Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kradzież - pro?ba o rozgl?danie się


Lolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzi? w nocy skradziono mi skuter Yamaha Majesty rocznik 2002 kolor granatowy. Kufer oryginalny Yamahy w tym samym kolorze. Czę?ć z forumowiczów zapewne zna ten skuter ( kupiłem go od kolego Grinka z Łodzi )

Cechy charakterystyczne:

1. Otarcie lakieru po prawej stronie tuż za zbiorniczkiem płynu chłodz?cego

2. LuĽne plastiki z przodu skutera - widać szczeliny i pozostało?ci czarnej masy silikonowej, któr? Grinku uszczelniał cało?ć !OKK

3. Różne ( przez pomyłkę ) rozmiary opon - z przodu wysoko?ć na 90 z tyłu na 70. nie rzuca się w oczy, chyba, że się gdzie trzeba patrzeć.

4. Różne bieżniki opon

5. Pęknięcie korpusu pod z lewej strony - rysa biegnie mniej więcej od wysoko?ci wlewu paliwa do gumy, na której kładzie się nogę.

Nie mam wielkich nadziei na odnalezienie "Majki", ale proszę Was by?cie w miarę możliwo?ci rozgl?dali się po mie?cie.

Serdeczne dzięki za wszelk? pomoc.

Je?li nie będzie mnie na forum podaję dwa adresy mailowe, pod którymi na pewno mnie złapiecie

1. superlolek@gmail.com

2. k.krzeszowiec@eska.pl

AHA. Ważne. Z powodu braku czasu i wrodzonego lenistwa skuter wci?ż jest na łódzkich blachach: EL 180C

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lolek

    14

  • misioooo

    4

  • magart

    3

  • Kordian

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Przenioslem z "mazowieckiego" na "ogolne". Tutaj jest po prostu wiekszy ruch. Zycze, aby majka sie znalazla.

Masz moze jej zdjecie?

Odnośnik do komentarza

Zapodaj jeszcze może VIN i nr silnika - może na czę?ci na jakiej? giełdzie będzie, a bez plastików to nikt nie rozpozna niestety !OKK

Odnośnik do komentarza

Przykra sprawa stracić swój ulubiony skuter. Rozgl?dać się będę nigdy nie wiadomo w jakiej czę?ci polski może się pojawić. Miejmy nadzieję ze finał tej sprawy będzie szczę?liwy. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przykra informacja !OKK . Zabezpieczajcie swoje sqty na różne sposoby. Zawsze to jakie? utrudnienie. Jeżeli wsadzaj? na busa to tylko płacz. !OKK

Odnośnik do komentarza

No wła?nie...Okoliczno?ci przyrody....Wiele z mojej winy, choć chciałem dobrze

Wieczorem wypiłem o kilka piw za dużo....Nie chciałem przestawiać skutera na parking, bo jako? mi tak ziemia uciekała spod nóg, więc przytroczyłem do przedniego koła zapięcie, cało?ć do małego płotka i szczę?liwy że nie wsiadłem po pijaku na dwa kółka poszedłem do domu....

A numer VIN już podaję:

JYASG041000017406

Zdjęcie wkleję za chwilę, muszę tylko znaleĽć jakie? pełne.

ech...gdybym jednak zaci?gn?ł po pijaku te skuter....

Odnośnik do komentarza

majka2.jpg

rozumiem że w całym tym zamieszaniu nie masz głowy na wklejenie fotki (tylko linka) więc pozwoliłem sobie zrobić to za ciebie.

Miejmy nadzieję że się odnajdzie.

Odnośnik do komentarza

Zapodałem do dwóch zaprzyjaĽnionych serwisów info, aby też zerkali, zwłaszcza, że pęknięcie w przekroku od razu rzuca się w oczy. Nie wiem jak skutery, ale auta dosyć często we Wrocku na giełdzie l?duj?, ewentualnie w Lubinie. W Lubinie nikogo nie znam kto się zajmuje 2oo więc tu nie pomogę :lol:

Odnośnik do komentarza

@Marynarz, Misioooo i Wszyscy z forum, których tu nie wymieniłem:

Serdeczne dzięki za pomoc i wsparcie ! Majka już zgłoszona, uprzejmi policjanci powiedzieli, że się tym zajm? :lol: BA ! Nawet, wizję lokaln? ze mn? przeprowadzili !

Nadzieja jeszcze jaka? jest. Umówiłem się z dzielnicowym, on podobno dobrze zna tutejszy element. Wiem już, że nie zrobił tego nikt z "grubszych złodziejaszków" tylko raczej kto? z dzielnicy ( Praga Północ Panowie ). Info sprawdzone, podane z "pierwszej ręki".

Lecę jeszcze do kolegi, który robi w kryminałce w Wawie, może on co? przyspieszy delikatnie.

Nadzieja, nie umiera...jeszcze :lol:

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję i mam nadzieję, do zobaczenia gdzie? na trasie jeszcze w tym sezonie !

Odnośnik do komentarza

No i ja na razie rozpu?ciłem wici. Czekam na "lokalnych", może się z nimi ugadam...

Szczę?cie w tym, że mechanik nie zd?żył zamówić czę?ci - kompletny wariator z kuleczkami za jakie? 900 zł. Było już na tyle rozklekotane, że przy mocniejszym wci?nięciu gazu napęd mógł się po prostu skończyć. Może tym "lepkorękim" się skończy i będ? chcieli pój?ć na układ...

Cholera, tak naprawdę nie wiem czy powinienem tak robić, ale na kolejny skuter mnie nie stać...

Nie chcę olać sprawy, z drugiej strony wiem, że jak będę się próbował dogadać i zapłacić, za to, żeby się znalazł, to będę ich tylko zachęcać do takich akcji.

Odnośnik do komentarza

Współczuję

My?lę ,że tak daleko jak do Bydgoszczy nie trafi.., ale będę się rozgladał

Mam nadzieję że się znajdzie.

Ps dogadywanie się nie jest dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza

Zgaduję, że pojazd był bez AC przeciwkradzieżowego?

Nawet bym się ucieszył, jakby mi gwizdnęli - miałbym kasę na kolejny pojazd :-)

Ale ... nie ma nic lepszego niż X-Max, więc nie wiem co bym miał kupić.

Chyba trzeba się zorientować kiedy sa najbliższe bazary/giełdy i załatwić sobie po 1 znajomym ze zdjęciem, danymi i opisem na kazdej giełdzie, by się przeszedł i poszukał tego egzemplarza. |Łedzić też trzeba oto moto i gratkę. Bo nie widzę innej skutecznej metody znalezienia.

Może ogłoszenia w okolicy rozwiesić "nagroda dla znalazcy skutera"?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przykre to ale my?le że takiego !YES nie ma wiele i w końcu kto? na niego trafi

Odnośnik do komentarza
Zgaduję, że pojazd był bez AC przeciwkradzieżowego?

Nawet bym się ucieszył, jakby mi gwizdnęli - miałbym kasę na kolejny pojazd :-)

Ale ... nie ma nic lepszego niż X-Max, więc nie wiem co bym miał kupić.

kmodzele

z calym szacunkiem - zastanów się co piszesz i w jakim w?tku; wydaje mi się, że Twoje złote my?li s? nie na miejscu w tym konkretnym przypadku (s? do tego bardziej odpowiednie działy forum)

Odnośnik do komentarza

Można "i?ć" na układ, ale zaraz po tym powiadomić kogo trzeba (panowie w dresach, niebieskie misie czy kogo ma się ochotę) i tzw. podpierduchę/prowokację zrobić !YES Się im odechce skuterów kra?ć!

Na serio - ja bym nie szedł na układ, ale miałbym dyktafon etc. zawsze w pogotowiu jakby się "kto?" odezwał i to bym zgłosił gdzie trzeba ;-)

Odnośnik do komentarza

Witam. Przejrzyj alledrogo i inne gieldy. Potem od czasu do czasu nowe ogloszenia. I czesci. Ja zdjecie wydrukowalem i mam w portfelu razem z numerem. Swoja droga bardzo podobna do mojej Hondy; kufer i kolor. Poszukamy. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Zgaduję, że pojazd był bez AC przeciwkradzieżowego?

Nawet bym się ucieszył, jakby mi gwizdnęli - miałbym kasę na kolejny pojazd :-)

Ale ... nie ma nic lepszego niż X-Max, więc nie wiem co bym miał kupić.

kmodzele

z calym szacunkiem - zastanów się co piszesz i w jakim w?tku; wydaje mi się, że Twoje złote my?li s? nie na miejscu w tym konkretnym przypadku (s? do tego bardziej odpowiednie działy forum)

@magart !YES . I tak to delikatnie nazwałe? ->"złote my?li". !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...