Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zamówienie


Gość Kopytko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do zamawiania czę?ci ze strony http://www.easyparts.n jak wiadomo wysyłka kosztuje 15 ojro więc ok 60zł. Chciałem spytać czy kto? byłby chętny na wspólne zamówienie tak by podzielić koszty wysyłki i wyedy wyjdzie znacznie taniej :o

Najlepiej osoby z warszawy żeby łatwej się spotkać ( kasa, odbiór itp)

Jest kto? chętny?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wła?nie miałem zamówić pasek do M400 bo ceny w PL powalaj? ( prawie 143 euro ) , ale nie wiadomo czemu cena tegoż paska wzrosła nagle z 90 na 117 euro , gdyby? zamawiał to daj znać , może się przył?czę !w00t

Odnośnik do komentarza
(...) nie wiadomo czemu cena tegoż paska wzrosła nagle z 90 na 117 euro (...)

Niestety :huh:. Kupowałem osobi?cie we Włoszech (dokładnie przed miesi?cem) i zapłaciłem za pasek 124 eurusy. Dostałem potem na wszystkie zakupy "sconto", ale na pewno nie wyszło taniej niż 120. Kryzys?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A'propos zakupu czę?ci do :blink: w innych krajach , s? 2 sklepy w USA , gdzie np. za pasek do M400 wołaj? ok. 130 $ , tylko że cena wysyłki jest niestety równa warto?ci paska ;) . W drugim sklepie tenże pasek kosztuje ok. 118$ , ale cena wysyłki nie jest dokładnie podana , pisz? co? o kosztach zależnych od tego jakim statkiem płynie towar do Europy , także w ciemno kupować to zbyt duże ryzyko !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Robson wole nie ryzykować i zakupić na http://www.easyparts.nl tym bardziej, że już wiele osób z PL robiło tam zakupy i byli zadowoleni. Ceny... wiadomo może nie s? niższe ale dostępno?ć lepsza niż u nas :P

Zgadza się , tylko dlaczego w przeci?gu kilku dosłownie dni pasek podrożał prawie 30 euro , chociaż z drugiej strony i tak wychodzi tam na razie najtaniej - czyżby rodacy nagminnie kupowali czę?ci do !scooter u Holendrów !OKK i podnie?li ceny ??? :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

witam

cały czas i ja jestem chętny-wysłałem ci odpowiedĽ na priva

może spotkamy się w czwartek w młynie to pogadamy?

pozdrawim

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...