Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piaggio X9 250


drogowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczaiłęm u handlarza sprowadzony z Francji skuter Piaggio X9 250 z roku 2004. DOstałem mailem foty tego sprzęta. Z rozmowy telefonicznej dowiedziałęm się, że przebieg to 500km. Lewa strona przyszlifowana lekko.. Brak lewego lusterka. Wołaj? za to 8500 PLNów. Ja mam chwilowy zastój w dostawach biletów NBP i nie kupię (chyba, że maszyna "poczeka").

Po pierwsze: czy w ogóle warto wzi?ć ten sprzęt?

Po drugie: Dla zainteresowanych mogę podać maila do handlarza oraz wysłać przesłane foty lub opublikować je w tym w?tku.

Pozdrówka

W?tek przenoszę z działu "Ogłoszenia" do działu "Ogólne" gdzie zdecydowanie bardziej pasuje jego umieszczenie.

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Podstawowe pytanie czy jest to X9 Evo czy stary model?

Je?li starszy to 8500 PLN+ naprawa (nie wiadomo tak do końca co może być jeszcze uszkodzone) może dać kwotę po zarejestrowaniu ok 11. 000 PLN...

Czy to okazja? Hmmm... jak dla mnie taka sobie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wyczaiłęm u handlarza sprowadzony z Francji skuter Piaggio X9 250 z roku 2004. DOstałem mailem foty tego sprzęta.

Pozdrówka

Ja wła?nie dostałem foty Burgmana 650, którego na 99% ma ten sam handlarz. Poczt? pantoflow? i poprzez osoby zwi?zane z Maxi podesłano mi fotki a jednocze?nie poinformowano, że jak co? to ten sam go?ć ma X9 250 z 2004 więc s?dze, że to ta sama osoba trudni?ca się sci?ganiem "powypadkowców" z Francji.

Heheh An 650 ma m. in uszkodzon? szybę więc dzwoniła już do mnie druga osoba, które jest zainteresowana szyba, która ja akurat mam na zbyciu :o .

Jak ten ?wiat Maxi- Skuterów jest mały :lol:

Odnośnik do komentarza

X9, o którym pisałem stoi w Chodzieży. Z tego, co pamiętm stoi tam również Burgman, ale 400.

Mariusz pisałe?, że X9 to trudny towar do zbycia. Trzeba i o tym pomy?leć. Nikt wiecznie nie jeĽdzi tym samym sprzętem. Czy X9 maj? jak?? "chorobę"? Czy to brak zufania do firmy na rynku?

W Łodzi jest serwis Piaggio. Nie wiem jak z Suzuki...

Pozdrówka

P.s.

Słuchy mnie doszły, że Dziwak chce sprzedać swoj? YP'kę .....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
X9, o którym pisałem stoi w Chodzieży. Z tego, co pamiętm stoi tam również Burgman, ale 400.

Wiem, że stoi gdzie? 85 km od Poznania ale o 400 nic nie wiem... kurcze ten handlarz to jakis potentat :o Wszystkie przeszlifowane Maxi z okolic Paryża wykupił :o

Mariusz pisałe?, że X9 to trudny towar do zbycia. Trzeba i o tym pomy?leć. Nikt wiecznie nie jeĽdzi tym samym sprzętem. Czy X9 maj? jak?? "chorobę"? Czy to brak zufania do firmy na rynku?

Ogolnie każda "włoszczyzna" nie należy do łatwo zbywalnych a X9...? Hmmm... nie jest w sumie najgorszy ale potencjalni nabywcy nie rzucaj? się jako? na ten model? Czemu? Może dlatego, że z 250- tek wol? Majesty 250.

Tak apropos X9 250 to polecam test, który dane mi było przeprowadzać jaki? czas temu:

TEST PIAGGIO X9 Evolution 250

P.s.

Słuchy mnie doszły, że Dziwak chce sprzedać swoj? YP'kę .....

To masz już wyj?tkowo nie ?wieże słuchy :P

Dziwak z tego co wiem sprzedaje (a w zasadzie próbuje sprzedawać) swoj? Yp' kę od wiosny 2004 roku :o

Może się za mało przykłada do tej sprzedaży? :lol:

W Łodzi jest serwis Piaggio. Nie wiem jak z Suzuki...

W Łodzi jest Piaggio, Yamaha i Suzuki.

Odnośnik do komentarza
Wyczaiłęm u handlarza sprowadzony z Francji skuter Piaggio X9 250 z roku 2004. DOstałem mailem foty tego sprzęta.

Pozdrówka

Ja wła?nie dostałem foty Burgmana 650, którego na 99% ma ten sam handlarz. Poczt? pantoflow? i poprzez osoby zwi?zane z Maxi podesłano mi fotki a jednocze?nie poinformowano, że jak co? to ten sam go?ć ma X9 250 z 2004 więc s?dze, że to ta sama osoba trudni?ca się sci?ganiem "powypadkowców" z Francji.

Heheh An 650 ma m. in uszkodzon? szybę więc dzwoniła już do mnie druga osoba, które jest zainteresowana szyba, która ja akurat mam na zbyciu :o .

Jak ten ?wiat Maxi- Skuterów jest mały :lol:

Je?li to nie sekret jaka cena tej sztuki u handlarza ??

Ciekaw jestem jak jest atrakcyjan, bo x9 to tak sobie.

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

w X9 podoba mi sie panel sterowania i informacje na nim zawarte, skuter optycznie tez zly nie jest, bagaznik spory sam sie kiedys przymierzalem do X9 z silnikiem 180 ccm tego co mial kiedys Mario, ale w koncu stanelo na YP250, ale oczywiscie to tylko moja zupelnie prywatna opinia. Cenowo X9 jest na pewno atrakcyjne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Wyczaiłęm u handlarza sprowadzony z Francji skuter Piaggio X9 250 z roku 2004. Po pierwsze: czy w ogóle warto wzi?ć ten sprzęt?

Czesc!

We Wrocku X9 jezdzi Jędrek i z tego co wiem chwali sobie ten skuter. Palnuje za jakis czas go sprzedac. Jesli chcialbys cos wiecej wiedziec o x9 moge skontaktować Cie z Jędrkiem.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...