Skocz do zawartości
Forum Burgmania

burgi 32


Gość 32

Rekomendowane odpowiedzi

dawno mnie tu nie było hm hm hm

burgman przejechane 7500 km troche się najeżdził. Mazury zaliczone, austria zaliczona. Już za kilkana?cie dni wypad na allpyyy będzie jazda. Po tej akcji serwisowej z tym piszeniem od tego czasu spokoj. Więc jako? sie maszynka spisuje. Chodz na pocz?tku kłuciłem się z wami tu o to zawieszenie to dalej to potrzymuje. Przy durzych prędko?ciach mało stabilny. Ale pod koniec wrzesnia burgi idzie pod młotek zakochałem się w nowej maszynce. Wczoraj testowałem cały dzień po autostradach, górach i troszke w mie?cie BMW 1300 gt. Jezu jak kto? kocha motory musi się tym przejechać uuuuuuuuuu do dzisiaj mam ciarki. Troszkę się tymi motorkami już najeżdziłem ale to jest wzorzec do mnie. Stabilno?ć przyspieszenie zachowanie na dziurach elaastyczno?ć praca hamulców poprostu zajebistaaaaaaaa. Heble hamuj? że mózg sie lasuje takie przeci?żenia. W czasie jazdy zmieniasz twardo?ć zawieszenia twarde miękkie. Praca sprzęgla płynna przewidywalna. Odpalasz i jedziesz już go czujesz. O przyspieszeniu i szybko?ciach jakie jeżdziłem nie napisze bo zaraz posypi? się tu kamienie. Do mnie szok.

Droga jak? przebyłem kupuj?c burgmna jako 1 motorek jest dobrze obrana. Znudził sie po jednym sezonie. Ale 400 tka znudziła by sie chyba po tygodniu.

Oki troszke o burgmanie bo to zapewne interesuje nowych lub przyszlych urzytkowników. Spalanie min 5,0 max 6 i nie wiem jak szaleć 6 nie idze przekroczyć. Teraz na trasach utrzymuje 150 km/h ale jade w trybie ręcznym i spalanie 5,5 ?rednie. Hamulce idzie pochwalić w nowym oczywi?cie burgmanie. S?dzę że lepsze od markowych niektórych motocykli. Pozycja kierowcy wygodna w mie?cie na dłuższe traszy męcz?ca. W lato bardzo dobry przewiew między nogami sprawia że człowiek sie tak nie poci. Nie czuć na nogach ciepła silnika jak w niektórych modelach motocykli. Przyspieszenie jest oki i elestyczno?ć też. Jak na 650 i na skóter to nawet rewelacyjne. Automat sprawuje sie dobrze, przy szybkiej jeżdzie denerwuje nieprzewidywalna zmiana biegow na ostrym zakręcie zwlaszcza gdy motorek zwalnia. Zmiana biegów wytr?ca kierowce z równowagi.

Zawieszenie małe skoki. jak s? dziury to zwalniać i nie ma innego wyj?cia to jest skuter i koniec. Na dobrych drogach jedzie się pięknie. Może i nawet bajecznie hihihiih.

No to panowie podsumowanie mojego burgmana. Oki oki pomimo mojej walki z wami na pocz?tku powiem tak. Burgi jest wart te 36000 zł które dałem.

Jeżziłem innymi heblami które maj? markę, historię i według mnie nie byly warte 50 000 zł.

Podczas jazdy burgmanem zachwycalem sie róznymi motorkami i juz byłem bliski szybkiej wymiany. Starsi do?wiadczeniem koledzy twierdzili poczekaj poczekaj powl i tak dojdziesz to tego że kupisz bmw. No i się stało. Bmw tylko nie bokser 1200 rzędowy 1300 to bajka. Tak jak pisałem 1300 gt. 1300 s nie plecam bo urywa łep jechałem chwilkę ale to jest piorun strasznie strasznie szybki. No nie umię tego opisać do mnie za szybki. Gt ma przyspieszenie ale takie liniowe a S jezu jak z młota szooooookkkk. Na Skę jestem zacienki i nie mój styl.

oki ale sobie popisałem pozdrawiam burgmanowców

Odnośnik do komentarza

A ja motoru nie kupię bo mnie wk***ia zmiana biegów. Miałem kilka - jazda w mie?cie to katorga - ruszasz spod ?wiateł, wrzucasz 1, 2, 3, 4 i za chwile, przy następnych ?wiatłach, zpowrotem 3,2,1,0 i tak cały czas. Możliwe, że 7 lat jazdy autami z automatem mnie wypaczyło. Tak czy owak srać się z biegami nie cierpię :o

Odnośnik do komentarza

Bo, jak nie umiesz i rozpamiętujesz to cię wkurza, a jak robisz to automatycznie, to nawet nie wiesz kiedy, gdzie i ile biegów zmieniłe?.

Mi ani jedna opcja, ani druga nie robi większej różnicy.

Odnośnik do komentarza

Raz jeszcze poproszę - je?li używasz swojego nicka, używaj go poprawnie (w pełnym brzmieniu). Maximus, jak już wcze?niej pisałem to kto? inny, ZUPEŁNIE inny. Pisz zatem, proszę, o sobie: "maximus32".

A przy okazji pro?ba do Adminów: je?li to możliwe niech nowi burgmaniacy w miarę możliwo?ci nie będ? rejestrowani je?li nick jest niemal identyczny jak innego użytkownika. Sorki za OT.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Eh miałem nie karmić trolli, ale się nie powstrzymam. Porównywanie BMW K1300 GT z jakimkolwiek skuterem to jest pomyłka. Równie dobrze mógłby? pisać "Mazda mx-5 to straszny szajs, nie wchodzi mi do niego lodówka i dwie palety z gipsem. Nie to co mój Fiat Ducato..."

PS. Pisz swoj? ksywę w pełnej formie, unikniemy w ten sposób nieprzyjemnych nieporozumień.

Odnośnik do komentarza

No to i ja co? dodam. Chyba jestem już porz?dnie stetryczały bo strasznie mnie wkurzaj? błędy ortograficzne. I nie bierz tego do siebie. To taka uwaga do wszystkich.

Odnośnik do komentarza

"32" Witaj po przerwie...

No tak... to było do przewidzenia, ze wsztyscy Cię zjedz?: !w00t

Od samego pocz?tku tak co? mi się wydawało, że tutaj nie pasujesz... hmm... tzn., że Ty nie pasujesz do skutera i odwrotnie: skuter nie pasuje do Ciebie.

Chyba nie lubisz i nie szanujesz skuterów, skoro nawet słowa skuter nie potrafisz napisać poprawn? polszczyzn?...

I w tym momencie mam pro?bę: szanuj tych co czytaj? Twoje posty...

Maxi-SKUTER to nasz sposób na życie, nasze zamiłowanie i nasz uniwersalny sposób na miejskie korki jak również na dłuższ? wycieczkę.

Proszę nie oczerniaj skuterów... Chyba nie "czujesz" maxi...

Skuter to nie F-16, ani czołg czy jaki? monster-truck...

Na koniec pozostaje życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze... tzn. na nowym jedno?ladzie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ludzie blagam dajcie spokuj czytajac to powatpiewam w zdrowy sens ludzi jezdzacych na jednosladach --------- traktujecie wszystkich jako normalnych ale niestety tak nie jest widac to golym okiem w tym przypadku nawet nie jest udowodnione ze typ jezdzi taczka -----co nie jest istotne------- istotne jest to ze on pusci b?ka a wszyscy zastanawiaja sie czym to pachnie. :huh:

Jezeli ma problemy i w ten sposob polepsza sobie samopoczucie to mu sie to udaje chyba. !w00t

Odnośnik do komentarza

Troche nad tym myslalem, wyslalem PM do osoby zaintresowanej z prosba o zmiane nicka, niestety bez odzewu.

To co teraz robie, robie na wlasna odpowiedzialnosc, ale wydaje mi sie, ze w tym przypadku zmiana nicka jest konieczna.

Zainteresowanego prosze o kontakt na PM.

Odnośnik do komentarza

Bigu my?lę, że w tej sytuacji Twoja interwencja jest w pełni uzasadniona.

Jednym z obowi?zków moderatora jest przecież zadbanie o wła?ciw? atmosferę forum, jako miejsca spotkań pasjonatów i przecież w ogromnej liczbie kolegów, czy przyjaciół. Tu nawet nie chodzi o to, czy Pan "32" "nie do końca pasuje z pogl?dami" do innych forumowiczów - chodzi o poszanowanie pamięci o dobrym człowieku, wszystkim co się z nim kojarzyło i każdy powinien to rozumieć.

Sprawa powinna być już dawno rozwi?zana w sposób jaki uczyniłe?. Jest to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niezależnie kto on jest, i co on pisze, decyzja jak najbardziej słuszna. Szkoda, że ten on sam nie spróbował zmiany nicka po delikatnych sugestiach jaki? czas temu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...