Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy można zmienić mile na kilometry?


mik72

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jak wiecie sprzedałem swojego burgiego koledze Mick71 - którego serdecznie pozdrawiam.

Mam odebrać Hondę Deauville, ale jeszcze nie zapłaciłem, bo urlop. Ci?gle jednak my?lę, czy nie zostać przy skuterze. Wybór może być tylko jeden burgi - 650.

I tu pytanie - skuter ma wyskalowanie w milach - czy jest możliwe zmienić na kilometry? Jaki? przel?cznik, magiczna kombinacja przycisków?

Proszę o info.

Pozdrawiam

mik72

Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem z Piaggio X 9. Była na ten temat rozmowa, tylko że nie mogę jej od dłuższego czasu znaleĽć. :D

Odnośnik do komentarza
  • 7 lat później...

Mam w nietypowe pytanie. Główna podziałka prędkości licznika w Yamaha Cygnus jest u mnie w milach a dodatkowa w km. Przeglądy miała zapisywane w milach . Zmierzyłem kilka razy na odcinku, którym dojeżdżam do pracy i wyszło że na liczniku pomimo iz prędkość pokazuje w milach , przebieg pokazuje w kilometrach. Porównywałem do auta i nawigacji i trasy wytyczonej na google. Chciałabym zapytać czy ktoś  zaobserwował w innym skuterze podobne zjawisko w szczególności Yamaha. Chodzi mi oczywiście o liczniki w ktorych nie ma możliwości przełączania pomiędzy milami i km bez różnicy czy są mechaniczne czy wyświetlaczem. To daje inne spojrzenie na przebieg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...