Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gdzie można dobrze zje?ć


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, z naciskiem na słowo "trasie" !TAZ

Wybieram się z koleżank? w mał? trasę w ramach docierania jej Burgmana i zapewne gdzie? w połowie drogi zgłodniejemy. Znacie może jakie? fajne knajpki (grill, itd.) na trasie Warszawa - Wyszków - Ostrów - Łomża w których się nie strujemy i smacznie zjemy?

Odnośnik do komentarza

Niestety nie znam !TAZ

Ale zawsze kieruję się zasad? : Jadam tam gdzie dużo TIRów/samochodów, bo to na pewno sprawdzone miejsce.

Odnośnik do komentarza

Jad?c w kierunku Łomży zaraz za Wyszkowem jak kończy się obecnie dwupasmówka znajduje się po prawej stronie parking le?ny z kuchni? polow?. Swego czasu serwowali tam pyszn? grochówkę. Jak jest teraz tego niestety nie wiem. Trzeba zaryzykować i spróbować. Zawsze stoi tam kilka samochodów osobowych.

Odnośnik do komentarza

W miejscu o którym pisze Ziemowit z 10-15 lat temu nawet jadłem jakie? kiełbaski czy co? w tym stylu i było wszystko OK.

[Z tych poniżej osobi?cie nie korzystałem]:

Wcze?niej jeszcze - jad?c w stronę Ostrowii dokładnie na końcu obwodnicy Wyszkowa po lewej stronie jest zajazd. Też często tam widzę TIR-y.

Jad?c dalej w kierunku Łomży dużo TIR-ów zatrzymuje się na postój zaraz po skręcie w lewo z obwodnicy Ostrowii Mazowieckiej w kierunku Ostrołęki/Łomży, jeszcze przed rozwidleniem dróg na Łomżę i Ostrołękę. Widać gdzie to jest, bo po obu stronach na poboczach s? szeroko wyjeżdżone parkingi. Tak na oko to jakie? 300-500m od obwodnicy.

Odnośnik do komentarza
Jad?c w kierunku Łomży zaraz za Wyszkowem.......... parking le?ny z kuchni? polow?.

10 lat temu to był hit. Teraz coraz mniej samochodów się zatrzymuje , wie?ci chodz? , że już nie warto się zatrzymywać.

Jakby? zmienił trasę na Warszawa-Serock-Ostrołęka-Łomża

to masz w Serocku Zajazd pod Złotym Okoniem. Według wielu najlepsza ryba na Mazowszu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jakby? zmienił trasę na Warszawa-Serock-Ostrołęka-Łomża

to masz w Serocku Zajazd pod Złotym Okoniem. Według wielu najlepsza ryba na Mazowszu.

Zgadzam się w 100% :blink: Knajpa jest przed Serockiem po prawej stronie.Jadłem tam dziesi?tki razy i mogę ?miało polecić

Odnośnik do komentarza

Niestety, w ostatecznym rozrachunku dane mi było zje?ć jedynie własne kanapki i wypić kawę z maka podczas tankowaniu w Łomży.

Plecaczek kupił sobie pierwszego maxi i była to jej pierwsza trasa, więc podróż "nieco" się przedłużyła. Jechali?my praktycznie non-stop, aby nie zastała nas noc i nie było czasu na delektowanie się porz?dn? straw? .

P.S. Je?li jedziecie jedno?ladami omijajcie szerokim łukiem Łomżę. Uzasadnienie umieszczę w innym w?tku - zwi?zanym z podróżami. Dla własnego bezpieczeństwa nie wjeżdżajcie tam pomiędzy samochody. Najlepiej nie wjeżdżajcie tam wcale.

Jakby? zmienił trasę na Warszawa-Serock-Ostrołęka-Łomża

to masz w Serocku Zajazd pod Złotym Okoniem. Według wielu najlepsza ryba na Mazowszu.

Przekonam się za tydzień, dzięki za info !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A w Lomzy miales zajebiaszcza knajpe grecka, w okolicach owego BP tyle ze po przeciwnej stronie.

Odnośnik do komentarza

Z Łomż? masz dużo słuszno?ci kolego. Ze względu na to, że mam działkę pod Augustowem i dosyć często zdarza mi się pokonywać tę drogę polecam nie skręcać na Łomżę w Ostrowi Mazowieckiej a w Zambrowie. Nie dużo dalej a dużo ładniejsza droga, równa, z poboczami i bez Tirów. Pozdrawiam

P.S. W końcu Łomża to największe "miasteczko" szkolenia kierowców

Odnośnik do komentarza

Zreszt? odcinek drogi pomiędzy Ostrowi? a Łomż? też nie należy do rewelacyjnych. Droga niby prosta ale pełno w niej dziur i nierówno?ci. A w samej Łomży chyba więcej samochodów z "L" na dachu niż zwykłych użytkowników dróg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...