Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motocykli?ci walcz? o tańsze autostrady


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem tego tematu na forum, a zapowiada się bardzo ciekawie i do?ć gło?no medialnie. Generalnie chodzi o opłatę za A4, która jest taka sama dla jedno jak i dwu?ladów. Planowany jest "włoski strajk", czyli po naszemu Polaku spiesz się powoli !OKK

Strona motocykli:

"Cena, któr? pobieracie Państwo za przejazd motocyklem jest raż?co wysoka w porównaniu do opłat pobieranych za przejazd innych pojazdów. Całkowicie nie rozumiemy, dlaczego jest ona tak duża, zważywszy że motocykle praktycznie nie powoduj? zużywania się nawierzchni jezdni ani nie s? obci?żeniem dla płynno?ci poruszania się po autostradzie. Nie ponosicie żadnych kosztów w zwi?zku z poruszaniem się motocykli po drodze"

I strona Stalexport:

"Nie mamy wpływu na wysoko?ć opłat za przejazd autostrad?. Nie możemy ich ani obniżyć, ani zdj?ć. Opłaty zatwierdził minister infrastruktury, który podał nam podział na pięć kategorii. W I kategorii znalazły się samochody osobowe bez przyczepki i motocykle, za które opłata wynosi te 13 zł. Nie jeste?my w stanie nic poradzić na to, że motocykli?ci płac? tyle samo co wła?ciciele samochodów osobowych - powiedziała dla Onet.pl Agnieszka Rajtar, rzeczniczka Stalexport Autostrada Małopolska S.A."

Czyli standard "ja biorę za to pieni?żki, a że tak dużo to już nie zależy ode mnie" !OKK

Edit: jeszcze link: http://www.grupa-poludnie.info/viewtopic.p...der=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dopiero co założony topic> KLIK!

Zamykam dubla.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...