Skocz do zawartości
Forum Burgmania

TVN Uwaga


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W poniedzialkowym TVN Uwaga bedzie program o nielegalnych wyscigach ktore odbywaja sie na nie oddanej do ruchu autostradzie A2 pod Strykowem, na ktorej ostatnio w takich nielegalnych wyscigach zginal motocyklista. Z tego co wiem znowu bedzie sie mowilo ze debile jezdza na motocyklach, a firma budujaca autostrade bedzie sie zalila ze wszyscy wjezdzaja na pusta autostrade zeby sie poscigac a policja nic nie robi. Program bedzie na zywo nagrywany wlasnie na tym odcinku.

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej kolesie nie musza placic :( !!!

Maja racje ze znalezli sobie cichy zakatek do wyscigow :( .

A co, firma(pewnie STRABAG?) boi sie, ze motocykle "zniszcza" asfalt :( ?

"Firma rodzinna- Autostrada Wielkopolska" pana K"luczacego" i tak jest wrogiem cyklistow, dowodzi tego pobieranie stawek za przejazd na rowni z samochodowymi. Mam na ten temat swoje osobiste zdanie, ktore jednak nie nadaje sie na publiczne forum :( ...

Odnośnik do komentarza
Bigu żeby? ty wiedział ile my z Artixem,Maximusem i Zaba przaz STRABAGa musimy cierpieć ech :(

Chodzi Ci o roboty drogowe m.in na Al Ujazdowskich?

Sam tam spedzilem ostatnio ok. 30min w taxi :( .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

:( Jerozolimskich no nie wazne, w kazdym razie ten odcinek A2 nie bedzie jeszcze platny przez przynajmnniej 7-8 mc i nie nalezy do rodziny K :( Pozdrawiam

ps.

gwoli scislosci wykonawca tego odcinka A2 jest Herman Kirchner & Co. KG a jednym z podwykonawcow Strabag AG/PRM, natomiast zarzadza i prowadzi nadzor Mott MacDonald Ltd :(

Odnośnik do komentarza

Dobrze ze nie McDonald's :( .

No nie wazne, zapamietalem tylko aleje .... a reszte trzeba sobie dodac. Kolo budynku firmy M. pana G. Billa.

Obsmialem sie za to, jadac z Mariuszem, z ronda im. Dzochara Dudajewa :( ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Obsmialem sie za to, jadac z Mariuszem, z ronda im. Dzochara Dudajewa :( ...

dla równowagi, ludzie radzieccy w ramach retorsji, nazwali ulicę w Moskwie pod ambasad? RP - bodajże im. feliksa dzierżyńskiego... :(

pzdr

Odnośnik do komentarza

Ja akurat Dudajewa bardzo cenie i nazwa ronda bardzo mi do gustu przypadła. Ciesz sie Bigu ze 30 minut ,bo podobno od nastepnego tygodnia 1 nitke Aleii zamykaja :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ja akurat Dudajewa bardzo cenie i nazwa ronda bardzo mi do gustu przypadła. Ciesz sie Bigu ze 30 minut ,bo podobno od nastepnego tygodnia 1 nitke Aleii zamykaja :o

Osobi?cie w tamte rejony nigdy w życiu nie wybiore się katamaranem... Skuterem jako? ?miagam między puszkami i moment jestem przy Dw. Zachodnim :o

A z tym Dudajewem to oooo soo chooosii ? :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja akurat Dudajewa bardzo cenie i nazwa ronda bardzo mi do gustu przypadła. Ciesz sie Bigu ze 30 minut ,bo podobno od nastepnego tygodnia 1 nitke Aleii zamykaja ;)

Mario, ja również nie ulegam propagandzie, cenię go i uważam, że był patriot?, a zgin?ł w zamachu TERRORYSTYCZNYM...

pzdr

Odnośnik do komentarza

Miec jakies osobiste zdanie, a wyrazac to samo, mianujac jedno z rond stolicy Polski, to dwa rozne aspekty. I miedzy innymi dlatego, rurociag bedzie spoczywal na dnie morza ;) ...

PS. A nazwa ronda ujela mnie ... hm ... jakby to zrecznie nazwac ... swoja nietuzinkowoscia ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Miec jakies osobiste zdanie, a wyrazac to samo, mianujac jedno z rond stolicy Polski, to dwa rozne aspekty. I miedzy innymi dlatego, rurociag bedzie spoczywal na dnie morza ;) ...

PS. A nazwa ronda ujela mnie ... hm ... jakby to zrecznie nazwac ... swoja nietuzinkowoscia ;) .

Bigu, coby nie mówić, ruroci?g nie będzie spoczywał na dnie Bałtyku bo jego ew. trasa koliduje ze strefami wplywów krajów nadbałtyckich. Sprawa jego budowy, nie jest, jak wmawia propaganda, :P zwi?zana z nadaniem imienia Dudajewa rondu w stolicy Polski, czy innym działaniom uznawanym prze propagandę za "antyrosyjskie"... Polityka zagraniczna to nie jest włażenie do d...y naszemu wschodniemu czy zachodniemu s?siadowi. Martwi mnie ta maniera, która powoduje, że ludzie boj? się cokolwiek o działaniach naszego wschodniego s?siada powiedzieć, w sposób krytyczny...

Sorki za "polityczny" OT.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Ale czy ja cos mowie o propagandzie? Jest jak jest, w Wawie mozna spotkac rondo Dudajewa, rura jest na dnie Baltyku, zolnierze pilnuja interesow PL w Iraku, a zycie toczy sie dalej ;) . Wszystko "wypisuje", jak pewnie zauwazyles z wieloma :P:P:) . Nie jestem politykiem i byc nim nie zamierzam, a moj malutki rozumek jest tylko w stanie spojrzec na globus(czy aby nprawde tak wyglada ta nasza Ziemia?) i poczytac propagandowe scinki, stworzone dla szarakow :) . Bo w koncowym efekcie, czy propaganda inhalowana przez Ciebie jest lepsza od tej, ktora atakuje moj mozg ;) ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe, po mojemu jest lepsza... :P

Sorki Bigu za tę moj? "propagandę"...

A tak zupełnie OT, postanowiłem zmienić co? w "parku maszyn" i zapodałem

ofertę sprzedaży mojego "monstrum". Oczywi?cie w wortalu mieszcz?cym się w tzw DirectGroup tej pojemno?ci... ;) - mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem ;)

Jak nie sprzedam, to zostawie mojej córze (w przyszłym roku kończy 13 jahre alt i "napiera" na jazdę jedno?ladami)

Mein Got, zupełny oftopik się zrobił :P

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...