Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warszawa ul. Puławska


Rekomendowane odpowiedzi

Cze?ć

Czy dobrze pamiętam, że kto? z klubowiczów ma co? wspólnego z drogami, sygnalizacjami ?wietlnymi, itd. ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nawet jak jest to pewnie się nie ujawni bior?c pod uwagę jak wygl?da organizacja ruchu w naszym mie?cie, że o synchronizacji ?wiateł nie wspomnę !happybth

Pozdr.

Pisklak

Odnośnik do komentarza

No wła?nie .....

Jaka? "m?dra głowa" wymy?liła założenie lewoskrętów na skrzyżowaniu Ludwinowska / Puławska / Bogatki. Skutek jest taki, że pomimo wakacji, rano korek sięga prawie Piaseczna (przed montażem lewoskrętów można było płynnie dojechać do skrzyżowania Puławska / Płaskowickiej). Teraz dojazd samochodem do centrum to ok. 45-50 minut, wcze?niej 30. Analogiczna sytuacja po południu w drug? stronę - korek w stronę Piaseczna zaczyna się przed Służewcem.

Analogiczna sytuacja jest na pierwszym skrzyżowaniu za Puławska / Płaskowickiej w stronę centrum (nie pamiętam nazwy poprzecznej ulicy), z tym, że blokuje się ruch w stronę centrum, ponieważ jest tylko lewoskręt w stronę Piaseczna.

Kto tamtędy jeĽdzi pewnie potwierdzi.

Ja niestety ostatnio muszę jeĽdzi samochodem i diabli mnie bior? na tak? bezmy?lno?ć.

!happybth !happybth !happybth

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To się teraz nazywa "dbanie o większe bezpieczeństwo".

U mnie jest bardziej wkurzaj?ca sytuacja, bo od wieków była strzałka w prawo i pas wydzielony do wł?czania się do ruchu. Ale w ramach powyższej akcji zlikwidowano strzałkę i dano sygnalizator, i tak skrzyżowanie dwóch ulic ma 4 tory ?wiateł. I zamiast wyjeżdżać bezproblemowo, trzeba stać. !happybth

Odnośnik do komentarza

Wydłużony został też cykl swiateł dla wyjeżdżaj?cych z Ludwinowskiej. Wszystko dlatego, że fragment Karczunkowskiej jest jednikierunkowy i objazd jest poprowadzony do Baletowej, dalej ul Jeziorki, aż do Ludwinowskiej. Poczekajmy do poniedziałku, może znormalnieje (wtedy skoncz? się roboty przy Karczunkowskiej). Ja ?migam !wchair, oby pogoda się utrzymała. Bardziej wkurza mnie powrót do domu, jako? po kilkunastu godzinach w pracy jestem na tyle wypompowany, że niechętnie wciskam się między auta, teraz niestety za bardzo nie ma wyboru.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...