Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MIŃSK


DIAMANDA2002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Wła?nie wróciłem z Białorusi. Byłem tam słuzbowo - ogólnie mówi?c, walczyć z Łuk? i jego systemem.

Ale o skutach.....

Zaraz jak wyszedłem z dworca, zobaczyłem go?cia na Majce 400.

Zadowolony, poszedłem do niego i zagadałem. Go?ć był mocno nieufny, ale miałem na aparacie foty z naszego ostatniego spociku (widzisz Marynarzu !?! - przydały się !!!!)

Jak je zobaczył, to się rozgadał.....

Maxi jest bardzo mało, maj? forum w sieci.

Ciekawe, że go?ć nie miał rejestracji

- gdzie masz blachy ?

- do 50 poj nie trzeba !

- no ale to przecież 400 !!!

- no tak, ale kjak mnie łapi?, to muwię, ze jedzie tylko 50 i jest OK !

Fajnie !!!!

Poza tym skuty widywałem, ale temn był jedyny MAXI. Trochę było jeszcze różnej ma?ci biegowców, bardzo się lansowali - jak u nas na starówie.

A tak, to bardzo było fajnie !

Wszystkim Minsk bardzo polecam - można się nieĽle zdziwić !

Fury strasznie wypasione w dużych ilo?ciach, ludzie przyjaĽni, ceny niskie, i UWAGA !

Browara spija się gdzie się chce !!!! Wszędzie na ulicach sprzedaj? z takich kramów i ludzie sobie chodz? i spijaja !!

PZDR ! I do czwartku !!!

(jak wkleić fotę ??????????)

/Users/grafik/Desktop/MOTORY/DSC_0065.JPG

Odnośnik do komentarza
UWAGA !

Browara spija się gdzie się chce !!!! Wszędzie na ulicach sprzedaj? z takich kramów i ludzie sobie chodz? i spijaja !!

Nie ma co pisać - JADĘ! :lol:

Pozdrawiam i miło słyszeć o kolejnym spotkaniu integracyjnym międzynarodowej brci skuterowej (choć małe, ale zawsze!)

Odnośnik do komentarza
UWAGA !

Browara spija się gdzie się chce !!!! Wszędzie na ulicach sprzedaj? z takich kramów i ludzie sobie chodz? i spijaja !!

Nie ma co pisać - JADĘ! !YES

Pozdrawiam i miło słyszeć o kolejnym spotkaniu integracyjnym międzynarodowej brci skuterowej (choć małe, ale zawsze!)

Burgmania ( BTC ) na Białorusi bywała już niejednokrotnie - polecam archiwalne artykuły z 2006 i 2005 roku

Białoru? 2006

Białoru? 2005

Mam nadzieje, że nie były to ostatnie wyjazdy w tamte strony !piwko

Pozdrawiam

Di...

Odnośnik do komentarza

!YES No fajnie się czyta DIAMANDA ,twoj? opowie?ć o wyprawie do Mińska. Jak to mówi? każda podróż kształci. Ale najbardziej mi się podoba motyw tablic rejestracyjnych ze niby maja taki aż luz ze do 50 cm bez tablic, ciekawe bardzo !piwko

Odnośnik do komentarza

Jak kto? chce na skucie w towarzystwie jechać do Mińska, to ja służę swoim towarzystwem!

Samemu bym się bał (zdaje się, że tam milicja może zrobić z człowiekiem co chce i można im naskoczyć, a dziwol?g (maxiskuter) łatwo wpada w oczy). Ale w kilka bzyków, to bym poleciał. W kupie raĽniej!

Tylko, czy tam normalne AC to działa?

Odnośnik do komentarza

AC chyba nie działa.

Podczas naszego pobytu na zlocie motocyklowym w Pińsku w 2006 roku nie spotkało nas ze strony milicji nic nieprzyjemmnego, a powiem szczerze że tego się obawiałem.

Byli nam raczej (z naciskiem na słowo "raczej") przychylni.

Pamiętam też wielkie BMW 1200LT które przy okazji potwornie kopciło, na którym jechała para bez kasków, a nie był to lokalny spacer bo jechali z nami ładne paredziesi?t kilometrów.

Nie dam też sobie uci?ć paznokcia, czy nie było wła?nie rejestrowane na motorower.

Dziwny, ale fajny kraj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...