośnik do komentarza
tez bym chcial, ale z drugiej strony jacy wyborcy - tacy reprezentanci :/

Ci ludzie z ich pogladami oraz tym co soba reprezentuja, nie biora sie przeciez znikad...

Odnośnik do komentarza

Taaa... jasne, skuter luksusem... :P

Proponuję opodatkować senatorów -to wła?nie jest przecież LUKSUS -ba... być SENATOREM

-chce być senatorem -niech płaci ! Też fajny pomysł :P

!scooter Kilku ludzi z polityki zanim co? "palnie" w eter, powinno się zdrowo... hmm, paln?ć...

GRATULUJĘ pomysłu ! Oby tak dalej ! !OKK

Odnośnik do komentarza
Wybaczcie topic, ale tak mnie poniosły nerwy...

Rozumiem, mnie też czasem ponosz?, ale temat mógł brzmieć inaczej.

Szczerze mnie wkurza "piwo bezalkoholowe !scooter" serwowane coraz czę?ciej także na naszym forum. Je?li nie można inaczej, to może odczekać aż emocje zelżej? i wtedy pisać już bez "zastępników".

Je?li można, to proszę Admina o usunięcie z tematu słowa, które nie powinno się znaleĽć na forum (netykieta).

A co do poruszanej kwestii - masz racje, komu? się lekko w głowie poprzewracało. Na szczę?cie od pomysłu do realizacji jest jeszcze kawałek drogi i może kto? oprzytomnieje.

Odnośnik do komentarza

Może nie usuwać od razu, a po prostu zamiast * wstawić co trzeba - czyli literkę "k" ;-) To tak na wesoło. Zaraz PM skrobnę do Biga, może się przebudzi i zmieni.

Odnośnik do komentarza

Czyli inni robia doplaty aby kupic nowy pojazd, bo bezpieczniej i ekologiczniej a u nas koles podnosi cene?! Widocznie popiera chinski przemysł skad pochodzi wg statystyk wiekszo?ć małych nowych pojazdów.

Proponuje wysiedlić go do Chin.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cóż nasi "kochani" włodarze szukaj? kasy gdzie się da, jakby mogli to by opodatkowali koniki polne i biedronki. Ponadto jak sami widzicie, że jeden debilny pomysł zupełnie wystarcza aby senator zaistniał w mediach i parlamencie.

Odnośnik do komentarza

Opodatkowac posłów i senatorów .... tak 90% poborów na poczet odszkodowań za błędy legislacyjne :-)) !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...