Skocz do zawartości
Forum Burgmania

prawko


Gość przemek

Rekomendowane odpowiedzi

pomimo tego iż kiedy? upierałem sie że jazda 125 z mał? tablic? nie jest niczym złym i byłem o tym ?więcie przekonany. to jednak przyszła pora na zrobienie prawka i w zwi?zku z tym mam pytanko któr? auto szkołę w łodzi polecacie do zrobienia kursu na motor

Odnośnik do komentarza

Jako? póĽno przyuważyłem temat, nie wiem czy jeszcze aktualne, ale na wszelki wypadek odpowiem. Ja robiłem prawko u Gryglasa i jest to szkoła godna polecenia jeżeli... umiesz już jeĽdzić. Tzn. wtedy, gdy chcesz szybko zrobić prawko (jak się dogadasz to ci wstempluj? wyjeżdżone godziny prawie od ręki, tak żeby? mógł sobie ustawić egzamin na zaraz po wyjeżdżeniu jazd), z nauk? tego, co ci jest potrzebne koniecznie żeby prawko zdać, a nie jak ogólnie dobrze jeĽdzić. A i jeszcze jedno-musisz być z gatunku ludzi nie boj?cych się pytać, dopytywać, etc. Wtedy można się z nimi dogadać na każd? opcję, a ich rady co do przebiegu egzaminu s? faktycznie bezcenne. skutek-u mnie prawko za pierwszym podej?ciem zdane, zrobione w miesi?c od rozpoczęcia szkolenia!!!! (czyli od momentu gdy zapłaciłem pierwsza kasę do momentu odebrania dokumentu). Słowem je?li jak wnioskuję z posta wcze?niejszego nie jest ci obce do?wiadczenie jazdy bez uprawnień, a chcesz je zrobić w tempie ekspresowym, to jest to szkoła dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza

cześć

odgrzewam kotlet, ale mam pytanie - kurs na kategorię A robię w Łodzi w Delcie - czy egzamin zdawać w Łodzi czy w innym mieście? czy to ma jakieś znaczenie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nie ważne gdzie, ważne, żebyś przygotowywał się na takim samym motorze jak jest na egzaminie będzie.

Ja zdawałem jazdy w Piotrkowie w maju bo w Łodzi jeszcze nie mieli motocykli.

Odnośnik do komentarza

Polecam Zbyszka Pałgana i jego AutoSzkołę Pałgan www.palgan.pl na ulicy Gdańskiej 91/93 Centrum Biurowe Gdańska.

Robiłem u niego we wrześniu 2012r. Miła atmosfera, Zbyszek jeździ z kursantem na własnym motocyklu i jeździ od dzieciaka. Dużo można się od niego nauczyć. Jest rygorystyczny i bardzo wymagający, ale dla mnie to dobrze, bo chciałem nauczyć się jeździć, a nie tylko zrobić prawko. Jazda na mokrym, hamowanie na mokrym, omijanie przeszkody przeciwskrętem itp. Przekazuje wiedzę jaką sam zdobył w praktyce. Nie poszedłbym do szkoły gdzie instruktor jeździ za mną autem. To moje zdanie. Zajęcia na placu super. Oba egzaminy zdałem za pierwszym razem. U niego wewnętrzne też. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam że w jakiej szkole robi się prawko jest bardzo ważne , mają nauczyć a nie dać papier ....i bez względu jak długo już wcześniej jeździliśmy nauki nigdy za dużo .....ona zawsze procentuje.....

Ja moje prawko kat.A zdobywałem u Zbyszka Pałgana i tylko potwierdzę to co napisał przedmówca ..POLECAM ...choć sam ryzykowałem z wyborem szkoły .....byłem najprawdopodobniej jej pierwszym kursantem na moto .....i zdałem za pierwszym razem Uff...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...