Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy kto? tu robił zakupy?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy kto? kiedy? robił zakupy w sklepie internetowym motobagaz.pl ?

Ciekaw jestem jak wygl?dała realizacja transakcji i ile trwała.

Kupiłem stelaż pod kufer i wpłaciłem pieni?żki 8 czerwca. Teraz kończy się lipiec a przesyłki nie widać !V Na stronie przedmiotu jego dostępno?ć była okre?lona w przedziale 2-14 dni !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Komentarz wystawiony 22 kwietnia 2009 temu sprzedawcy na Allegro (go?ć sprzedaje także na Allegro):

"Tydzien po zapłaceniu za kufry udało mi się w końcu wyci?gn?ć inf., że sprzed. ich nie posiada. Wczesniej bylo zwodzenie, ze towar zaginal, juz idzie, itp. Pieni?zki zostały mi zwrócone, pozostał niesmak...Dobry sprzedawca a takie akcje.."

Nie odpisuje, nie oddzwania? Ciekaw jestem...

Odnośnik do komentarza
Nie odpisuje, nie oddzwania? Ciekaw jestem...

Raz tylko się przypomniałem, kilka tygodni temu. OdpowiedĽ była szybko, przeprosiny i informacja, że wtorek lub ?roda powinni już otrzymać mój stelaż.... Było to 6 lipca !V

Teraz dopiero zauważyłem, że już w tym roku kupowałem u nich bagażnik do kufra, ale przez Allegro i nie było żadnych problemów. Poprzez serwis Allegro kupuj?cy ma jakie? możliwo?ci skomentowania transakcji, a w sklepie intermetowym jest skazany na łaskę sprzedaj?cego, dlatego pytam... !YES

Odnośnik do komentarza

Kupowałem u nich komplet do ?wiatła stop w kufrze. Zestaw otrzymałem do?c szybko. Proponuje się skontaktować ze sprzedawc? w sprawie dostępno?ci towaru. W moin przypadku mogę polecić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mój przyjaciel kupował u nich pełen zestaw- mocowanie, kufer, siedzenie i wszystko było szybko i w terminie. Ale jak ja pisałem do nich maila z zapytaniem o przedmiot, to 3 razy musiałem dzwonić, żeby w końcu przysłali mi odpowiedĽ. Jak to powiedział mój już wspomniany przyjaciel- porz?dna firma, ale trzeba im cały czas o sobie przypominać. Ale o takim numerze, żeby tyle czasu towaru nie przysyłali, to nie słyszałem jeszcze- na Twoim miejscu zadzwoniłbym z dzik? awantur? oraz wysłał pisemnie ż?danie zrealizowania transakcji-je?li wpłaciłe? im kasę przelewem, to jest to normalna umowa cywilnoprawna i musz? się z niej wywi?zać w okre?lonym w regulaminie terminie. Kiedy? miałem tak? sytuację ze sklepem z czę?ciami komputerowymi, z tym że oni nie odpowiadali na maile i telefony z ż?daniem zwrotu pieniędzy. Pomogło dopiero zgłoszenie na policję- kasa wróciła w ci?gu tygodnia od wizyty na komisariacie...

Odnośnik do komentarza

Kupowłem ja, kupował Matador, zadnych problemów. Propouję zamawiać telefonicznie, ja tak robiłem. Płatne przy odbiorze i zero problemów.

W moim przypadku realizacja transakcji to były 3 dni i towar w domu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Adamie kupowałem u nich nie raz faktem jest, że przez alledrogo. Płaciłem przelewem i towar po dwóch, trzech dniach miałem w domu. Przed wyjazdem na biwak kupowałem u nich bagażnik na kufer i ku memu Ľdziwieniu [bardzo zalezało mi na czasie] nie chcieli przelewu tylko pobranie żeby było szybciej i jeszcze dostałem rabat.wszystko załatwione na telefon i allegro.

Wydaje mi się, że poprostu kto? ich zwodzi, ale to oni powinni z Tob? porozmawiać i przedstawić Ci jak?? propozycje. Zadzwoń do nich i niech się okre?l?.

Odnośnik do komentarza
Zadzwoń do nich i niech się okre?l?.

Dostałem odpowiedĽ:

Niestety caly czas stelaz ten jest w zaleglosciach, ktore nie

przyjechaly do nas z Wloch.

Przyczyna tego jest jego brak w magazynie producenta.

Bardzo mi przykro, ze termin realizacji zamowienia tak sie przedluza.

Nie mamy na to niestety wplywu.

Dlatego, że czekam juz 56 dni, zaż?dałem zwrotu pieniędzy. Poszukam stelaża na rynku wtórnym. Ciekawy jestem czy oddadz? mi kasę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

... i nie zapomnij Adam , że Włosi w sierpniu s? na urlopach i nic od nich nie można wyprosić - tak jest też w mojej branży :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Adamie Robson wie co pisze nie to żebym się ?miał ale przez urlop Włoski Robercik zakupił 7 płyt do kufra !scooter

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak zażądałem zwrotu gotówki kontakt email się urwał :D

Przez ponad dwa tygodnie ani stalaża, ani kasy, ani żadnej informacji.

Telefon do Inspekcji Handlowej w Gdańsku po poradę - co zrobić? Kontakt email nie jest wiążący. Trzeba wysłać list polecony za potwierdzeniem odbioru z informacją o odstąpieniu od umowy i żądaniem zwrotu gotówki w określonym czasie. Jak nie będzie zwrotu, należy skontaktować się ponownie z IH. Tym razem nie było takiej potrzeby. W dwa dni od wysłania listu nagle pieniądze pojawiły się na moim koncie. Niestety nie pojawiło sie słowo "przepraszam" :rolleyes: Za prawie 3 m-ce oczekiwania i przetrzymywania moich pieniędzy, należało mi się. Dziwi mnie tylko, że to nie jakaś przypadkowa firma, wielu znajomych robiło tam zakupy, ja też tam kupowałem i zawsze było wszystko OK. Tym razem niesmak pozostał.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziwi takie zachowanie bądź co bądź dość znanego sklepu z akcesoriami do jednośladów.

Na początku sierpnia kupowałem u nich kufer GIVI V46 oczywiście przez allegro.

Przelew zrobiłem wieczorem w poniedziałek a kurier był z kufrem u mnie w środę około 10:00 przed południem. Owszem zadzwoniłem we wtorek zapytać czy dostali pieniądze, sprawdzili, potwierdzili i powiedzieli, że przesyłka wyjdzie od nich za godzinę. Dostałem też potwierdzenie wysłania z nr przesyłki na meila.

Najważniejsze to, że przed zalicytowaniem zadzwoniłem do nich z pytaniem czy mają interesujący mnie kufer na miejscu czy dopiero będą go sprowadzać. Po uzyskaniu odpowiedzi, że jest na miejscu, dalej nie było już żadnych problemów.

Ja jestem z realizacji zamówienia bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie tak jak pisze bogdan201 - najpierw pytać czy mają w magazynie , czy dopiero będą sprowadzać , i to jest zasadnicza różnica. To że maja w ofercie nie oznacza wcale ,że mają na miejscu .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...